28.1.2023
Kategorie: Ekonomika, Exklusivně pro PP

Světové ekonomické forum (WEF) pod drobnohledem

Sdílejte článek:

JANE KAUFMAN

WEF (World Economic Forum), jehož vedoucí je Klaus Schwab, je organizace milionářů a miliardářů, vlivných politiků a jiných ‚osobností‘ tohoto světa, kteří si mohou dovolit každoročně zaplatit 250 000 dolarovou vstupenku na pravidelné setkání ve švýcarském Davosu. Je to sociopatický, transhumanistický kult moci, který zcela veřejně přiznává, že zkouší spojit naši fyzickou a biologickou část s částí digitální, neboli s počítači a s umělou inteligencí (AI, artificial intelligence).

Kupodivu jim takové názory projdou, asi proto, že většina lidí nechápe, co to zahrnuje. Nedovedou si představit, že by někdo chtěl do jejich těl vpravit počítačový čip, pomocí kterého by byli ovládáni, jejich vlastní myšlenky by byly odsunuty stranou a vzpomínky vymazány z paměti a zbylo by jen to, co by si centrální počítač, někde v neznámu přál.

Čip by pravidelně hlásil stav každého člověka tomuto počítači, měřil by jeho tlak, tlukot srdce, hodnoty v krvi a činnost jednotlivých orgánů. Pravidelně by též zaručil dodávání jednotlivých očkování, kterých by podle některých názorů bylo nekonečné množství.

Kdyby člověk onemocněl, čip by sám vyhodnotil jeho stav a na základě počítačového programu (software) by vystavil diagnózu a dodal i lék. Na jeho pokyn by totiž naše vlastní buňky začaly tento lék vyrábět a nemocnému ho dodávaly, ať by ho chtěl brát, nebo nechtěl.

Čip by rovněž sledoval s kým se stýkáme, jak často, o čem hovoříme a i detaily, jak daleko od sebe stojíme a jestli nedochází k intimnostem. Prostě – věděl by o nás naprosto všecko.

Také vyplavalo na povrch, že na nedávné schůzi WEF v Davosu, letos v lednu, se světoví boháči dohodli, že pro nás přece jenom Nový světový řád, neboli New World Order (NWO) vytvoří. Kupodivu, už nepropagují Great Reset, ale NWO, i když po pravdě, obojí je stejné.

Zároveň přiznali, že na něco takového není zrovna vhodná doba, takže jim to nemusí vyjít. Celý svět je teď „hyper-partizánský a polarizovaný,“ ale v budoucnu se jim určitě podaří ten NWO zavést. Má to být celosvětové zřízení, které je založeno na příkazech, zákazech, zákonech a trestech a jako takové má vyřešit všecky současné problémy.

Různí řečníci se střídali a přišla rovněž řeč na země jižní polokoule, které přece také musí být do NWO zahrnuty. Jenže tam je problém. Tyto země si víc cení své samostatnosti a samosprávnosti a celosvětové problémy je nezajímají.

Jak si členové WEF představují NWO

Plánují pro nás zcela nová města, která budou na 100% poháněna sluneční a větrnou energií a budou v nich bydlet miliony lidí. Jedno takové „město“ pojme 9 milionů lidí a bude se skládat z podivných, dlouhých budov. Každá z těchto budov bude 200 m široká, 170 km dlouhá a 500 m vysoká. Vejde se do ní 80 000 lidí. Budova bude obsahovat všecko potřebné na dojití do 5 minut, takže lidé vůbec nebudou muset nikam cestovat. První z těchto budov má být dokončena někdy v r. 2027, s největší pravděpodobností v Holandsku..

Jiní potvrdili, že nebudou vůbec žádná auta. Namísto aut bude nějaký jiný způsob dopravy (ještě se zřejmě neví jaký), který bude přátelský k přírodě a bude používat obnovitelnou energii. Asi nový vynález, který ještě nebyl vynalezen.

Je očekáváno, že postupně víc lidí uvítá počítačové čipy v mozku, které jim budou pomáhat v chápání složitých záležitostí. Jak lidé budou tuto neurotechnologii víc používat, o to víc informací bude mít možnost celosvětové vedení o nich získat.

