23.3.2024
Kategorie: Ze světa

USA: Byl odhalen plán Demokratické strany na zmanipulování voleb v letošním roce

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Většina Američanů věří, že volby v roce 2020 byly zmanipulovány. A věří tomu nejen většina republikánských voličů, ale dokonce i část těch, kteří volí demokraty.

Informátor, který měl možnost nahlédnout pod pokličku těchto manipulací, nyní otevřeně vypovídá o tom, jak se falšovaly volby nejen v roce 2020 i dříve, ale dokonce už ví také o plánu na falšování voleb v letošním roce.

Už dlouho se hovoří o tom, že na podzim přijde nějaká falešná pandemie, která opět zajistí hlasy pro demokraty, neboť nemalá část lidí by opět využila možnosti volit korespondenčně.

A byly to právě korespondenční hlasy, co pomohlo volbami manipulovat.

Jak je to tedy s americkými volbami? Kam až sahají dlouhé roky uplatňované manipulace? Proč odpůrci demokracie tlačí korespondenční volby?

David Spring je bývalý vůdce Demokratické strany státu Washington. Byl zástupcem okresu East King v ústředním výboru okresu King a poradcem pro školení demokratů v okrese King, kde učil stovky dobrovolníků, jak vést politické kampaně pomocí demokratické databáze zvané Votebuilder.

Spring byl ve správní radě WA Progressive Caucus – což je největší klub v Demokratické straně WA – a provozoval webovou stránku WA pro Bernieho Sanderse, kde publikoval články a videa učící tisíce Sandersových příznivců (z nichž většina nikdy nebyla demokraty), jak převzít Demokratickou stranu. Výsledkem bylo, že v roce 2016 měl stát WA nejvyšší procento Bernieho delegátů ze všech států v zemi.

Spring je uznávaný vědec a odborník na počítačovou bezpečnost a strávil 20 let výukou kurzů na Bellevue Community College, kde učil více než 1 000 studentů, kteří byli zaměstnanci Microsoftu.

Vystudoval vědu, vzdělávání a vývoj dítěte na WA State University a University of Washington. V současné době kandiduje na státního superintendanta veřejného vzdělávání (nestranický úřad), aby obnovil místní kontrolu nad veřejnými školami, jak to vyžaduje státní ústava – a odhalil mnoho zločinů spáchaných vůdci Demokratické strany státu WA.

Během prezidentských voleb v roce 2016 byl Spring svědkem toho, jak zkorumpovaní vůdci Demokratické strany – známé také jako DNC – zmanipulovali volby v neprospěch Bernieho Sanderse.

Spring říká:

„Nebylo to ruské vměšování, které vedlo ke zvolení Donalda Trumpa. Byla to zcela vina zkorumpovaných vůdců Demokratické strany, kteří zmanipulovali primárky Demokratické strany v roce 2016 a proces výběru delegátů proti Berniemu – byl to zločin proti Berniemu Sandersovi a nezávislým voličům.“

Podle Springa: „Lidé, kteří teď řídí Demokratickou stranu, jsou podvodníci a tím hlavním podvodníkem je Bill Gates. Někdo musí dát voličům vědět, jak jsou tito lidé zkorumpovaní. Proti pravidlům DNC, která zbavují volebního práva miliony voličů, se musíme postavit my všichni, kterým záleží na budoucnosti naší demokracie.“

Spring strávil více než 20 let varováním před nedostatečným zabezpečením korespondenčních hlasovacích lístků a nezabezpečenými centralizovanými stroji na sčítání hlasů.

Není pochyb o tom, že prezidentské volby v roce 2020 byly jedněmi z nejzkorumpovanějších voleb v historii USA. Jedním z důvodů je, že v roce 2020 došlo k dramatickému nárůstu korespondenčních hlasovacích lístků ve srovnání s rokem 2016 v celé zemi.

Ve volbách v roce 2016 tvořily korespondenční hlasovací lístky 1 z 5 všech sečtených hlasů. V roce 2020 tvořily korespondenční hlasovací lístky přibližně 1 ze 2 všech sečtených hlasů, což výrazně usnadnilo a rozšířilo podvádění.

Podle Springa:

„20 milionů podvodných korespondenčních hlasovacích lístků bylo použito ke zmanipulování voleb v roce 2020 v neprospěch Trumpa. Stínová vláda Deep State si uvědomila, že aby porazila Trumpa, bude muset dramaticky zvýšit počet korespondenčních hlasů – zejména v nerozhodných státech.

