1.9.2022
Kategorie: Politika

Ty vole, co to meleš? Ti nerozumím ani slovo …

Sdílejte článek:

PAVEL B. REICHL

Půjčil jsem si hlášku Jirky Luňáka, protože tak nějak jsem ve své hlavě reagoval na poslední video-vzkaz paní Markéty Pekarové-Adamové.

Na to blábolení o tom jak nás každý den tato vláda zachraňuje a posouvá vpřed, jsem si už tak nějak zvykl, ale opravdu neumím pochopit s čím se ta naše soudružka a její souputníci, vytáhli před nedávnem. A to zbavení se závislosti na Rusku.

Připomeňte mi prosím Vás v komentářích moment, kdy před vypuknutím konfliktu, mezi Ukrajinou a Ruskem, členové pětikoalice otevřeně mluvili o tom, že je potřeba se zbavit energetické závislosti na Rusku. Já si to opravdu nepamatuji a nejsem si vědom, že by loni v říjnu kdokoliv z lídrů seskupení mluvil o tom, že se chystá zbavit ruských energií.

A i kdyby o tom nakrásně mluvili, nemyslím si, že by říkali, že způsob zbavení se jakési pomyslné závislosti na ruském plynu povede cestou ožebračování občanů této země.

A i přesto paní MPA opět neopomněla vyčíst minulým vládám, že proti závislosti na Rusku nepodnikla žádné kroky. Pardon, ale jaké kroky madam máte na mysli? Líbilo by se Vám zřejmě více, kdyby byl býval Babiš a jeho příručí Hamáček odřízli občany od tepla a energií ještě v jejich časech? Jakože, abyste dnes mohla tvrdit, že za ty svetry vlastně může nejen Putin, ale i Babiš. Jasný. Nepřipadáte si už alespoň trošku trapně s podobnými bláboly? Vždyť musíte vědět, a i vidět třeba na sociálních sítích, co si nejen o Vaši osobě, ale o všech vládních činitelích a poslancích, myslí obyčejní lidé. Však jsou toho ty sociální sítě plné. A Vy? Namísto toho, abyste sklapla, ještě více jitříte špatnou náladu v zemi. A nestydíte se si vzít do ruky ještě ten trapný svetr a mávat s ním a tvrdit, že to je účinná zbraň proti Putinovi. Vždyť ten ruský prezident, díky Vám a Vašim kolegům a kolegyním, z nás musí mít neskutečnou legraci.

Říkali jste, ne, tvrdili jste, že budete pracovat pro občany této země, aby se jim lépe vedlo. S tím Vás zřejmě zvolili a Vy jste se okamžitě začali chovat ne jako vláda dbající o své občany, ale jako nepřátelé státu, hodnot, kultury a tradic. Plundrujete vše, co zde právě obyčejní lidé po léta budovali a tvořili. Vy vyrábíte jediné, poslušné otroky, kterým laskavě umožníte, aby mohli chodit makat a platit daně, které Vy tady rozhazujete takovým způsobem, že to prostě nemá obdoby. Řekl Vám vůbec někdy někdo odkud ty peníze pochází? Chováte se jako nezodpovědní gambleři, kteří vyhazují peníze s obrovským rizikem a doufají v nějaký neuskutečnitelný zázrak.

Ale my už toho opravdu máme dost. Máme dost toho Vašeho blábolení o Putinovi, Babišovi, svetrech a zničení Ruska. Pokud si Vaše vláda bláznů opravdu v těchto otázkách notuje, pak nepatříte do Sněmovny, ale do Bohnic všichni.

Kdo Vás z občanů pověřil tím, abyste nás zbavili závislosti na ruském plynu? Kdo Vám dal mandát, abyste nakupovali ruský plyn několikrát dráž přes Německo? Takových otázek bych mohl sypat mraky, ale k ničemu by to nebylo, protože Vám je to stejně jedno. Ale řeknu Vám, že Vaše myšlenky a nápady jak zbavit naši zem té pomyslné závislosti o které mluvíte, to je taková kravina a způsob jakým se chystáte to provést, je stejný, jako kdybyste lidem poradila, že pokud chtějí ochránit svůj dům před požárem, měli by ho raději zbořit, protože pak už jim zaručeně neshoří…

Vy jste pro tuto zemi neudělali naprosto vůbec nic. Kašpárkujete s ukrajinskými praporky, běháte bosí po duhovém koberci, zbavujete občany nejen peněz, ale jistot. Jste mafiánská banda, která postupuje přesně tím způsobem, který po léta vyčítala Babišovi. Ale pokud se nemýlím, tak Babišovi se nikdy žádné kontakty s podsvětím a nebo kriminálníky neprokázaly, takže se omlouvám, i v tomto má Vaše vláda prim..

Klidně pokračujte, klidně dál likvidujte zemi i občany, protože kotel už je před vybuchnutím a to je jediná cesta k záchraně obyčejného života lidí v této zemi. Vy prostě musíte odtáhnout. Běžte si zase šaškovat do opozice, vytahujte kraviny a nedůležité věci na své oponenty. Z opozice je klidně označujte za ruské šváby a fašisty, ale pro Boha neškoďte už více této zemi, vždyť to skutečně nemá obdoby. Jste jako banda loupežníků rvoucí se o zbytky kořisti a už není daleko moment, kdy si sami vjedete do vlasů a začnete na sebe kydat hnůj. Však uvidíme na podzim po volbách….

P.S.: Jak se má Váš oblíbenec Dominik Feri? Vzor cudnosti a slušnosti, prototyp vzorného občana a zaměstnance státu.

 

Pavel B. Reichl

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (54 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)