Bývalý britský Premiér Tony Blair se na schůzi WEF dožadoval digitální záložny, která by hlásila, kdo je očkován a kdo ne. Kdosi další předpovídal velký problém typu Covid II., který se dostaví během příštích 15 let. Člen Demokratické strany z Ameriky, Seth Moulton zalitoval, že se lidé už nechtějí dál nechat očkovat.

Globalistka Jourová se dovolávala kriminálního zákona vůči „nezákonné nenávistné řeči,“ což dává pocit, že když se člověk naštve a zakleje, tak se provinil proti zákonu. Diskuze o tom, jak ovlivnit propagandou LGBTQ+ současnou kulturu s použitím medií, zábavy a jiných společenských možností se zaradovala nad tím, jak moc byl Hollywood v tomto směru pomocný. Samozřejmě, WEF rovněž bojuje za ještě rovnoprávnější rovnoprávnost pro LGBTQ+ a nejraději by jejich agendu natlačili na nás všecky.

Jistá ne příliš důvěryhodně vypadající osoba prohlašovala, že současná krizová situace je víc než fyzická, protože náš lidský duch je zraněn. Dovolávala se jednoho světového náboženství pro všecky. Američan Al Gore, bývalý neúspěšný presidentský kandidát horlil nad příliš velkými vlnami v moři, rozpouštějícími se ledy, přílišným suchem nad uprchlíky, kteří podle něho utíkají před změnou klima.

Zato John Kerry, Bidenův pověřenec na sledování klimatických změn se vyznamenal, když prohlásil, že ‚mimozemšťané‘ svolali tyto vybrané lidi do Davosu, aby ‚zachránili planetu.‘ Poté varoval přítomné, že není dost času, protože změna klima přinese ty nejhorší následky. Abychom rozumněli správně, tento člověk bojuje za snížení průměrné zemské teploty o 1,5°C. Jeden a půl stupně Celsia a celosvětově!

Také rasová otázka přišla na paškál. Tak, jako všecka hlavní media, stejně i WEF a jeho členové jsou přesvědčeni, že všecko zlo, co je na světě, nerovnost mezi lidmi, chudoba, nemoci, špatné cesty, příliš mnoho slunečního svitu a všecko ostatní je zaviněno bílými lidmi. Takže jsou pořádány kurzy na universitách pro bílé, kde jsou poučováni o tom, že se mají stydět za to, že jsou běloši a omlouvat se černým a jiným barevným.

Největší globální riziko je desinformace

Podle Klause Schwaba představuje desinformace to největší nebezpečí pro svobodný projev každého z nás. Desinformace prý může vést ke světovému konfliktu, může způsobit nekontrolovanou inflaci, nedostatek potravin a jiné pohromy, které nás mohou v následujících letech postihnout.

Zde je potřeba si upřesnit že to, co jsou desinformace pro WEF, tomu se jiným slovem říká „pravda.“ Tito spiklenci se pravdy obávají ze všeho nejvíc. Takže chtějí posílit již tak mocnou censuru a investovat ještě více peněz do AI, aby byla schopna „zabránit všem těm hrozným katastrofám, které nás – podle nich – v budoucnu čekají.“

Oni sami jsou dezinformátoři toho nejhoršího druhu, protože tyto zmiňované katastrofy nezpůsobuje desinformace, ale způsobují je oni sami a další, jim podobní. Na příklad, není vůbec žádná inflace, to je výmysl. To, co se děje je systematické a bezdůvodné zdražování, které je o to víc zločinné, že výrobci přebytečné peníze nedostanou. Ty si nechají výkupny, zprostředkovatelé a daňový úřad, takže jak výrobci, tak i spotřebitelé jsou okradeni.

Stejně tak by nebyl nedostatek potravin, kdyby lidé typu WEF nesabotovali jejich produkci a výrobu. Zakazují sedlákům obdělávat pole, hromadně popravují drůbež a dobytek pod hrozbou jakési vymyšlené „chřipky,“ která se nikdy nedostaví.

