2.3.2023
Kategorie: Multikulturní soužití

Také na Slovensku podporují právo šaría: Tři roky vězení za zneuctění koránu

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Zpráva jistě není pro Slováky žádnou novinkou, nicméně naše média se jí nijak nezabývala, případně jen velmi okrajově, neboť na mainstreamu jsem včera ani dnes ráno nic nezaznamenala.

Případ sám je však velmi dobře známý také u nás.

Údajným „zločinem“ Slovenky Sheily S. bylo, že v roce 2017 natočila video, v němž vytrhla stránky z koránu a pak si s jednou z nich utřela zadek, než vše pomočila a zapálila. Vyzvala také k boji proti muslimům.

U soudu se ke zneuctění islámské knihy přiznala. Korán koupila v zahraničním knihkupectví, přičemž zdůraznila, že video nenatočila na Slovensku. Přestože tedy vše nepopřela, vinu nepřiznává, protože činem nikomu neublížila.

Na svou obranu uvedla, že byla v dětství sexuálně obtěžována a byla také obětí obchodování s lidmi. Byla by uvězněna v uprchlickém táboře ve Finsku, kde ji obtěžovali muslimové. Před soudcem tyto jedince označila za „parazity“, kteří prodávali své vlastní děti a zabývali se drogovými obchody.

Slovenský soudce uznal mladou ženu vinnou z extrémního zločinu a nebezpečného vyhrožování, za což byla odsouzena ke třem letům vězení.

Slovenské úřady uvedly následující důvod: V době terorismu by taková provokace mohla Slovensko vážně ohrozit.

Na její čin, za nějž dostala horší trest, než jaký dostávají muslimští vrazi v západních zemích, se můžete podívat níže:

K uvedenému jen dodávám, že samotný Korán, který vyzývá k likvidaci bezvěrců a převzetí jejich území islámem, či ke znásilňování nemuslimských žen, je nabádáním k trestnému činu a genocidě a k likvidaci skupiny osob (nemuslimů, homosexuálů apod.).

Připomínám, že také u nás platí tzv. „zákon o předsudečné nenávisti,“ na jehož základě již bylo odsouzeno více než 100 lidí za drsnější kritiku islámu na sociálních sítích. Všichni dostali 3letou podmínku, i když v jednom případě uložil prvoinstanční soud dokonce trest 6 let nepodmíněně. Ten byl po odvolání změněn na podmínku.

Za podobný čin by však zřejmě i u nás padl nepodmíněný trest. Zákon u nás platí od roku 2018 a byl velmi horlivě uplatňován zejména za doby panování Al Hamajdy na ministerstvu vnitra.

Podobné rozsudky, jako ten, který nyní padl na Slovensku,  jen potvrzují neskutečný vliv, jaký mají islámské země v celé Evropě. V případě, že by se kdokoli zachoval obdobně k Bibli či jakékoli jiné náboženské knize, zřejmě by se takový čin vůbec nedostal před soud nebo by odsouzený skončil s pokutou, přinejhorším s krátkou podmínkou.

 

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
61 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)