26.7.2023
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Sbírka návodů na léčbu Covidu a odstranění některých účinků injekcí

Sdílejte článek:

JANE KAUFMAN

Jsou odborníci, kteří říkají, že následky ‚očkování‘ proti COVIDu není možno odstranit. Jakmile to, co je v těchto injekcích obsaženo změní naše DNA, je velice těžké uvést tento mechanismus do původního stavu.

Je zde samozřejmě možnost, že jsme dostali právě jednu z oněch 30% vakcín, které obsahovaly pouze destilovanou vodu. Ale taky jsme mohli dostat některou ze 60% těchto jedů, které způsobují srdeční a mozkové mrtvice, ucpání cév a prionovou nemoc.

S největší pravděpodobností jsme nedostali onu malou část, asi 5%, které jsou smrtelné. To bychom tu už nebyli a nezajímali bychom se o to, jak se z té šlamastyky dostat.

Priony, neboli nemoc šílených krav

Dr. Bart Classen potvrzuje skutečnost, že vakcíny proti COVIDu jsou biologická zbraň. Je to skvělá zbraň, pokud zasažená část populace věří, že proti ní není lék, zatím co útočící strana dobře ví, že léčba existuje. V případě prionové nemoci opravdu celý svět věří, že proti ní není obrana. Jakmile jednou něčím takovým onemocníme, to je konec.

Jenže prozkoumáním velkého množství vědecké literatury došel Dr. Classen k názoru, že existují léky i proti této nemoci a stejně tak proti následkům injekcí proti Covidu. Jsou to zejména doxycyklin a jemu podobný minocyklin, quinakrin a Ivermektin.

Pro výběr účinné látky jsou důležité geny člověka. Někteří vliv injekce kvůli své genetické stavbě ani necítí, jiní vážně onemocní. Další problém je, že léčebné látky mohou fungovat velmi dobře v laboratoři, ale v člověkovi se často nedostanou přes krevní ochrannou bariéru mozku, takže jsou pak na nic.

Dva druhy tetracyklinu, což jsou doxycyklin a minocyklin se osvědčily jak v laboratorních pokusech tak při lidských testech. Doxycyklin dokáže zablokovat určité škodlivé procesy v buňkách a také tvorbu amyloidů (krevní sraženiny) a je prospěšný i při léčbě nespavosti a Huntingtonovy nemoci. Bylo ovšem zjištěno, že není vždy stejně účinný. Když byl dodán v začátcích nemoci, jeho kladný vliv byl zjevný. Ale dodáván později, v pokročilém stadiu, nevyprodukoval žádné výsledky.

Minocyklin má podobný vliv jako doxycyklin a ještě má jednu další výhodu: ochraňuje nervovou soustavu a je schopen zabránit její degeneraci. Takže dokáže zabránit i špatnému skládání bílkovin (prionová nemoc), zánětům nervů, vlivu volných radikálů a poskytnout cytoochranu mitochondrii. Proto pomáhá i při léčbě Parkinsonovy nemoci.

Quinakrin je podobný plaquenilu a je též používán k léčbě malarie. Zdá se účinný nejen proti prionové nemoci, ale i proti Covidu a to kvůli své schopnosti vázat koronavirus, který nemoc způsobuje. Quinakrin prostoupí mozkovou krevní bariéru a dokáže též vázat prionové bílkoviny a dokonce může oddělit amyloidní nánosy v mozku.

Ivermektin je rovněž účinný při léčbě Covidu, ale bohužel, není dost informací o jeho vlivu na nemoc prionů. Můžeme ale usuzovat, že je pomocný i v tomto případě, obzvláště při jeho schopnostech vázat hrotovou bílkovinu a zabraňovat jí aby se dostala dovnitř buněk, kde by tvoření prionů způsobila.

Jak odstranit hrotovou bílkovinu

Krátký návod ke stažení je na stránce. Je v mnoha řečech a obsahuje hlavní terapie, v současné době používané. Návod v češtině je poněkud obsáhlejší a zahrnuje některá prospěšná vysvětlení. Je ho možno stáhnout ZDE.

Další návod přináší Dr. William Makis, který nahrál rozhovor s několika odborníky, kteří všichni souhlasí, že krátkodobá hladovka dokáže napravit velké množství škody, napáchané injekcí proti Covidu. Hladovka od 48 do 72 hodin spustí proces, zvaný autofágy, kdy dojde k přirozenému odumírání neprosperujících buněk, s nimiž odejde z těla i škodlivý materiál. Tímto způsobem je odstraněna i hrotová bílkovina a dojde k oživení imunitního systému.