To vyžadovalo vytvoření strachu v monstrózním měřítku. Aby tento strach vyvolali, vypustili biologickou zbraň zvanou COVID-19. Aby vyvolali ještě větší strach, zavedli falešný PCR test, který uměle zvýšil počet případů o faktor 30.“

Spring napsal knihu Odhalení plánu DNC na zmanipulování voleb v roce 2024, což je povinná četba, která odhaluje masivní korupci demokratů na mnoha úrovních!

To zahrnuje změny pravidel DNC, aby se zabránilo dalšímu „Walkout Meltdownu“ na Národním sjezdu v roce 2024, jako byl Walkout Meltdown, ke kterému došlo ve Filadelfii na Národním sjezdu v roce 2016 vedeném delegací WA State Bernie.

Wikileaks zveřejnily e-maily DNC a Clintonové, které potvrzují, že demokratické primárky v roce 2016 byly zmanipulované; bylo evidentní, že došlo k nehoráznému zločinu proti Berniemu Sandersovi a jeho stoupencům, z nichž většina se identifikovala jako „nezávislí“ voliči.

Mnozí zapomínají, že v roce 2016 uspořádala Demokratická strana ve státě WA celostátní volební shromáždění, kde 80 % delegátů bylo pro Bernieho Sanderse ve srovnání se zkorumpovanou Hillary Clintonovou, která získala jen asi 20 % delegátů.

Sandersův delegát, který byl v té době jedním z organizátorů odchodu z Národního konventu, řekl: Měli jsme to s pokrytectvím, lhaním, s tím, že se používaly hlasy a peníze na kampaň, a pak se prostě vyhodily jako odpadky. Celý systém je zmanipulovaný.“

Stojí za zmínku: V loňském roce Spring konzultoval s Robertem F. Kennedym Jr. zmanipulování voleb DNC. Kennedy splnil pravidla DNC, aby mohl kandidovat na prezidenta, protože měl podporu více než 5 % všech demokratů v celostátních průzkumech.

Zkorumpovaný DNC si však vyhrazuje právo KDYKOLIV změnit pravidla. Vzhledem k nepřátelskému postoji DNC vůči Kennedymu a obavám, že Kennedyho příznivci naruší Národní konvent v roce 2024, to vedlo k tomu, že Kennedy opustil Demokratickou stranu a 9. října 2023 oznámil, že bude kandidovat jako nezávislý kandidát na prezidenta.

To připomínalo útok DNC na kandidaturu havajské kongresmanky Tulsi Gabbardové na prezidentku v roce 2020, což vedlo k žalobě za pomluvu ve výši 50 milionů dolarů proti Hillary Clintonové.

V žalobě se uvádí, že Clintonová „chová zvláštní nenávist a nepřátelství vůči Tulsi“ částečně proto, že Gabbardová v demokratických primárkách v roce 2016 podpořila amerického senátora Bernieho Sanderse místo ní.

Gabbardová také podala druhou žalobu na Google kvůli obvinění z cenzury a porušování jejích práv vyplývajících z prvního dodatku ústavy, která byla nakonec zamítnuta.

Rychle vpřed do dneška, co si „nezávislí voliči“ myslí o zkorumpovaném Joe Bidenovi? Bidenova podpora ze strany nezávislých klesla od roku 2021 o více než 20 bodů, z maxima asi 50 % v roce 2021 na dnešní minimum asi 30 %.

Několik průzkumů z roku 2023 zjistilo, že nezávislí voliči jsou nyní proti Bidenovi v poměru asi 2 ku 1. Průzkum Harris z 19. dubna zjistil, že Bidena schvaluje 38 % nezávislých a 58 % nesouhlasí.

V průzkumu CBS News z 24. dubna byla Bidenova podpora mezi nezávislými voliči pouze 32 %, zatímco 68 % nesouhlasilo s Bidenovým pracovním výkonem.

A s Bidenovým zjevným mentálním úpadkem, jak se ukázalo v jeho nedávném projevu SOTU, jeho čísla v průzkumech souhlasu s prací mezi VŠEMI voliči klesají i v roce 2024…

Potvrzují to výsledky aktuálních primárních voleb prezidentských preferencí státu WA v roce 2024, kde asi 10 % voličů, kteří se identifikují jako demokraté, zvolilo na hlasovacím lístku možnost „Neangažovaní delegáti“ před Bidenem.

