13.8.2023
Kategorie: Ze světa

Ukrajinu čekají těžké časy

Sdílejte článek:

HSP

Dmytro KulebaUkrajinu čekají těžké časy, protože ve světě sílí hlasy o potřebě jednat o ukončení války, řekl ministr zahraničních věcí Dmytro Kuleba v rozhovoru s novinářem Vadymem Karpyakem.

“Bude to velmi obtížné politické období, varuji všechny,” řekl Kuleba. Podle něj ve světě sílí hlasy, “že jsou zde ‘problémy’ a že jsou potřebná jednání”.

 

 

„Není to od oficiálních představitelů, ale tyto hlasy jsou stále hlasitější. Uděláme vše v rámci mezinárodního práva a trestního práva, aby tyto hlasy utichly,“ řekl Kuleba.

Věří také, že se uskuteční velké množství těžkých mezinárodních summitů, na kterých ukrajinská strana potřebuje „kvantitativní a kvalitativní přítomnost celého světa, nejen našich tradičních přátel z Evropy a Severní Ameriky“.

 

Kuleba předtím řekl, že Ukrajina je připravena k jednání s Ruskem pouze prostřednictvím zprostředkovatele a pod podmínkou stažení ruských vojsk.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...
37 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)