8.3.2024
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Ředitelé českých škol se stávají spodinou společnosti

Sdílejte článek:

PETR ZDOBINSKÝ

Naprosto nevinné setkání slovenského a ruského ministra zahraničí v Turecku se stalo rozbuškou. Česká lůza se stala ještě větší lůzou. Dezinformační scéna, u nás třeba web Seznam, se opět rozjela. Např. Slovenský dezinformační Denník N, sponzorovaný Sorosem, lhal, že na této konferenci v Turecku byl jako jediný politik slovenský ministr zahraničí. Lež jako věž.

Ministři zahraničí jsou od toho, aby spolu jednali. To je úkolem diplomacie. Diplomati nejsou od toho, aby jednali jen s přáteli, ale i těmi dalšími. Soudy také nutí strany sporu, aby se pokusili dohodnout mimosoudně. I naše diplomacie musela řešit v minulosti nepříjemné věci s našimi nepřáteli, např. únos československých občanů v Angole nebo dříve sestřelení americké stíhačky, která úmyslně narušila vzdušný prostor Československa.

Na jednání slovenského a ruského ministra zahraniční ihned reagovala česká lůza – vulgární režisér Hřebejk, ukrajinský mopslík a válečný štváč od stolu, nikoliv ze zákopu Fiala, dezinformační deník Seznam a dále také jistý Radko Sáblík. Tento hloupý většině lidí neznámý Radko Sáblík, člen zločinecké organizace ODS, dává rovnítko mezi Putinem, Hitlerem, stávající slovenskou vládou a slovenským národním povstáním, které si patrně podle něj někdo jen vymyslel a dále rozdělením Československa. Radko Sáblík na sociální síti X používá výrazy jako Russko, jakoby snad jednotky SS a jejich zločiny, byly identické s existencí Ruska a jeho velmocenské geopolitiky. Dále se na sociální síti X ukazuje, že pan Sáblík nenávidí demokracii včetně legitimních protivládních protestů. Protesty ano, ale nesmí nikoho omezit. Od člena ODS, tedy politického, totalitního a zločineckého subjektu, který nese odpovědnost za zavedení cenzury v roce 2022, to ovšem nepřekvapí. 18.2.2024 Sáblík lže, tedy dezinformuje, že někoho sedláci v Praze svým protestem někoho omezili, když magistrála byla průjezdná, jak nikdy.

Proč píši o nějakém nýmandovi jako je Sáblík ? Protože je ředitelem pražské střední školy!! Protože může svými bláboly indoktrinovat žáky, naše děti. Protože zjevně nezná historii, když neví, že Hitler nese politickou zodpovědnost za slovanský a židovský holokaust. To je celkem přes 30 mil. zmařených životů, koncentrační tábory, konečné řešení české otázky. Putina nikdo z nás nemusí milovat, ale srovnávat ho s Hitlerem, tak to je fakt naprosto mimo. Fica nikdo z nás nemusí milovat, ale srovnávat ho s Putinem, tak to je fakt naprosto mimo. Jediný, kdo chce prokazatelně konečné řešení české otázky, jsou straničtí soukmenovci Sáblíka, Fiala a Černochová . Ti tvrdí, že jsme ve válce, ti si válku přejí a činí vše proto, aby byla. Ti klidně přivedou naši zemi do stavu, kdy zmizí česká a moravská města z povrchu zemského a kolem nás bude radioaktivní spad. To není nic nereálného. V době studené války byla velká československá města legitimními americkými cíli, kam shodit jaderné bomby, pokud někoho zajímají ty západní hodnoty.

Nýmandovi Sáblíkovi jsem napsal email a dle očekávání neodpověděl. Posuďte sami vážení čtenáři:

Dobrý den pane Sáblíku,

nějak jsem neporozuměl Vašemu vyjádření na sociální síti ohledně jakéhosi vymyšleného nového slovenského národního povstání ? Můžete mi to blíže objasnit ?

Dále Vás chci poprosit o zodpovězení pár dalších otázek :

– jaký je Váš postoj k ukrajinskému nacismu, který se projevuje tak, že na Ukrajině jsou pojmenovány ulice po zločincích spolupracujících s Hitlerem jako je Bandera a Šuchevyč ?

– jaký je Váš postoj k ukrajinskému nacismu, který se projevuje tak, že na Ukrajině jsou pojmenovány ulice po strůjci protižidovských pogromů, jistému Petljurovi ?

– jaký je Váš postoj k ukrajinskému nacismu, který se projevuje tak, že zbraně dodané z ČR jsou na Ukrajině označovány nacistickým symbolem tzv. trámovým křížem ?

– je Vám známo, že vězni z koncentračních táborů označili za nejhorší dozorce Ukrajince, jak se dá dohledat na webu ČT ?

– jaký je Váš postoj k lotyšskému a estonskému nacismu, tedy zemím, kde probíhají pochody bývalých příslušníků jednotek SS ?

– máte nějaké výhrady proti SNP ?

– kolik procent Slováků, dle Vašeho úsudku podporovalo v době Slovenského státu nacismus ?

Tolik k Vašemu tvrzení, že setkání slovenských a ruských diplomatů se rovná, Dříve Hitler, teď Putin ?

Dále můžete mi zodpovědět ještě pár následných otázek :

– odsoudil jste veřejně německého kancléře Scholze a francouzského prezidenta Macrona, za to, že opakovaně jednali s ruským prezidentem Putinem ?

– jsou na základě Vaší logiky Scholz a Macron pohrobci nacistů ?

– jsou podle podobné logiky pohrobci nacistů i např. indický prezident, turecký prezident ?

Dále ještě :

– co říkáte, že Váš stranický soukmenovec, kriminálník a feťák Novotný velebí spojence Hitlera – ROA ?

Proč jste si dal na svou stránku na sociálních sítích společnou fotografii Vaší osoby a člena KSČ, předsedy ZO KSČ a komunistického rozvědčíka, který věrně sloužil Sovětskému svazu soudruha Petra Pavla ?

Dá se tomu rozumět tak, že podporujete bývalý protiprávní socialistický (komunistický) režim, na základě Vaší logiky, že slovenský ministr zahraničí je nacista (dříve Hitler, teď Putin)?

Co říkáte jako člen zločinecké organizace ODS tomu, že stojíte jako soukmenovec po boku takových morálních titánů jako kriminálník a feťák Novotný, tunelář Vondra, tunelář Stanjura, lhář Fiala, tunelářka Němcová, tunelář Krejza, kmotr Oulický, kmotr Pavel Dlouhý, feťačka Vaňková z Brna ? Nemyslíte si, že jako člen ODS nemáte žádné morální právo, o čemkoliv moralizovat ?

Děkuji za odpověď.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (32 votes, average: 4,63 out of 5)
Loading...
8 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)