Po celém světě bylo již 200 útoků na firmy, které zpracovávají potraviny, ať už jsou to konzervárny, masokombináty, mlýny a pekárny, drůbeží a dobytčí farmy a jiné. Odborník na biologický terorismus, vědec a válečný veterán, Dr. Andrew Huff říká, že nic z toho není náhoda. Zjistil, že všecka zasažená místa v Americe, která byla zapálena, nebo do nich vrazilo letadlo, či byla jinak zničena, byla obsažena na vládním seznamu ohrožených objektů.

Tím pádem existoval seznam potraviny zpracovávajících firem a zemědělských výrobců, které měla vláda v úmyslu zlikvidovat, aby docílila v zemi hlad. A ten seznam obsahoval přesně ty firmy, které byly zničeny.

Dr. Huff zkoušel informovat o této skutečnosti FBI a jiné domoobranné organizace, ale žádná neprojevila zájem. Krátké video, kde se mu podařilo dostat tuto informaci na internet je ZDE.

Ani domácí zvířátka jim neunikla

WEF, pod vedením Klause Schwaba propaguje myšlenku, že všecky kočky, psi a jiná domácí zvířata by měla být usmrcena, za účelem snížení vyměšování kysličníku uhličitého. Prý si lidé namísto těchto zvířat mají pořídit želvy, hady, nebo jiné plazy, které klima neohrožují.

Samozřejmě, že milovníci a ochránci zvířat mohutně protestovali, což nijak neodradilo media, která se na tento nesmysl nechala okamžitě zlákat. CNN navrhovalo, aby lidé svá zvířátka utrápili k smrti hladem. A Bloombergovo zpravodajství se přidalo s nápadem: „Nechte vaše zvířátka zahynout pro snížení inflace.“

Korunu tomu všemu dala britská herečka Emma Thompson, která navrhla, že lidé by měli zvířátka sníst, aby odvrátili změnu klima.

Když budeme sledovat nápady a návrhy WEF, tak ve skutečnosti nemají vůbec nic do činění se zachráněním planety, jak sami veřejně tvrdí. Všecky tyto návrhy jsou pouze na to, aby nás ponižovaly, dehumanizovaly a vysmívaly se nám. Zkoušejí nám tímto způsobem vzít veškerou radost ze života, která nám ještě zbývá. Tím, že chtějí, abychom namísto masa jedli brouky a cvrčky tak zkouší zničit i naše lidství a naši lidskou duši.

Vánoce a Ježíš Kristus též přišli na řadu

WEF má rovněž v úmyslu zrušit Vánoce. Podle Klause Schwaba, vedoucí jednotlivých států již byli vyzváni, aby začali propagovat protikřesťanské myšlenky. Mají rovněž za úkol vydat zákony, které by pomalu Vánoce odstranily, prý kvůli vylučování kysličníku uhličitého.

CNN propagovala zrušení Vánoc již před rokem, tehdy to bylo kvůli Covidu. Tyto Vánoce chtěli to stejné, jen důvod byl jiný: změna klima. „The Guardian,“ britské noviny, věrné agendě WEF napsaly, že dávání dárků na Vánoce a tradiční vánoční jídlo jsou „vulgární“ a mělo by se s tím přestat. Namísto vánoční večeře a slavnostního oběda druhý den bychom si měli dát hmyz, brouky a cvrčky, anebo umělé maso Billa Gatese.

Členka Demokratické strany Katherine Clark dokonce navrhla zákon na zrušení Vánoc v Kongresu. Zjevně jedná podle WEF agendy, která má na své stránce článek s nadpisem: „Psychologové říkají, že dobrý život nemusí být šťastný a smysluplný.“

Podle Schwaba a jeho poradce, kterým je israelský homosexuál Yuval Noah Harari, lidé jsou zhackovatelná zvířata bez duše, která nemají schopnost používat svobodnou vůli. A Ježíš Kristus je prý první vylhaná novinářská lež, protože Bůh je mrtev. Oni sami, vedoucí WEF, získávají božskou moc ve formě schopností tvořit a ničit. Dokonce prý jdou tak daleko, že mění i jednotlivé lidi na bohy.

Jedno světové náboženství je prý už zde a to sjednotí všechno lidstvo k modlitbám u oltáře klimatické vědy, techno-komunismu a eugeniky.

