30.8.2022
Kategorie: Politika

Sametu už bylo dost. Nyní je na řadě brusný papír

Sdílejte článek:

JINDŘICH RAJCHL

1) Fiala říká, že za vysoké ceny energií může Putin. Já říkám, že za ně může Fiala.

2) Podle Fialy selhal trh. Podle mě selhala naše vláda, díky níž na tom trhu naprosto zbytečně setrváváme, ač jako jedna z mála zemí v Evropě jej k ničemu nepotřebujeme.

3) Válek říká, že hrozí, že nemocnice nebudou mít na vytápění, a že kdyby se tak stalo, tak odstoupí. Já říkám, že kdyby neposílal 900 milionů měsíčně Pfizeru, ale nemocnicím, tak tam můžou vytápět jak v sauně. A že jeho odstoupení ho nezachrání.

4) Martin Kuba z ODS vyzval k regulaci cen z pozice hejtmana, Pavel Blažek pro změnu z pozice ministra spravedlnosti v Parlamentu. Že prý se bojí, aby tady nedošlo k revoluci. Já říkám, že krysy opouštějí potápějící se loď a snaží se zachránit před naštvanými lidmi této země.


A protože je Pavel Blažek zkušeným šíbrem, tak ví, že revoluce už je za dveřmi. A že tentokrát nebude sametová.

Rozhodně nevyzývám k tomu, aby došlo k jakémukoliv násilí, ale zároveň odmítám za minulostí udělat tlustou čáru. Nechci se tentokrát v naší revoluci řídit zpravodajskými službami různých států, aby opět vyšli ti, co ty škody napáchali z celé věci zcela beztrestně, a aby byla moc pokojně předána do rukou jiných systémových loutek.

Nedopusťme žádné “očištění” ODS a spojení s Babišem, na jehož základě nám budou slibovat spásu. Nevěřme tomu, co nám budou podsouvat zkorumpovaná média. Pokud chceme skutečnou změnu a nikoliv jen kosmetickou změnu stráží, musíme v sobě nalézt odvahu ji prosadit.

Proto vás vyzývám – pojďme si skutečně vzít naši zemi do vlastních rukou!

A všem těm, kteří nás tady dva roky šikanovali a diskriminovali, kteří naše společné peníze rozházeli či rozkradli, kteří využili hodnot vybudovaných našimi předky (elektrárny, ropovody, přenosové sítě) k tomu, aby nás ožebračili a zahnali do nevídané chudoby, kteří nás vtahují do války proti naší vůli, vzkazuji, že tentokrát vám to, že odstoupíte a pokusíte se zmizet, nebude stačit.

Až tenhle zkorumpovaný protičeský režim padne a naše země se opět stane právním státem, tak vám všem vystavíme účty. O to se osobně postarám!

Nelze totiž vykročit vpřed do budoucnosti bez nastolení spravedlnosti a vypořádáním se se zločiny doby minulé. Tuhle chybu jsme udělali po roce 1989 a já odmítám ji zopakovat.

Sametu už bylo dost. Nyní je na řadě brusný papír.

Jsme připraveni spojit svoje síly se všemi lidmi a subjekty, kteří mají s naší zemí čestné úmysly. Máme k dispozici oborníky na energie, abychom vyřešili cenu elektřiny, plynu a ropy během pár týdnů. Máme k dispozici právníky, abychom vyvodili odpovědnost vůči těm, kteří nás na okraj této propasti zahnali v horizontu měsíců. A máme k dispozici odborníky, abychom napravili obrovské škody napáchané v našem vzdělávacím systému v řádu několika let.

A především máme odvahu k tomu, abychom naši zemi vedli k zářné budoucnosti bez toho, abychom byli vazaly jakékoliv světové velmoci.

Jediné, co k tomu potřebujeme, jste vy – občané této země. Nenechte se již znovu obelhat a svěřte tuto zemi do rukou těch, kteří ji opravdu milují a jsou připraveni jí sloužit. Aby znovu získala skutečnou suverenitu a svrchovanost. Aby znovu získala skutečnou nezávislost.

Pokud jste PRO, tak prosím o sdílení tohoto příspěvku mezi co nejširší okruh lidí.

Pojďme společně otevřít lidem oči a probudit naši zem!

Jsme tu pro vás – tak pojďte s námi!

28.10.1918 = 3.9.2022

 

Jindřich Rajchl

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (51 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...
78 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)