22.1.2023
Kategorie: Ze světa

Ruská pravoslavná církev vydává varování: „To bude konec světa“

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Patriarcha Kirill obviňuje „šílence“ z toho, že věří, že Rusko může být poraženo.

Hlava ruské pravoslavné církve varovala, že jakýkoli pokus zničit Rusko ze strany šílenců, kteří se snaží prosadit své hodnoty, povede ke konci světa.

Komentář uvedl patriarcha Kirill po bohoslužbě u příležitosti pravoslavného křesťanského svátku Zjevení Páně.

Podle patriarchy Kirilla jsou „šílenci“ natolik hloupí, aby věřili, že Rusko, které má mocné zbraně a je osídleno extrémně silnými lidmi, může být poraženo navzdory skutečnosti, že nikdy neustoupilo nepříteli a vždy zvítězilo.

Církevní vůdce také kritizoval, jak se jim takoví „šílenci“ snažili vnutit určité hodnoty, které ani nelze nazvat hodnotami, aby byli jako všichni ostatní a poslouchali ty, kteří mají moc ovládat většinu světa.

„Modlíme se k Pánu, aby ty šílence osvítil a pomohl jim pochopit, že jakákoli touha zničit Rusko bude znamenat konec světa,“ řekl patriarcha Kirill.

Podobně se vyjádřil i bývalý ruský prezident Dmitrij Medveděv, když prohlásil, že Rusko „nikdy neprohrálo velký konflikt, na kterém by závisel jejich osud“ a že výsledkem porážky v konvenční válce by bylo spuštění jaderné války.

Mezitím, v potenciálně masivní nové eskalaci, New York Times oznámily, že Spojené státy zvažují spolupráci s Ukrajinou při útoku na Krym, povzbuzené vírou, že oslabily obavy, že by Kreml v odvetě použil taktické jaderné zbraně.

„Bidenovi neokonzervativci se v podstatě vysmívají Rusku, aby ho vyprovokovali k použití jaderných zbraní proti Ukrajině,“ komentuje Chris Menahan.

V dalším orwellovském projevu generální tajemník NATO Jens Stoltenberg řekl davoským globalistům, že vojenská eskalace je jediným způsobem, jak dosáhnout konce války, a poznamenal: „Zbraně jsou cestou k míru.“

Jiní světoví vůdci trvají na tom, že jsou plně připraveni vést věčnou válku na podporu Ukrajiny.

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (16 votes, average: 4,44 out of 5)
Loading...
34 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)