Ivermektin

Hned na začátku tak zvané ‚pandemie‘ jsme byli ze všech stran varováni před Ivermektinem, který podle těch, co nám zkoušejí diktovat co smíme a co nesmíme, je hlavně pro zvířata a jeho použití je výhradně proti parazitům. Za tím byl skrytý záměr, chtěli nám vnutit nefunkční a škodlivé injekce a existující účinné léky by bránily v jejich nouzovém povolení.

To všecko ale nebyla pravda. Ivermektin účinkuje i proti mnoha jiným nemocem, jako například proti chronickým nemocem spojeným se stárnutím. Dokonce bylo zjištěno, že účinkuje i proti rakovině a není čemu se divit, protože jak zjistila Dr. Hulda R. Clark, rakovina je způsobena parazity.

Ivermektin, spolu s dalším lékem, Fenbendazolem, což je také lék proti parazitům, které oba podporují účinek jeden druhého, jsou kromě léčby rakoviny schopny zabránit aby vůbec rakovina vznikla. Spolu s quercetinem je Ivermektin též účinný proti rakovinám, ale také dokáže schopně bojovat s prionovou nemocí.

Metformin

Metformin je další lék, který je běžně používán proti cukrovce 2. typu. Je velice levný, vyroben z francouzského šeříku a nemá žádné vedlejší účinky. Jeho kladný vliv byl zaznamenán při léčbě tak zvaného ‚dlouhého Covidu,‘ kdy pacienti trpí touto nemocí týdny a měsíce. Příznaky ‚dlouhého Covidu‘ jsou většinou ve formě trvalé únavy, zkráceného dechu, bolestí hlavy a bolesti na prsou, bolesti kloubů, popletenosti a dalších.

Universita v americkém státě Minnesota vypracovala studii, kdy zkoumali 1126 obézních osob ve věku od 30 do 85 let, kteří měli příznaky Covidu. Polovina z nich dostávala metformin, ten zbytek měl placebo. Kromě metforminu byl zároveň zkoumán Ivermektin a fluvoxamin.

Výsledky, které byly zhodnoceny po 300 dnech ukázaly, že ti, kteří brali metformin měli skoro o polovinu sníženou možnost trpět ‚dlouhým Covidem.‘ Zato ani Ivermektin, nebo fluvoxamin se neukázaly proti dlouhému Covidu účinné.

Důležitost Niacinu, B3

Niacin, neboli vitamin B3 je všeobecně velice důležitý, protože převádí potravu na energii. Dr. Dimitrij Kats říká, že i mírný nedostatek niacinu, řekněme mínus 20% se po čase chová jako bojová zbraň, která denně na člověka útočí.

Niacin přichází ve dvou formách: kyselina nikotinová (nicotinic acid) a niacinamid. Z těch dvou je důležitá právě kyselina nikotinová, která způsobuje zčervenání pokožky a svědění, někdy docela řádné. To ovšem po chvíli přejde. Niacinamid je k léčbě nepoužitelný.

Jestliže budete pátrat po důležitosti vitamínu B3, tak dostanete hodně stránek, které budou tvrdit, že ho dostáváme dostatečné množství z potravy a přidávat ho v tabletkách není nutné. Rovněž je zde snaha doporučovat niacinamid a některé firmy ani kyselinu nikotinovou pro jistotu nevedou. V jistém čase byla kyselina nikotinová dokonce v Americe zakázána! Jsou také internetové stránky, které straší s tím, že B3 způsobuje poškození jater a žlučníku. K něčemu takovému může možná dojít, když se budeme živit výhradně vitaminem B3.

Jenže ve skutečnosti k předávkování niacinem snad ani nemůže dojít. Denní stres, případné infekce, léky, antibiotika, očkování, chemikálie v našem životním prostředí, jako například pesticidy, látky proti hmyzu, a radiace – to všecko odstraňuje vitamin B3 z našeho systému a s ním i mnohé jiné látky. Pak nevstřebáváme hodnoty z potravy a je zcela možné, že proto tloustneme. Dlouhodobý nedostatek vede a zánětlivosti a k těžkým nemocem.

Niacin je obdivuhodný. Čím víc o něm víme, tím víc se divíme, že není propagován a doporučován. Nejen že otevírá tukové buňky, což se nazývá „lipolysa“ a vylučuje jedy, které pak vyjdou ven z těla potem. Zčervenání pokožky je pomocné, protože k němu dojde, když se B3 dostane i do těch nejjemnějších cévek, které pročišťuje a oživuje.

