16.6.2024
Kategorie: Ze světa

Srbský prezident prohlásil, že nařídil kontrolu zásob ropy a potravin, protože do 3 nebo 4 měsíců vypukne v Evropě velký konflikt mezi Ruskem a NATO

Sdílejte článek:

VK

Srbský prezident prohlásil, že nařídil kontrolu zásob ropy a potravin, protože do 3 nebo 4 měsíců vypukne v Evropě velký konflikt mezi Ruskem a NATO! Aleksandar Vučić prohlásil, že obě mocnosti jsou na kolizním kurzu, protože ani jedna ze stran si nemůže dovolit prohru na Ukrajině! Válečný vlak vyjel v Evropě ze stanice a pokud ho nikdo nezastaví, zaplatí obyvatelé Evropy obrovskou cenu v podobě 10 až 15 milionů obětí!

Srbský prezident Aleksandar Vučić se postaral o pořádný rozruch nejen ve své zemi, ale především na sociálních sítích po celé Evropě. V rozhovoru pro švýcarský týdeník Weltwoche totiž m.j. prohlásil, že Srbsko zahájilo kontroly strategických zásob ropy, mouky, cukru a dalších základních potravin, protože v horizontu 3 až 4 měsíců může v Evropě vypuknout velký konflikt mez NATO a Ruskem. Srbský prezident byl velice vážný v rozhovoru a vypadalo, že se mu hovoří opravdu těžce na toto téma. Informace, kterými disponuje, musí být totiž opravdu děsivé a nejde o nějaké strašení. Vučić v roli prezidenta má všechny tajné informace k dispozici a pokud takto otevřeně promluví v rozhovoru, tak je to vážné.

Srbský prezident prohlásil, že do 3 nebo 4 měsíců může vypuknout velký konflikt v Evropě!

Vučić přímo na dotaz redaktora poskytl odhad, že k vypuknutí konfliktu by mohlo dojít do 3 až 4 měsíců, ale není prý vyloučeno, že to může nastat i dříve. Srbský prezident v nesestříhaném rozhovoru [1], který trval necelou hodinu, vysvětlil současnou cestu Evropy k válce, o které je v podstatě rozhodnuto. Vučić v podstatě zopakoval mé články z Aeronetu, protože jeho varování de facto vychází ze stejných informací, které má naše redakce. Současné střílení amerických raket do ruského pohraničí přitom není tou největší hrozbou, protože tyto rakety jsou odpalovány z Ukrajiny. Tu skutečnou hrozbu  přinesou až stíhačky.

Válka v Evropě do 3 až 4 měsíců, pokud se nestane zázrak míru

Americké stíhačky F-16 poskytnuté zeměmi NATO v Evropě, by měly podle informací startovat a poté se i vracet na letiště v zemích NATO, aby nebyly zničeny na ukrajinských letištích jednak ruskými raketami, ale rovněž pro-ruskými sabotéry, kteří provádí útoky na Ukrajině hluboko v ukrajinském zázemí. Rusko varuje, že pokud k bojovým operacím budou tyto stíhačky startovat ze zemí NATO, případně se do zemí NATO budou vracet po mezipřistání na západní Ukrajině, potom si Rusko vyhrazuje právo udeřit na tato letiště, i když se nachází na území NATO. Není bez zajímavosti, že pro tento plán startů stíhaček F-16 ze zemí NATO, mělo být využito právě i území východního Slovenska.

Titulní stránka tištěného Die Weltwoche

Jenže tento plán se zhatil vloni na podzim poté, co na Slovensku vyhrála ve volbách strana SMER a zablokovala pro-válečnou politiku předchozích slovenských vlád. Nicméně nově se počítá s tím, že ke startům F-16 budou použity základny na východě Rumunska. A právě starty stíhaček ze země NATO proti ruským cílům na Ukrajině anebo dokonce v ruském vnitrozemí bude vyhodnoceno Kremlem jako překročení už ne červené čáry, ale rubikonu.

