8.11.2022
Kategorie: Exklusivně pro PP, Ze světa

Snad spojení mezi Ukrajinou a Spojenými státy?

Sdílejte článek:

JANE KAUFMAN

Nový vývoj je překvapující. Ruská auta jezdila Chersonem a ohlašovala, že obyvatelstvo musí město opustit nejpozději do 7. listopadu. Městští zaměstnanci chodili dům od domu a oznamovali nutnost opustit město. Celý týden probíhala evakuace a dokonce byl odstraněn i ruský prapor z městské administrativní budovy.

Ruští vojáci dostali rozkaz opustit místa v okolí řeky Koševa, jako jsou Čornobajivka, Stepanivka, Bilozerka a Korabelnyj. Nikdo neví proč bylo takové nařízení vydáno, ale je zjevné, že je očekáváno něco, co by tyto lidi ohrozilo.

Jak hlásil Gonzalo Lira z Ukrajiny již koncem října, ukrajinská vojska chystá útok na města Bachmut a Cherson. Rusové měli za Chersonem 100 000 svých vojáků, kteří na ně čekali.

Je také možné, že jde o obavy z protržení Kachovské přehrady, což by město zaplavilo. Jiní zase uvažují, že Rusové chtějí vytvořit zónu bez lidí jako past na ukrajinská vojska a tam je pak budou zkoušet zničit jadernými „taktickými“ zbraněmi. To ale není pravděpodobné.

Bezpilotní letadla

Je pravda, že Rusové zjistili již dříve nad Chersonem bezpilotní letadla (dróny), která nesla 30-litrové nádrže, ve kterých mohly být jakékoliv jedovaté látky k postřikování města. Ukrajinci měli již dříve snahu rozstřikovat biologické jedy na populaci a jednali s tureckou firmou Baykar Makina, od které kupují Bayraktar dróny, o těchto možnostech. V tajných laboratořích na Ukrajině byly nalezeny důkazy, že testy toho druhu již byly prováděny. Důkazy o těchto jednáních je možno shlédnout ZDE.

Americký patent č. 8,967,029 B1 pojednává o možnosti použití bezpilotních letadel, která by obsahovala nádrž s infikovanými, geneticky změněnými komáry, kteří by byli na určitá místa vypouštěni. Něco takového je poměrně snadno přeměnitelné na rozprašování chemikálií, nebo také bakterií a virů, včetně jiných nakažlivých látek.

Američané a NATO mají zjevně v úmyslu postřikovat ruská vojska jedy a tímto zákeřným a zakázaným způsobem s nimi bojovat. Nejen že vojsko a NATO postřikují celou zeměkouli jedy ze speciálních letadel a vytvářejí tak zvané chemtrails. Teď zkoušejí ještě používat dróny, aby na nás nasypali mraky otrávených komárů a způsobili těžké nemoci.

Zde nesmíme zapomínat, že laboratoře na Ukrajině vyráběly nebezpečné jedy a dělaly s nimi pokusy již od r. 2016, ne-li dříve. Samozřejmě, že tuto činnost Ukrajina nehlásila u patřičných mezinárodních organizací, i když víme, že WHO o všem tom vědělo, takže bylo spoluúčastník na nezákonném počínání.

Ale proč musí být obyvatelstvo Chersonu pryč do 7. listopadu?

Američtí vojáci již na místě

Američtí vojáci jsou již na Ukrajině, údajně aby dohlíželi na dodávky zbraní ze Západu a zajišťovali, aby tyto se dostaly na správná místa a nebyly přeprodány zločineckým bandám. Je to poprvé, co Spojené státy přiznaly přítomnost svých vojsk v zemi. Není jisté, jestli jsou vojáci v civilu, nebo v uniformách a stejně tak není známo, jestli jsou ozbrojeni.

Nejmenovaný zástupce Pentagonu, který tuto zprávu oznámil dodal velmi zajímavou připomínku: „Návrat našeho atašé obrany a zaměstnanců Kanceláře obranné spolupráce do země nám umožnil pokračovat s touto důležitou činností.“ Znamená to snad že US mají na Ukrajině Kancelář obranné spolupráce a že je tam jejich atašé obrany? To pak je tam prakticky vedení z Pentagonu. Pak tam Amerika všecko vede!