Co dalšího si na nás Klaus Schwab vymyslel

Zatím co na výroční sjezd v Davosu se všichni boháči dostaví každý ve svém privátním letadle, které bere 2000 litrů benzinu každou hodinu letu, my máme podle nich chodit pěšky, anebo si najít někoho, kdo nás odveze, pokud možno víc lidí zaráz. Lidé prý nemají mít dovoleno vlastnit auta a cokoliv jiného, včetně domů a bytů.

Od světových vedoucích je očekáváno, že postupně odstraní vlastnictví aut. A také ceny benzinu nejsou prý dost vysoké. Schwab by rovněž rád zvýšit daně z ropy, benzinu a uhlí, spolu s daněmi ze mzdy a všemi ostatními daněmi. Možná nám nějaké ty daně ještě přidá.

Nebyl by to žádný nový nápad, už teď zkoušejí světové byrokracie vybírat další, tak zvanou „uhlíkovou daň,“ kdy je zhodnocen a zdaněn obsah uhlíku. Výsledek něčeho takového udělá z benzinu nedostupný luxus a pak bychom mohli na auta naprosto zapomenout. Schwab volá do světa, že tím ‚ochraňuje demokracii,‘ ale spíš to vypadá, že ji tím ničí.

Co my s tím máme co společného

Samuel Greg, autor a člen „Amerického institutu pro ekonomický výzkum“ říká, že bychom se měli zajímat o to, co se v Davosu děje. Ne že bychom tím chtěli těmto lidem připisovat důležitost, ale protože jejich myšlenky jaksi záhadně prostoupily do nejvyšších vrstev samozvaných „elit.“ Už to, že Schwabův názor na shora-dolů vedený technokratický druh vlády je uplatňován Evropskou unií, stojí za pozornost.

Bylo by to něco zcela jiného, kdyby se všichni bohatí jednou za čas někde sešli a popovídali si o současných světových problémech. Ale aby zkoušeli přetvořit svět podle svých představ a dělali z celé planety svoji vlastní nadnárodní korporaci, to zavání otevřeným spiknutím. Jejich svět by ještě ke všemu nebyl vůbec nic, po čem bychom kdy toužili. Byla by to Evropská unie ve velkém, se vší nezkrotnou byrokracií, kde by všichni museli myslet stejně, jednat stejně a jakékoliv výjimky by byly přísně trestány.

Elon Musk je proti

Vyjádřil se, že WEF se stále víc chová jako nevolená světová vláda, o kterou lidé nikdy nestáli a kterou doopravdy nechtějí. Není to od něho planá řeč, může tento názor podložit výsledky ankety, kterou udělal na Twitteru a kde 86% ze 2,15 milionů zúčastněných volilo proti globálními diktátorství, jak je navrhuje WEF.

Asi 300 000 odpovídajících souhlasilo s tím, aby jim vládli světoví boháči a vlivní političtí a finanční činitelé, scházející se v Davosu. Asi nevědí co to obnáší, anebo jsou jedni z nich.

Klaus Schwab se asi zkoušel Muskovi za jeho otevřenost pomstít, protože ho na každoroční setkání nepozval, i když je to nejbohatší člověk na světě.

Pedofilie jako součást WEF

Shromáždění světových boháčů v Davosu letos přineslo ještě další překvapení: požadují, aby nebyl pohlavní styk dospělých s nedospělými dětmi považován za přečin. Mají za to, že kriminalizace něčeho tak samozřejmého jako je láska mezi dětmi a dospělými se proviňuje proti jejich lidským právům.

Pedofilie, která se rozmáhá po celém světě jako rakovina, je prý „dar od přírody“ pro lidstvo, řekl sám Klaus Schwab. Je to snaha přírody vyčistit naši zemi a „zachránit lidstvo“ před sebou samými. Je přesvědčen, že existuje nějaký skrytý důvod pro stále větší množství pedofilů. Už to, že nedospělá děvčátka nemohou otěhotnět a tím nevzniknou velké rodiny, to samo je podle něho přínos.

Také to podporuje snahu WEF a jiných globalistů o zničení rodiny.

