17.4.2024
Kategorie: Politika

Stud je na místě

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

Média jsou plná návštěvy premiéra Fialy v USA, vyzdvihují i spoluúčast na akci ze strany vedení tajných služeb, uvažující občan se však obává toho, s čím se Fiala vrátí. Liberálové se dmou pýchu a Mladé pirátstvo a celá jeho generace zmanipulovaná školami, neziskovkami a médii si slibuje sblížení se zámořskou velmocí. Když chce někdo něco znamenat, posílá své děti studovat na americkou školu a získává dojem, že tím pro potomka udělal nejvíce. Přitom tím často přiznává, že pro mladé bude nejlepší opustit naší kotlinu a nejlépe i Evropu.

Fiala bude muset po návratu nastoupit na rehabilitaci zad. Několik dní trávených v potupném předklonu se sice přeletem přes Atlantik změní v úspěšnou prezentaci České republiky, tajné služby možná najednou najdou lék schopný ,,vyléčit“ alternativní scénu z deprese tím, že ji prostě převálcují a rozpráší. Nám to celé ale spíše připomíná návštěvu Bilaka v Moskvě a předání zvacího dopisu. Blíží se volby, které by Pětikoalice potřebovala aspoň uplichtit, aby to nebudilo dojem, že je nechtěná. S Danuší, Vondrou a pár dalšími nominovanými exoty to nebude snadné, ale je čas nějak zkompromitovat silné opoziční euroskeptické kandidáty nasazené proti vlastním eurohujerům. To neplatí pro adepty na Evropský parlament z ANO, protože Babiš i Schillerová dělají vše proto, aby ukázali svou kompaktibilitu s Evropskou unií.

Fialova návštěva v Bílém domu a v sídle CIA je jen dalším důkazem kolonizace České republiky. Mládež je vychovávána tak, aby byly potlačeny jakékoliv vlastenectví a vztah k národu, střední generace slouží často korporátům, české elity sosají z Evropské unie a bohatnou z důsledků jak covidu, tak i stavu na Ukrajině, ti starší jsou dehonestováni opakovanou nepotřebností a příživnictvím díky důchodům, navíc jim je dáván za vinu minulý režim, přestože právě ten nám umožnil žít třicet let z jeho výdobytků. Teď už tu nic nezbylo a místo toho, aby se mládež vzepřela dalšímu chudnutí a přiložila ruku k dílu, sní o luxusním životu jakýchsi influencerů vydělávajících na hlouposti jiných.

Žijeme ve smutné době úpadku české státnosti, národního povědomí a likvidace zvyků a tradic. Vládnoucí klika se hlásí k různým vlajkám, na klopách nosí ukrajinské národní symboly a hájí americké zájmy, aniž by připouštěla, kam nechává padat zemi, ze které pochází. Perspektiva České republiky je chmurná. Jsme členy EU, NATO a WHO, tedy organizací stvořených k ovládnutí lidí. První likviduje ekonomicky náš kontinent, druhá je útočným paktem sloužícím Spojeným státům a Západu, WHO se proměnila v polosoukromý subjekt patřící Gatesovi a Big Pharmě. Vzniká množství zákonů majících za úkol nás svázat, omezit a vychovat k poslušnosti. Svoboda je prázdným pojmem.

Petr Fiala a absolutní většina politiků držících se u moci už s prostými občany nemají nic společného. Jejich arogance se dostala do jiných dimenzí a už se ani nesnaží skrýt svou podřazenost Washingtonu a Bruselu. Nevím, jak Vy, ale stydím se za to, kam jsme nechali tu naší krásnou zemi klesnout, komu sloužíme a jak hospodaříme. Stydím se za naše politiky, elity, umělce a ty nejbohatší podnikatele ochotné se pro svůj majetek a bez morálních zábran přicucnout k jakémukoliv zdroji. Je mi líto těch, kteří za trochu slávy líbají ruce a nohy těm, kteří jim umožňují ji získat. A je mi líto všech, kteří nechápou, jak ubohými jsme se stali. Smutné je na tom všem to, že v tom budu dožívat a mé děti se z toho nikdy nevyhrabou.

Jindřich Kulhavý

 

Jak jste spokojeni s návštěvou Petra Fialy v Bílém domě?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...
Redakce
Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (33 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
28 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)