Jelikož tyto informace pocházejí přímo ze stránky amerického Ministerstva obrany, tak není radno je brát na lehkou váhu.

Údajně, americké vedení poslalo nějaké vojáky na Ukrajinu, aby chránili americkou ambasádu v Kyjevě. Není řečeno, kolik vojáků tam k tomu účelu je. Pak jsou tam vojáci na kontrolu zbraní. Opět, není řečeno kolik jich je a také nevíme kdy a jaké kontroly byly doposud prováděny. Je zde ale zjevná snaha zajistit, aby zásilky ze Západu neskončily na černém trhu, anebo nebyly převzaty ruskými vojsky. Ukrajinci jsou prý s kontrolou zbraní velice pomocní a jejich systém vedení je velmi průhledný. Že by bylo na Ukrajině opravdu něco průhledného?

Když byl zástupce Pentagonu dotazován jak blízko předním liniím na frontě se američtí kontroloři zbraní dostali, odpověděl: „Nebudu zacházet do detailů, co se týče míst, kde jsou tyto inspekce prováděny.“ Což můžeme přeložit do srozumitelné řeči jako že američtí vojáci jsou přímo v předních liniích a „kontrola zbraní“ je pouhá zástěrka pro jejich přítomnost.

Ale proč to datum, 7. listopadu?

Americké volby do Senátu a do Kongresu

Zde je nutno připomenout, že 8. listopadu dojde v Americe k volbám do Kongresu a do Senátu. Každé dva roky volí Američané celé nové vedení země, které se ujme své práce 3. ledna, každý lichý rok, v tomto případě 2023.

Demokrati, kteří dnes prakticky vládnou celé zemi, ztrácejí půdu pod nohama a vesměs nejsou oblíbeni, takže je očekáváno, že Republikánská strana se dostane k moci. Samozřejmě, president v této době volen není, ten má zůstat na další 2 roky, což je druhá polovina jeho 4-letého období.

Je očekáváno, že Demokrati se nebudou chtít vzdát svých pozic snadno. Určitě dojde k volebním podvodům, ale mnozí se obávají, že tito lidé mohou ještě na poslední chvíli spáchat něco drastického, jen aby se volby neuskutečnily. Jedna z možností, o které je uvažováno, je vypuštění jaderné bomby na Ukrajinu. Něco takového by začalo skutečnou válku, což by dalo Demokratické straně záminku zůstat u vesla.

Opuštění Chersonu 7. listopadu a americké volby 8. listopadu, to nemůže být náhoda. V tom musí být nějaké spojení.

Demokratická strana se má čeho obávat

Dvě třetiny členů Republikánské strany se vyjádřily, že kdyby dostali většinu v Kongresu a v Senátu, budou ihned pátrat co se stalo, že byl Biden dosazen na místo presidenta. Převážná většina z nich má obavy, že i tentokrát dojde k volebním podvodům, jen aby se Demokrati udrželi u vlády.

Více než polovina registrovaných voličů prohlásila, že nebudou volit pro toho kandidáta, který bude zpochybňovat volbu Joe Bidena na presidenta. (Zjevně si chtějí podržet své iluze.) A přitom dvě třetiny všech přiznávají, že země se ubírá špatným směrem.

Rozhodnutí Nejvyššího soudu

A zrovna jako na zavolanou, Nejvyšší soud ústavního státu Pennsylvanie rozhodl 1. listopadu 2022, že presidentské volby v r. 2020 byly zmanipulovány, ale že se v tom nebude nic dělat. Zároveň uzákonili, že jak v současných, tak i ve všech dalších volbách vládních úředníků nesmí být započítány hlasy, které byly zaslány poštou a nemají datum, anebo mají špatné datum.

Asi jim nestačí poštovní razítko na obálce a zkoušejí se za každou cenu zajistit, aby i tyto volby a všecky následující, mohly být zmanipulovány. Jelikož asi 1,4 milionu voličů ve státě se zaregistrovalo pro volby poštou, zde se jedná o tisíce volebních hlasů, které mohou být tímto způsobem ztraceny.

Bývalý President Donald Trump prohlásil toto rozhodnutí za podvodné.

Je zjevné, že bude snaha zabránit Republikánské straně, aby volby vyhrála. Demokrati budou bojovat po všech stránkách. Jen čas ukáže, co z toho vznikne.

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (22 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
63 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)