Dokonce bylo zjištěno, že B3 dokáže odstranit z těla nanotechnologii, která byla doručena v injekci proti Covidu, zvané „očkování.“ Tato biologická zbraň začne v lidském organismu vyrábět hrotovou bílkovinu (spike protein), který dnes mohou v sobě mít i ti, kteří žádnou injekci nedostali. Ať už se jedná opravdu o nakažlivost, anebo koronavirová chřipka tyto jedy produkuje, hodně z nás v sobě dnes hrotovou bílkovinu opravdu má. Tato se přímo zaměřuje na niacin, který zkouší zničit a zároveň koruptuje střevní bakterie.

Změny ve střevech vedou k celé škále covidových příznaků, jako jsou ztráta chuti a čichu, vlasů, vyčerpání, náchylnost k nemocem, neurologické problémy a všecko možné. To způsobuje další nedostatky, jako na příklad nedostatek selénu, vitaminu E, kyseliny listové, B12 a samozřejmě vitaminu C. Na příklad, budoucí maminky, které nemají dostatek kyseliny listové (druh vitaminu skupiny B), mohou přivést na svět dítě se srdeční vadou.

V Americe jsou proto prodávány speciální multivitamíny pro těhotné ženy, které to všecko berou v úvahu. Pre-natal vitamíny bychom měli vyžadovat i v Evropě, protože opravdu dělají divy. Naše strava je kvůli umělým hnojivům stále více ochuzená, takže potravinové doplňky jsou naprosto nutné. Více praktických rad, týkajících se výživy a obrany proti nemocem jsou na stránce. Skoro 4-hodinové video s Dr. Katsem o niacinu je možno shlédnout ZDE.

Dr. Kats přišel na spojitost s niacinem poté, co několik studií poukázalo na to, že kuřáci netrpí tak často Covidem, jako nekuřáci. Je možné, že nikotin z cigaret je okysličen na kyselinu nikotinovou a to je pak dostatečná ochrana proti onemocnění.

Covid-19 infekce rovněž odstraňuje ze střev butyrát, což je látka, obsažena v mléku. My sami přídavně vyrábíme butyrát přímo ve střevech, fermentací nestravitelných uhlohydrátů, jako jsou na příklad škroby z brambor. Na butyrátech je závislá absorpce vitaminu D, který při jejich nedostatku neúčinkuje. Vitamin D může způsobovat usazování vápníku a proto je ho doporučováno brát s vitamínem K2. Obdobně je při nedostatku niacinu neúčinný zinek.

Skořice proti zánětům?

Je to pravda, cinnamaldehyde (dále CINNA), přirozená látka obsažená ve skořici se ukázala být účinná proti zánětlivosti, způsobené hrotovou bílkovinou. Také glukokortikoid Dexamethason je velmi pomocný při těžkých případech nemoci, ale CINNA byl shledán ještě účinnější. Technické detaily jsou na stránce.

CINNA rovněž snižuje rozmnožování virů a zabraňuje hrotové bílkovině v její škodlivé činnosti. Z toho důvodu je usuzováno, že může účinkovat i jako prevence. Její použití není výhradně proti Covidu; osvědčuje se i při jiných plicních onemocněních.

Vitamin D, samozřejmě

Že vitamin D pomáhá proti všemožným nemocem, to už všichni víme. Ukázal se velice účinný i proti Covidu, ale co možná mnozí nevědí je, že pomáhá i proti smrtelnému vynechávání srdečního rytmu, proti tak zvané arytmii. Hrotová bílkovina způsobuje arytmie skrze nashromáždění většího množství vápníku a vitamin D je schopen tomu zabránit a tím odvrátit vznik životu nebezpečných srdečních arytmií. Je zajímavé, že vitamin D dokáže rovněž způsobit návrat vápníku tam, odkud byl odebrán.

Další následky nedostatku vitaminu D jsou atriální fibrilace, prodloužený interval QT (vzdálenost mezi začátkem Q vlny a koncem T vlny na EKG záznamu) a také rozptýlení QT.

Vaječný žloutek je též pomocný

Podle nedávné studie, vaječný žloutek se ukázal pomocný proti Covid chřipce. Jeho vliv je neutralizující, kdy jeho protilátky IgY účinně zneutralizují SARS-CoV-2 pseudovirus a zároveň zabrání hrotové bílkovině a jejím mutantům, aby se navázaly na lidské přijímače (receptory) ACE2.

Hned se ale vyskytly námitky, že syrová vejce nemusí být bezpečná a mohou obsahovat parazity a jiné škodlivé látky. To jsou oprávněné obavy, proto je doporučováno vejce předem oprat ve vodě se smáčedlem (saponát, nebo mýdlo) a s malým množstvím Savo. Dále pomůže vejce řádně osolit, protože sůl je antiseptická a pak je celá ušlehat ručním mixérem.

