23.7.2023
Kategorie: Ze světa

Trump ve své řeči označil USA za zemi třetího světa, kde panuje vláda perverzních

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Ve svém závěrečném projevu na konferenci Turning Point Action Conference ve West Palm Beach se Trump zabýval vším, co se událo v USA pod vedením Joe Bidena až po zmanipulované prezidentské volby, které jej učinily prezidentem.

Mluvil i o četných vyšetřováních, kterým byl a je za jeho vlády vystaven. Nejdramatičtější byly Trumpovy komentáře, když řekl, že Spojené státy jsou už jako „díra třetího světa“, kde vládnou „perverzníci“ a „násilníci“.

Tato prohlášení odhalila skutečný a velmi znepokojující stav americké politiky. Ve svém téměř dvouhodinovém projevu si Trump dal hodně času na komplexní a výstižné zanalyzování stavu státu za vlády Bidena a Demokratů, přičemž jak prezidenta, tak jeho stranu spojoval s fašismem. A zejména v souvislosti s tím shromážděnému davu vysvětlil obrovskou důležitost následujících prezidentských voleb.

“Tyto volby rozhodnou o tom, zda vaše generace zdědí fašistickou zemi nebo svobodnou zemi,” prohlásil Donald Trump svým posluchačům ještě předtím, než vylíčil velmi znepokojivý obraz Spojených států tak, jak ho má na svědomí Joe Biden a jeho komplici.

“Přes naše hranice vtrhly miliony ilegálních cizinců, a je to invaze. Naše práva a svobody jsou roztrhány na kusy. Vaše země se změní na smetiště třetího světa, kterému budou vládnout cenzoři, zvrácení zločinci a násilníci,” řekl bývalý prezident.

Trumpova vyjádření přišla uprostřed jeho obžalování a vyšetřování.

 „Pokaždé, když mě krajně levicoví Demokraté, marxisté, komunisté a fašisté obžalují, považuji to za velké uznání mé odvahy a dělám to všechno pro vás. Budu za vás obžalován. Ale lepší, když já a ne vy,” prohlásil Donald Trump.

Prosystémový a probidenovský německý mainstream komentoval Trumpovo vystoupení slovy rezignace: „Bývalý prezident má bohužel reálnou šanci na znovuzvolení. Podle posledního průzkumu RealClearPolitics z 18. července má Trump 53,7% šanci stát se republikánským prezidentským kandidátem – výrazně před Ronem DeSantisem, který má pouze 20,2%.

roman-bednar.com

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
3 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)