15.11.2022
Kategorie: Ekonomika

Ursula von der Leyen patří za mříže

Sdílejte článek:

JINDŘICH RAJCHL

Dnes budu citovat ze zprávy Evropského účetního dvora.

Do října roku 2021 objednala Evropská komise jménem členských států celkem 4,6 miliardy dávek látky, pro něž se vžil zcela neodpovídající termín “vakcíny”, za částku 71 miliard EUR.

Nechme teď stranou sms paní von der Leyen s ředitelem Pfizeru Albertem Bourlou, které obě strany odmítají zveřejnit.
Soustřeďme se jen na prostý fakt, že v EU žije cca 460 milionů obyvatel. EK tedy objednala 10 dávek na každého obyvatele, a to včetně kojenců.

Většina z těchto dávek byla objednána v době, kdy nám všem vtloukala jak média, tak i takzvaní odborníci a politici mantru, že dvě dávky udělají tečku za epidemií.

Již z tohoto faktu jasně plyne, že jsme byli naprosto flagrantně obelháni. O tom už dnes nemůže být žádný spor.

Nadto jsme byli ještě sprostě okradeni.

Garantuji, že kdyby si jakýkoli starosta jakékoliv obce objednal jakékoliv zboží v pětinásobné kvantitě, než by mohl maximálně pro upčely své obce potřebovat, a to po mnoha vzájemných smskách se šéfem dodavatelské firmy, tak by okamžitě byl trestně stíhán a velmi pravděpodobně i odsouzen.

Ursula von der Leyen tudíž z mého právního pohledu patří za mříže.

A jakýkoliv europoslanec, včetně těch českých, jenž za této situace nepřipojí k ustavení vyšetřovací komise, jež by důsledně vyšetřila okolnosti tohoto megapodvodu, pak z mého pohledu nese spoluodpovědnost za toto ostudné plýtvání finančními prostředky všech občanů ČR a EU.

Prosím všechny, kdo čtou tyto řádky, aby se jasně zeptali českých europoslanců, co konkrétního v této věci udělali.

Za PRO jasně deklaruji, že každý náš zástupce, jenž získá důvěru našich občanů v příštích eurovolbách, se okamžitě připojí ke skupině europoslanců vedených Christianem Terhesem a bude důsledně trvat na ustavení vyšetřovací komise, která by měla odhalit vše, co se Evropská komise v čele paní von der Leyenovou snaží utajit.

Tenhle tunel nesmí zůstat nepotrestán. A my uděláme vše pro to, aby jim to neprošlo.

 

Jindřich Rajchl

Redakce
Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (54 votes, average: 4,93 out of 5)
Loading...
77 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)