Americké noviny „New York Times“ rozšiřují tyto myšlenky dál do světa jak jen možno. Podle nich, pedofilové se nemohou léčit, nemohou navštívit psychiatra, nemohou se zúčastnit skupinových terapií, kvůli obavám, že by byli odhaleni. Pak by ztratili zaměstnání a jejich životní vyhlídky by okamžitě padly.

CNN se přidalo a tvrdí, že pedofilové nejsou úchylní a nenormální lidé. Prý je nejvyšší čas, aby lidé na ně změnili názor. Takže namísto abychom je zatracovali, máme prý jim podat pomocnou ruku a zkoušet jim porozumět. BBC přišlo s dalšími prosbami o porozumnění a stejně tak učinily i jiné, hlavní mediální zdroje. Je zde zcela zjevná snaha o představování pedofilie jako neškodnou, normální záležitost.

Nikdo se přitom neptá pohlavně zneužitých dětí, co ty si o tom myslí a nikdo nepátrá, jak moc jim takové „zkušenosti“ prospívají v pozdějším životě. Na ně se ohledy neberou. Jejich lidská práva nejsou zřejmě žádná.

Nutno dodat, že i v americkém vězení, kde jsou často drsní kriminálníci, když je uvězněn pedofil a ví se to o něm, tak většinou nežije dlouho. Ostatní vězni se o to postarají. Ani takoví lidé nesnesou ubližování dětem.

Klaus Schwab se rovněž honosil jak WEF a jejich propaganda pronikli do školského systému mnoha zemí. Tito bídníci dobře ví, že jestliže jsou děti indoktrinovány v ranném věku, zůstává to s nimi na život. Takže je zkoušejí co nejvíc zkazit.

Ta skutečnost, že se jim něco takového vůbec podařilo nasvědčuje na to, že i naše vlády jsou propagátoři těchto zvrácených myšlenek. A když se maďarský President Orbán proti tomu postavil a odmítl vystavit maďarské děti propagandě LGBTQ+, tak ho za to Evropská unie prohlásila za nedemokratického a odepřela Maďarsku peníze, které jim náležely. To samozřejmě ukazuje na to, za čím Evropská unie stojí. Ale také je z toho vidět, že Česká republika a Slovensko s touto rozvratnou činností proti svému národu souhlasily!

Odchovanec WEF z Nového Zealandu, Jacinda Ardern zařídila, že soud prohlásil 12. leté děti za schopné souhlasu s pohlavním stykem s dospělými. A i když 12. leté dítě nesouhlasí, soud bude víc věřit dospělému, který se bude určitě zapřísahat, že souhlasilo.

Emmanuel Macron ve Francii, další odkojenec WEF šel ještě dále, když protlačil nový zákon, podle kterého všechny děti, od roku jedna, mohou souhlasit s pohlavním stykem s dospělými. Jinými slovy, přes obrovské protesty obyvatelstva, byla ve Francii uzákoněna pedofilie. Pokud zneužité dítě nedokáže předložit důkazy, že bylo k tomuto aktu donuceno, ať už násilím, nebo pod nátlakem, náhlým útokem, či jinak, pak se nejedná o trestný čin.

Zákon se jmenuje Schiappa a nabyl platnosti 3. srpna 2022.

Obchodníci se sexem se smáli celou cestu do banky

Obchodníci s lidským masem, často nazývaní „pasáci“ se skutečně letos v Davosu napásli. Více než sto prostitutek, které čítají až 2500 dolarů za noc se dostavilo, aby vzácné hosty WEF konference „bavily.“

Jedna z nich, která si říká Liana, řekla v rozhovoru s německými novináři, že často obsluhuje americké členy exkluzivních klubů, do kterých patří hlavní finančníci a politikové. Pro tyto příležitosti se obléká jako podnikatelka, aby se ztratila mezi ostatními. Další z nich, Němka Salome říkala, že to není snadné pracovat ve Švýcarsku během WEF konference. Člověk neustále kouká do namířených pistolí osobních strážců, dokonce i ve 2:00 v noci.

Mezi její zákazníky patří hlavně podnikatelé, ale ne politikové. Politikové prý mají dva výběry, mezi drogami a sexem. A protože politická moc je pro ně ta droga, které vždycky dají přednost, tak o sex nemají zájem.

 

 

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
20 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)