8.12.2022
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Ronaldovi superkritici ČT a seznam.cz

Sdílejte článek:

TOMÁŠ TISOVSKÝ

Nabízím svůj pohled a názor, jakým způsobem dokáží elity světa (židovské R+R mafie) zlikvidovat nebo jen ponížit a zneuctít do té doby světové sportovní eso. Hovořím o portugalském fotbalistovi Ronaldovi. A také chci poukázat, jak světovým elitám velmi ochotně pomáhají zase ti stejní “covidoví novinářští štváči”. Hovořím o hlavním webu seznam.cz a o hlavní televizní stanici Česká televize.

Fotbalový zápas MS ve fotbale mezi Portugalskem a Švýcarskem byl toho jasným příkladem a důkazem.
Christiano Ronaldo zůstal na lavičce, resp. většinu zápasu nehrál a především nenastoupil v základní sestavě. Hovořilo se, že si takzvaně otevřel hubu na trenéra a ten měl údajně koule na to nechat hvězdného útočníka na lavičce. No dobrá, to je asi OK, potud tomu rozumím a jsem i sportovně pro. Koneckonců mělo to úspěch a nový (původně náhradní) útočník, který Ronalda nahradil v základní jedenáctce, vstřelil dokonce hattrick. Takže s tímto nepolemizuji a sportovně pane trenére klobouk dolů, je třeba si nenechat srát na hlavu.
Nicméně bylo velmi podivné, jak pan komentátor ČT Bosák  i pan komentátor ve studiu neustále podsouvali sledujícím i hostům ve studiu jejich hodnocení útočníka Ronalda. Ač nehrál.
Neustále jsme slyšeli, jak už je starý, jak je z formy, jak je vyhaslý. Dále polemiku nad jeho účastí na MS. Dále kritiku jeho dosavadních výkonů na MS, že je nevýrazný a nepřesný a bůh ví co ještě. No a pozor, to vše ač Ronaldo nehrál.
Následující den po zápase, tzn. dnes, je na seznam.cz štvavý článek proti Ronaldovi, jaké prý házel grimasy a jak zuiřil z lavičky. Není to pravda, radoval se z gólů a vybíhal slavit! Tohle se již děje od těchto komentátorů a od seznamu.cz dlouhodobě a není to nová věc. 
Ti stejní, kteří ještě nedávno Ronalda opěvovali a básnili o něm při komentáři zápasů, či na webu, nyní předvádějí totální obrat – bez slitování a bez úcty k historii tohoto superhráče.
Je to velmi podobné, jako náhlá obří sprostá kritika ze stran médií (hlavně seznam.cz a ČT) pana písničkáře Nohavici. Dovolil si říct, resp. nazpívat vtipné protisystémové písně (například jak musíme po se vším počkat, až co řekne pan prezident USA, že) a najednou je z tohoto “barda” a “umělce” směšný ubožák. Ač má nepopíratelně pravdu. Ono to začalo již  v době, když
Jarek dostal cenu od Putina  a přijmul jí. Jakpak by ji nepřijmul vy ubožáci, to dá rozum, že ji přijme, zasloužil si jí a je to obrovská čest.
Ale zpět k Ronaldovi. 
Víte, ta spojitost s elitami a jejich slouhy je totiž zde:
Před rokem, dvěma, nevím přesně, udělal totiž Ronaldo jedno na první pohled nevýznamné gesto. Když před něj na tiskovce po zápase postavili Coca-colu, dal sklenici bokem a řekl něco ve smyslu “tohle ne, to nepijte”. Buuuuuum!!!!!
To se ale velmi dotknul elit světa, kteří tento konglomerát vlastní a rýžují na něm prachy, ač je to kalorická bomba nejvyššího zrna. Ano, zde to vše začalo. Ač Ronaldovi výkony byl stále výborné, začali na něj najednou všichni ukazovat prstem a plivat a vytahovat na něj jakési hádky s trenéry, se spoluhráči, pokles formy (nenávratný), atd.
No, vážení, nevím, nemusí se stále dařit. To je jasný. Ale Ronaldo je legenda a dokázal tolik, co nikdo jiný. Není důvod na něj takt plivat,  ukazovat prstem a vše na něj svalovat. Fotbal je týmová hra.
Proč to tak ochotně dělají zmínění sluhové elit a to znovu podotýkám, ač třeba 90% zápasu ani neodehraje, to bych nechal na posouzení každého z vás. Za mě je to možná takto : Navezl si se do nás s Coca-colou? Tak mi ti teď ukážeme, to jsi si dovolil moc. A my na to máme páky, vlastníme totiž celý svět a zaplatíme si každého, koho chceme. Ani nemusíme, ti blbečkové zopakují cokoliv, co vyhjlásíme, jen aby se nám zavděčili a zalíbili, že??
O nějaká úctě k předchozí dlouhé a nádherné kariéře nemůže být řeč!
No, proto se budu dívat raději na přenosy z MS na polských kanálech, je to alespoň sranda…. A hvězdnému “CR 7” hodně štěstí a zdraví!
Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (35 votes, average: 4,26 out of 5)
Loading...
34 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)