Kolchicin

Česká internetová stránka přináší další lék proti Covidu, kolchicin. Kolchicin je využíván k léčbě dny, ale v Brazilii a v Kanadě zjistili, že nejen že zkrátil délku připojení pacienta na ventilátor, ale zkrátil i délku hospitalizace. V Kanadě ještě navíc snížil úmrtnost pacientů téměř o polovinu.

V Brazilii použili dvě skupiny po 36 lidech, jedna dostávala kolchicin, druhá placebo. Z kolchicinové části nezemřel během studie nikdo; z placebo části zemřeli dva. Kanaďané vzali 4 488 nehospitalizovaných pacientů z celého světa, z nichž všichni měli aspoň jeden další rizikový faktor, jako nadváhu, vysoké stáří, cukrovku. Detaily najdete v článku.

Kolchicin je jedovatý, to víme. Získává se z podzimního krokusu (Colchicum autumnale) a je odedávna používán na léčbu revmatismu, dny a některých srdečních potíží. Je podezření, že se může v těle akumulovat. Předávkování nastane při použití 7–26 mg. Je ale možno koupit kolchicin v homeopatické formě, která je naprosto bezpečná. Sežene se pod názvem ‚Colchicum‘ a nejsilnější dostupné ředění je D6.

Ajurveda

Stejně tak léčba indickými bylinami, shromážděnými pod názvem „ajurveda“ měla velký úspěch. Při 9. celosvětovém Ajurveda sjezdu v r. 2022 v přímořském indickém městě Panaji bylo oznámeno, že ze 65 000 nemocných muselo jít pouze 300 do nemocnice a žádný nezemřel. Hlavní úředník „Union Ministry of Ayush“ se vyjádřil, že jejich léčebné metody neselhaly, když pouhá půlka jednoho procenta všech musela do nemocnice, zatím co hospitalizace u ostatních, kteří Ajurvedu nepoužívali, činila 7-10%

Na vysvětlenou, „Ayush“ zahrnuje: Ajurvedu, Jogu, Naturopatii, Unani, Siddha a Homeopatii.

Další, horší, nakažlivější

A letos, hned začátkem roku nás začali strašit s novou, ještě horší variantou Covidu, ještě nakažlivější a nebezpečnější. Nazvali ji XBB.1.5, těžko říci proč. Údajně je to spojení dvou dřívějších druhů Omicronu, což zní jako nesmysl, ledaže by je spojili uměle, v laboratoři.

XBB.1.5 se prý projevuje zkráceným dechem a nebezpečně nízkou hladinou kyslíku, což vyžaduje odborné ošetření. Někteří prý ale nemají příznaky vůbec žádné. Těžko říct proč jsou pak považováni za nemocné.

Dr. Richard Bartlett vydal video, kde radil co proti XBB.1.5 nemoci účinkuje, ale video bylo ihned odstraněno. V podstatě říká, že existuje lék, zvaný budesonid, což je kortikosteroid, prodávaný pod názvem Pulmicort a úspěšně používaný proti astma, rýmě a nosním polypům. Je na předpis a je ho možno získal k inhalování, nebo jako sprej. V tabletkách je rovněž používán proti střevním zánětům, včetně Crohnovy nemoci. Je bezpečný, celá desetiletí byl používán i pro jednokilové, předčasně narozené dětičky.

Dr. Bartlett napsal knihu, jak se chránit proti XBB.1.5, která je ke stažení na internetu. Popisuje v ní jak byla pandemie plánována za účelem snížení počtu lidí na zemi. Také radí jak se chránit před hrotovou bílkovinou, která může být rozšiřována i jako nákaza. Důkazem, že pandemie byla dlouho a dobře plánována je 4 000 patentů, které dosvědčují, že se jednalo o záměrné ublížení nám všem.

Na závěr

Elliot Overton není lékař, ale dal dohromady celou spoustu informací o léčbě Covidu. Říká, že jsou dva produkty, které dokážou dokonale omezit účinnost hrotové bílkoviny, kterou trpí jak očkovaní, tak i ti, kteří mají „dlouhý Covid.“ Tyto dva produkty jsou bromelain a acetylcystein. Bromelain je enzym z ananasu a n-acetylcystein, neboli zkráceně NAC je amino kyselina. Jedna látka zesiluje účinek té druhé. Také nattokinase je účinná; ta ještě ke všemu zabraňuje srážlivosti krve a cévním problémům.

V jiném videu uvádí Overton nejrůznější návody na léčbu, studie a testy, které se zabývají srážlivostí krve, léčbou vitamíny a bylinami. Seznam je uveden v textu k videu, je nutno kliknout na „Show more.“

_______________________

Všecky tuto návody jsou uváděny pouze jako zajímavosti a ne léčebné metody. Pokud je chcete použít, poraďte se s lékařem. Autorka nebere zodpovědnost za případné následky.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
66 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)