
Reprezentanti české justice jsou absolutní morální spodina
PETR ZDOBINSKÝ
Předseda nátlakové organizace části soudců Soudcovské unie, jistý Libor Vávra, patrně neunese kritiku, fakticky svobodu projevu a vymezil se proti konferenci o justičních zločinech, a vyjádření Tomia Okamury k tomuto tématu.
Co to je Soudcovská unie? Nátlaková, fakticky zbytečná organizace, která se vždy ozve, když někdo po právu kritizuje soudní rozhodnutí. Třeba, když jedna psychicky nemocná žena vraždila ve škole ve Žďáru nad Sázavou v roce 2014 a občané po právu kritizovali justici, že byla vražedkyně propuštěna z léčebny soudem. To se tato nátlaková unie ihned ozvala, co si někdo dovoluje kritizovat justici. Soudcovská unie je veskrze parazitická organizace, protože okrádá občany této země skrze symbolické nájemné, které platí za pronájem prostor v Praze 1, v budově, která patří státu, tedy občanům. Tak jako zločinecká organizace STAN/Dozimetr nereprezentuje všechny české a moravské starosty, tak Soudcovská unie nereprezentuje všechny soudce a soudkyně.
S nynějším předsedou této nátlakové organizace ostudným soudcem Liborem Vávrou, jsem osobně řešil zfalšování protokolu z jednání, ke kterému jsme si pořídil zvukový záznam, když tehdy Vávra parazitoval z peněz daňových poplatníků ve funkci předsedy Městského soudu v Praze. Tehdy se mi vysmál a odmítl se tím zabývat. Chránil členku KSČ soudružku Věru Sýkorovou, soudkyni. Tehdy jsem si připadal jako v sídle italské mafie, ne jako u funkcionáře soudu v demokratické a právní zemi.
Liboru Vávrovi vadí, že někdo, kdo pobírá dlouhodobě nezaslouženě vysoký plat, jako soudci, by měli nést hmotněprávní odpovědnost za své nezákonné jednání. To, co je normální pro pokladní v obchodě, pokud bude manko v kase, pro manažera, pro každého jednatele, pro člena výboru SVJ, tedy ručit finančně za svojí práci, by nemělo platit pro soudce a prokurátory? Fakt otřesné! Jakoby Vávra zapomněl, v pochybnostech ve prospěch obviněného.
Připomeňme si pár justičních zločinů – případ Lukáše Nečesaného, případ Lukáš Borl a spol. alias fízlovská operace Fénix, případ ruského anarchisty Ševcova, nevěrohodné soudní procesy s Petrem Kramným, či Kajínkem. K tomu se připojily politické procesy s učitelkou Bednářovou, s Josefem Skálou a Václavem Kapalem, s Nelou Lískovou, s Patrikem Toušlem, se Slávkem Popelkou, s panem Křivkou z Pardubic kvůli mikině a mnoho další. Dříve třeba účelové kriminalizování otcovských aktivistů jako byl Luboš Patera nebo pan Jiří Fiala. Česká trestní justice nyní připomíná nejvíce tu husákovskou/stalinistickou. Václava Kapala uštvala česká justice až k smrti.
Ústavní soud již dříve judikoval, že kritika justice je společensky příhodná, proto soudím, že Libor Vávra by měl spíše držet hubu.
Obdobný případ je i další, ostudná osobnost české justice soudruh Josef Baxa, odsouzený kriminálník, soudruh kandidát KSČ, člověk, který kriminalizoval útěky za západ, totální morální spodina a odpadlík. V naší zemi ovšem může být v čele ústavního soudu v soudružském sepětí s posledním komunistickým prezidentem a vlastizrádcem Pávkem. Soudruh kandidát KSČ Baxa, vykonavatel politických procesů v době socialismu, v Terezíně v květnu mj. prohlásil „nikdy nebylo ve veřejném prostoru tolik vědomých lží vydávaných za pravdu.“ nebo „nikdy nebylo ve veřejném prostoru tolik vědomých lží vydávaných za pravdu.“ Baxa také hovořil o zrůdné roli soudců v nacistickém Německu, na svoje vlastní chování za socialismu a na stávající politické procesy zapomněl. Kolika stávajících politických vězňů se taková morální spodina jako Baxa zastal, ještě lépe veřejně? Nechce se vám zvracet z takového dvojího kilometru a pokrytectví?