Po jeho překročení bude Moskva doslova donucena zaútočit na letiště v Rumunsku, k čemuž nejprve dojde pomocí sabotáží a agentů rozmístěných v Rumunsku. Pokud ale sabotáže nebudou účinné, Rusko bude muset proti letištím provést raketové údery. A právě v horizontu 3 až 4 měsíců má Ukrajina obdržet první stíhačky F-16, ty první by mohly dorazit již v červenci. Pokud nemáte čas na sestříhané video nahoře, tak tady je přepis:

Aleksandar Vučić varuje, že válka v Evropě může vypuknout v krátké době

Vlak vyjel ze stanice a nikdo ho nemůže zastavit. A podle toho to také vypadá a já věřím, že se blížíme k posledním dnům možného promyšlení a přehodnocení všeho, co se na Ukrajině děje. Pokud tyto velké mocnosti v krátké době nic neudělají, ano, jsem si téměř jistý, že nás čeká skutečná katastrofa. Pokud vsázíte na to, že někdo blafuje, znamená to, že nemáte lepší karty, ale vy prostě věříte, že druhá strana má slabší karty. A vy si tím nejste jisti, protože to nevíte a neviděli jste jeho nebo jejich karty. Všichni mluví jen o válce. Nikdo nechce dosáhnout míru. Nikdo nemluví o míru. Mír je téměř zakázané slovo.

A všimněte si prosím tohoto, protože říkají, že musíme vyhrát, abychom si zajistili budoucí mír. Ale nikdo nemluví o míru. A pak, dobře, vyjednejte si ho. Musíte však mít u stolu i druhou stranu. Je mi velmi divné, že se nikdo nepokouší válku zastavit. Existuje ještě jedna teorie, kterou chápu. Určitě neříkám, že ji schvaluji, ale chápu, že si Západ myslí, že proti Putinovi může snadno vyhrát. Chtějí ho vyčerpat na Ukrajině a pak vstoupí do prostoru a pak Rusko na dnešním území a v podobě, jakou má dnes, už nebude existovat a Putin bude svržen a všechno ostatní. No, možná je to možné, ale…

  • Myslíte si, že je to možné? Je možné využít Ukrajinu k oslabení Ruska?

No, Rusko to oslabilo i tak, ale stačí to na zničení Ruska a svržení Putina? Tomu nevěřím. V dnešní Evropě se všichni chovají jako velcí hrdinové, ale neřekli svým lidem, že za to zaplatí velmi vysokou cenu. A když už o tom mluvíme, vy a všichni tito vůdci by měli udělat naprosto všechno pro to, aby zastavili jakékoli válečné štváčství a všechno ostatní. Proč mluvím o tom, že se blížíme k okraji propasti? Analyzujte situaci NATO a Spojených států.

Nemohou si dovolit prohrát válku na Ukrajině, což znamená, že Rusko nemůže vyhrát, protože za prvé, jejich politický odkaz nebude existovat nebo bude tak slabý, že si to nebudou moci dovolit. Za druhé, pozice Evropy a Západu, kolektivního Západu, se z geopolitického hlediska zhorší natolik, že ji nikdo nebude schopen oživit a obnovit. A za třetí, otevře to Pandořinu skříňku pro další hnutí přinejmenším a nepřátelství proti kolektivnímu Západu v budoucnu. Vezměme si ale druhou stranu. To je pěkný příběh pro jednu stranu. Vezměte si druhou stranu.

Pokud Putin válku prohraje, Rusko nebude existovat a nebude mít takovou podobu jako dnes. A když jsou tyto dvě strany od sebe tak vzdálené, mají svá přání, svá očekávání, pak vidíte, že je v sázce všechno. Všechno! Nikdo z nich si nemůže dovolit prohrát! Když máte takovou situaci, proto jsem vám říkal, proto jsem veřejně říkal, že to neskrývám, že se blížíme ke skutečné katastrofě. Kdo je připraven ztratit 1 milion, 2 miliony, 5 milionů, 10 a 15 milionů lidí? Zeptejte se sám sebe. Nejsem připraven ztratit jediného muže a my se na tom nebudeme podílet. Ale je to otázka pro jiné lidi.

