Agenda 2030 má celkem 17 bodů, z nichž mnohé spolu velmi úzce souvisí. Těmi, které například právě v Evropě způsobí do roku 2030 velmi razantní změny nejen stylu života, ale také celkové demografie, jsou plány na zavedení uhlíkové neutrality a výměna obyvatel, která již 6 let probíhá a v posledním roce nabírá na obrátkách.
Švýcaři v referendu odmítli jeden z hlavních bodů Agendy 2030, který je hlavní součástí Velkého resetu
SLOVANKA
Ve Švýcarsku se hlasovalo k prvnímu zmíněnému – uhlíkové neutralitě, která velmi úzce souvisí s tzv. “zeleným údělem”. K této nejdůležitější části Agendy 2030 se zavázala EU a potažmo i všechny vlády EU, které jsou jen poslušnými lokaji globalistů. Tuto zelenou agendu pak přijal ihned po svém nástupu i Biden, takže USA nyní směřuje stejnou cestou jako EU.
[ad#article_et21]
Pod rouškou ochrany klimatu by měla být přijata tvrdá opatření k dosažení nerealistických “pařížských klimatických cílů” do roku 2030. To by ve srovnání s rokem 1990 snížilo skleníkové plyny na polovinu. Za tímto účelem chtěl švýcarský Parlament zavést tvrdá pravidla, která by znamenala dodatečné náklady pro majitele nemovitostí a aut na fosilní paliva. Kromě toho by měly být k dispozici finanční pobídky pro občany, kteří se budou chovat “šetrně ke klimatu”. V návrhu byl systém, který připomíná různé čínské sociální úvěry (státní odměna za požadované chování a trest za nežádoucí chování), zaměřený pouze na tzv. “udržitelnost”.
Vše výše uvedené už “odklepla” EU a jednotlivé státy EU postupně zavádějí různé poplatky i omezení přesně v daném duchu. Časem se počítá i s klimatickými lockdowny, přechodem na elektromobilitu a samozřejmě i různými poplatky v souvislosti s vlastnictvím nemovitostí.. Plány zřejmě začne záhy po volbách velmi rychle realizovat Německo, neboť jsou přesně v souladu s plány kandidátky na zelenou kancléřku Annaleny Baerbockové, která pochází přímo z “kádrových rezerv” architekta Velkého resetu Klause Schwaba.¨Ovšem soukmenovci Zelených nejen v EP jsou i naši Piráti, pak lze zcela jasně odvodit, že tyto šílenosti budou i jejich programem.
Kritika zahrnovala také propojení podpory ze strany hospodářství s klimatickou vstřícností společností a záměr dotovat pouze klimaticky neutrální zemědělce. Nakonec se zničujícímu balíčku Švýcarsko jen těsně vyhnulo, díky 51 procentům Švýcarů, kteří proti těmto šílenostem hlasovali.
K uvedenému jen podotýkám, že právě odmítnutí tak důležité a nebezpečné agendy je zářný příklad toho, jak je pro Švýcarsko výhodné, že není v EU a občané si mohou rozhodovat v referendech. I když je pravda, že ne vždy vyjdou referenda tak, aby šla proti politice EU, jako v tomto případě…