Mně přijde i trapné účelové, jak se nyní „řeší“ vražda dítěte otcem a selhání justice. Proč se v minulosti neřešila politiky matka, která dala vypít dítěti z nenávisti k otci Fridex nebo matka, co skočila v Děčíně s dítětem z paneláku z nenávisti k otci. Tehdy opatrovnická justice neselhala? Nebo se tehdy opatrovnická justice řídil ahesly „sebehorší matka je vždy více než sebelepší otec“ a „tvrzení matky není třeba prokazovat a k důkazům otce se nepřihlíží“.


Fakt. že práva vystuduje každý pilný debil s dobrou pamětí sice nutně neznamená, že každý právník je debil, ale znamená, že práva, podobně jako na humanitní a společensko-šarlatánskou žumpu, dokáží vystudovat i velice pochybné existence. Ba dokonce ještě horší, protože drtivou většinu absolventů právnických fakult zajímají jen prachy – a za ně by po sobě klidně sežrali vlastní hovno!
🤮
Prý už v dobách C K Monrchie koloval mezi tehdejšími vysokoškoiláky povzbudivý slogan
“ Každý vůl a kráva pílí ruče na fildu a práva.! „
všechna moč patří lidu , proto chcát si vzájemně do úst patří k nejoblíbenějším kratochvílím (s)prostého lidu, chtěli urinálni hry mají urinální hry , nebo je zde fakt nějaký debil co shledává svět stále lepším a lepším ? 🤦♂️
Přijďte nás podpořit k Městskému soudu v Praze. Od 8. do 12. 6 od 9:00 bude probíhat proces s Československými vojáky v záloze za mír. (Kratochvíl a spol na ceduli) Vyfabulovaný ohavný konstrukt NCOZ ve spoluprávi s VSZ Praha se řítí státnímu zástupci Bílému na hlavu. Navrhl nám 10 let na Mírově. Prohra znamená naši smrt. Je nám všem 65-68 let a máme své nemoci. Ve vězení nemáme šanci dlouho zůstat na živu.
Pokud přijdete, chovejte se prosím k senátu maximálně uctivě a zdržte se jakýchkoliv protestů i na chodbách. Tak zatím bylo a nechť tak je i do konce. Velmi si toho vážíme. Děkuji
Je dobře že má naše společnost a samozřejmě zdejší web mezi sebou pana Zdobinského. Člověka, který ví, zná, sdělí a je to pravda, to mu věřte. Možná a spíš jistě se od něj dočkáme překopání přírodních zákonů, že vše je jinak.
Že ono s tou naší Zemí to nebude tak kulaté, ale spíš placaté a kdo se moc nakloní tak bžuch a je tam.
Ovšem i bez náklonu nebude dlouho trvat a naše země, nikoliv Země, udělá bžuch a bude tam. Bude zase tam. Kde asi? No, přátelé přece zase v prdeli!
Ku spokojenosti Vidláka, Dáji. Prokopa, Davida, Vyskočila a samozřejmě Konečníkové.
Od toho nás nezachrání ani Karel IV. na naší bankovce, Péťo Macinko!
Soudcovská unie je legrační už od 90. let – tehdy poprvé začala hlásit, že podle zákonů vydávaných sněmovnou se nedá soudit. Ale soudci jako takoví s tím podle všeho neměli nic společného a dodnes podle těch stále zjevněji protiústavních slátanin soudí – z toho usuzuju, že v soudcovské unii není jediný aktivní soudce, resp většinu členů tvoří lidé, kteří se soudcovství aktivně nevěnují. Jinak by nebylo možné, aby na straně jedné říkali, že zákony jsou zjevně protiústavní (pokud se v nich nevyzná aktivní právník, pak je v rozporu s právem na spravedlivý proces podle nich soudit neprávníky) a zároveň měli pocit, že soudit podle nich je v souladu s povinnostmi, které na soudce klade Ústava ČR. Takový vnitřní rozpor by znamenal jasnou schizofrenii, možná i potřebou dlouhodbé hospitalizace v ústavu s trvalou péčí.
Takže upřímně nechápu, proč se tato organizace tolik zastává jedinců, kteří zjevně soudí v rozporu s názorem soudcovské unie. To je absurdium na druhou!