  • Jak blízko jsme nyní ke třetí světové válce, ke konfrontaci?

Nemohu říci třetí světová válka, ale velká konfrontace, jak daleko jsme? Domnívám se, že od toho nejsme daleko. Ne více než tři, čtyři měsíce. A existuje nebezpečí, že k tomu dojde ještě dříve.

  • Jak se na celé to šílenství díváte vy? Jaké je postavení Srbska v tomto konfliktu?

Budeme udržovat mír, stabilitu a klid v regionu i v naší zemi.

Je jasné, že Vučić vychází z informací srbské a zejména ruské rozvědky, se kterou má Srbsko dlouhodobě úzké a těsné vazby. Zahájení kontroly strategických zásob ropy a potravin naznačuje, že obavy mají podložený a zcela reálný základ, přičemž Vučić vysvětlil, v čem je hrozba války zakotvena. Je to podle jeho názoru v tom, že ani Rusko a ani kolektivní Západ si nemůže dovolit na Ukrajině prohrát.

Proto obě strany jsou připraveny dovést konflikt na Ukrajině až do extrému, tedy do bodu vlastní kolize mezi NATO a Ruskem. Velmi trefná je jeho poznámka o tom, že politici v Evropě se chovají jako hrdinové, ale už neříkají svým občanům, že za válku proti Rusku zaplatí v Evropě obrovskou cenu. Starý světový řád ukotvený po II. sv. válce totiž končí. Čína se stane novým průmyslovým a ekonomickým hegemonem, přičemž nový světový řád bude založený na multipolaritě.

Globalisté usilují o rozbití systému Pax Americana a válka na Ukrajině je tudíž jejich urychlovacím procesem k destrukci USA

Bude existovat více mocenských center, na rozdíl od dnešního modelu, kdy jediné mocenské centrum je ve Washingtonu v USA. Tento současný a unipolární model Pax Americana je pro globalisty nejen naprosto nepřijatelný, ale navíc představuje pro globalizaci hrozbu, protože podle základů procesů řízení platí, že pokud je národnímu prediktoru poskytnuta role silového strážce globalizace, potom to postupně vede k tomu, že národní prediktor si začne přivlastňovat sílu a dokonce řídící roli globalistických struktur a začne je zneužívat ke svému národnímu profitu a na úkor právě globalizace. A to se přesně stalo s organizací SWIFT, to se přesně stalo s NATO, to se přesně stalo s Evropskou unií. Původně šlo o globalistické projekty, které se ale postupně dostaly pod naprostou nadvládu amerického národního prediktora.

Rozhovor s Aleksandarem Vučićem

Tím byla vyhlášena válka globalistům a ti zahájili odvetu, likvidaci a rozborku USA zevnitř zahájením procesů diverze, následně subverze, z ní indukované deviace mládeže, přešívání pohlaví, inflace, dementizace postu prezidenta USA, indukce zombie procesů na bázi fentanylu v ulicích, masová migrace s cílem zbourání americké střední třídy, útok na americký petrodolar, odchod Saúdské Arábie od petrodolaru a tak dále, přešívání genderů v americké armádě atd. Američané teď válčí na Ukrajině sice proti Rusům, ale ve skutečnosti proti Číně, která stojí za Ruskem, a v samé podstatě proti globalistům, kteří stojí úplně vzadu za Ruskem a za Čínou.

Globalisté totiž stojí za celým BRICS projektem a za celým tzv. globálním jihem. Globální prediktor nemůže dovolit porážku Ruska, to by ohrozilo Čínu a projekt globalistů schovaných za Čínou. A kolektivní Západ si nemůže dovolit porážku na Ukrajině, protože to by byl konec moci kolektivního Západu nad celým světem pod záštitou Pax Americana. Ten válečný vlak totiž nejen vyjel ze stanice, ale až na výjimky se ho nikdo nesnaží zastavit a naopak se zdá, že většina politiků v EU přikládá pod kotel, aby ten vlak dorazil do války s Ruskem co nejrychleji.

-VK-

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (22 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
19 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)