V nejnovější Springově zprávě  – Zločin proti nám všem… Důkazy, že prezidentské volby v roce 2020 byly zmanipulované,  nastiňuje a velmi podrobně vysvětluje mnoho důkazů o zmanipulování voleb, ke kterým došlo po celých USA, včetně státu WA. Například během volební noci v roce 2020 se zdálo, že Trump (nárůst o 15,2 %) drtivě vyhrál v Pensylvánii.

I po mnoha volebních machinacích měl Trump stále náskok 9,1 % a téměř půl milionu hlasů, přičemž 80 % hlasů bylo sečteno v 11:30 následujícího dne.

To zahrnovalo téměř všechna osobní hlasování a 1,3 milionu korespondenčních hlasovacích lístků (přibližně polovina korespondenčních hlasovacích lístků).

Tvrdí se, že korespondenční hlasovací lístky byly započítány až několik dní po volbách.

Ve skutečnosti byla polovina korespondenčních hlasovacích lístků zahrnuta do výsledků volební noci.

Kdyby tyto korespondenční hlasovací lístky nebyly zahrnuty, Trump by vedl o 1,3 milionu hlasů!

Navzdory tomu, že polovina korespondenčních hlasů byla započítána během volební noci, Biden překonal Trumpův náskok půl milionu hlasů až o čtyři dny později.

Bylo nezbytné spočítat tyto korespondenční hlasovací lístky během volební noci, protože jinak by svět věděl, že Trump drtivě zvítězil v poměru 65 % ku 35 %!

Ale samozřejmě ve všech uvedených státech došlo po volební noci k nepředstavitelným nárůstům hlasů pro Bidena, které se vzpíraly všem statistickým šancím…

Spring srovnává volby v roce 2020 s těmi, ve kterých vyhrál Obama, aby bylo vidět, jak je statisticky nemožné náhle v několika státech dosáhnout již předem ztracené výhry.

Biden měl méně hlasů než Obama v roce 2008 v 70,7 % okresů, přesto získal téměř o 12 milionů hlasů více než Obama (což je prakticky nemožné). Je velmi snadné vidět, že volby byly zmanipulované!

Springova kniha, kterou si nyní stáhlo více než milion lidí, vysvětluje, že hlasování v černé skříňce začalo v roce 1998 instalací zadních vrátek NSA do všech počítačů s Windows (podle návrhu a směrnice Billa Gatese).

Všechny minulé i současné stroje na sčítání hlasů používají operační systém Windows, aby NSA poskytly přístup ke vzdáleným kontrolám těchto černých skříněk.

Kniha také vysvětluje vývoj asi 100 fúzních center a 100 000 fúzních agentů (jak si říkají) v USA. Tento fúzní systém je nevolená stínová vláda, alias Deep State. „Fúzí“ myslí spojení vládních insiderů s bohatými nadnárodními korporacemi.

V roce 2013 Edward Snowden zveřejnil tisíce dokumentů NSA, které potvrzují, že Fusion existuje, a že mezi hlavní korporace zapojené do něj patří Microsoft, Google, Apple, Facebook a Amazon. Těchto pět korporací má hodnotu více než pět bilionů dolarů.

Jsou to také vůdci superdelegátů za současnou Demokratickou stranou, která je nyní ovládána agenty „Deep State“ Fusion – CIA, FBI, a mnozí z nich vyhráli volby do Kongresu jako Demokraté!

Podle Springa bylo jejich cílem zvolit Clintonovou v roce 2016, aby využila Ukrajinu k zahájení války proti Rusku, aby získala ruské zásoby ropy a plynu. Jejich plán však narušila kampaň Bernieho Sanderse v roce 2016.

Aby připravili půdu pro zmanipulování voleb v roce 2020, agenti DNC Fusion falešně tvrdili, že Rusko hacklo volby v roce 2016. Obama vydal v prosinci 2016 zprávu, v níž poskytl 800 IP serverů, o nichž tvrdil, že jsou důkazem ruského hackování skupinou zvanou Cozy Bear.

Spring tyto IP adresy prozkoumal a poskytl důkazy, že VŠECHNY z nich jsou skutečné IP adresy NSA.

Ať je to jak chce, tak i člověk, který byl v jistou dobu jedním z demokratů a dokonce měl možnost nahlédnout do zákulisí při sčítání hlasů, nyní potvrzuje nejen to, že byly zmanipulovány volby v roce 2020, ale podobný plán je i pro rok 2024.

A důležitou roli v tom mají opět hrát korespondenční volby, což jen potvrzuje, proč na ně také stávající vláda tak vehementně tlačí i u nás…

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (14 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
3 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)