6.11.2023
Kategorie: Společnost

Provládní neprofesionální masáž na Seznamu. Třídní nepřítel Rajchl to ustál

Sdílejte článek:

NESPOKOJENY

Nestranná masmédia v praxi. Rozhovor Jindřicha Rajchla pro Seznam zprávy. Palec nahoru, že ze studia neodešel. Marie Bastlová v pořadu Ptám se já předvedla dokonalou ukázku současné servilní neprofesionální novinařiny. Takhle pracují oceněná „novinářská esa“ Seznamu, která „umějí naslouchat“. Ve studiu byl protivládní Rajchl a úkol zněl jasně, tenhle muž nesmí za žádnou cenu projít. Jak to nakonec dopadlo, se podívejte sami.

Normálně bych na rozhovor vůbec nereagoval, ani si ho pravděpodobně nepustil (protože Seznam), ale zvedla mě ze židle reakce Lubomíra Volného, který kdysi sám byl v obdobné pozici. To už jsme došli až tak daleko, že si jeden druhému budeme vyčítat „hezkou“ fotku v prolhaných masmédiích? Nebo si někdo vážně myslí, že rozhovor, ve kterém má novinářka víc času než dotazovaný, je vedený ve prospěch Rajchla? Stejně jako neustálé podsouvání lží o malé účasti na demonstracích [1] [2] [3] nebo o klesajících preferencích. Cílem Bastlové bylo Rajchla dehonestovat a zesměšnit pro své většinové publikum. Ukázat na proruského a protievropského chcimíra jako nevolitelného pro stádního českého voliče. Schválně se podívejte, v jakém duchu jinak vede své ostatní rozhovory v pořadu Ptám se já. Totální servilita k vrchnosti, která je právě teď u kormidla. Jenže teď si do studia nepozvala hosta, ale třídního nepřítele.

Petr Bohuš nasvítil neprofesionální práci Bastlové hodně viditelně. Dělala rozhovor sama se sebou?

Jindřich Rajchl po půl roce výzev. V pořadu Marie Bastlové. Ptám se já, Seznam zprávy.

Dnešní rozhovor na Seznamu s Marií Bastlovou byla velká lahůdka.

Takhle vypadá servilní neprofesionální novinář v praxi.

Opakovaně se odmítá bavit o současných problémech naší země a jen se snaží opakovaným dezinterpretováním některých mých výroků dosáhnout ovlivnění veřejného mínění proti naší straně.

Až úsměvně pak působí to, když se mě snaží dostat na údajné nepravdivosti mých výroků, přičemž si ani neumí zjistit, že nejsme hnutí, ale strana, že jsem asi stokrát řekl, že peníze za výkon politické funkce bych dával ve 100% na charitu a že v září nás na Václaváku fakt nebylo 10.000 (což už je dnes naprosto evidentně vyvrácená lež).

Vrcholem všeho pak je zcela absurdní tvrzení, že naše podpora slábne.

Takže – dle všech agentur, které v posledním měsíci zveřejnili své průzkumy, jsme výrazně posílili. Sledovanost na sociálních sítích rovněž prokazatelně roste a sály se plní více a rychleji než kdy jindy.

Přesto tuto lež zcela záměrně zopakovala asi 5x.

Opakování lživé mantry o tom, že naše demonstrace jsou proruské a protievropské, už bylo jen třešničkou na dortu.

Nejsme proruští, nýbrž pročeští. Nejsme proti Evropě, jsme proti nikým nevoleným papalášům v Bruselu, kteří se snaží transformovat náš stát v subregion evropského superstátu.

Nicméně z mého pohledu je to jen dobře – alespoň se všichni můžou na vlastní oči a uši přesvědčit, jak vypadá stav našich současných mainstreamových médií.

Tak jak jsem jí to řekl – namísto hlídacích psů demokracie se z nich stali poslušní pudlíci papouškující oficiální propagandu strany a vlády.

Mohli jste se o tom přesvědčit v plné nahotě.

P.S.: Je hezké, že přes obrovský počet reakcí stáhli tento rozhovor z homepage Seznamu asi po 15 minutách. Inu, diskreditace mé osoby nevyšla podle plánu. Přesvědčte se sami. [zdroj]

Kompletní záznam rozhovoru Jindřicha Rajchla v pořadu Ptám se já na Seznam zprávy.

Když jsem včera byl u té Bastlové, tak jsem si vzpomněl, jak podobně nekorektně vedla americká libtardská média plná nevzdělaných moderátorů rozhovory s Donaldem Trumpem.

A jak lidé sami vycítili, že tohle už nemá se seriózní žurnalistikou vůbec nic společného a že jde jen o otevřený hon na čarodějnice. Že už prostě přetáhli strunu.

O to pevněji se pak ze něj postavili a vynesli jej k volební výhře.

Naštěstí jsou tihle liberálně progresivní patolízalové nepoučitelní a opakují ty samé chyby.

Ani si neuvědomují, jakou nám tím dělají službu.

Suma sumárum – jsme na dobré cestě.

Lidé nejsou hloupí a u voleb to pětikolce a jejím mediálním přisluhovačům spočítají.

A pak to pro změnu spočítáme my jim.

Tak jako Fico. [zdroj]

Poslední dodatek k zoufale neprofesionálnímu výkonu paní Bastlové, k němuž mi i mnozí její kolegové novináři napsali, že nic tak úděsného ještě neviděli.

Fact check našich sporných témat:

1) já tvrdil, že na Slovensku byl nejblíže ke skutečným výsledkům Sanep, Marie Bastlová si stála za tím, že Ipsos.

Na obrázku níže si můžete ověřit skutečnost na tvrdých datech.

Rajchl – Bastlová 1:0

2) Bastlová opakovaně tvrdila, že naše podpora slábne. Ve skutečnosti naše preference v průzkumech Kantaru, Sanepu i Phoenixu v posledním měsíci vzrostly.

A dnes vyšel průzkum Medianu, v němž je uvedeno, že Trikolora a Přísaha zaznamenaly propad (dostali se pouze do kolonky “ostatní), naopak si polepšily PRO 2022 a Zelení.

Rajchl – Bastlová 2:0.

Radši nebudu pokračovat. Byl by to debakl.

Příště bych si dovolil požádat o lépe informovaného, či spíše objektivnějšího moderátora.

Tohle byla fakt slabota. [zdroj]

Kdyby se někdo třeba chtěl opravdu něco dozvědět, tak je tady nový rozhovor Jindřicha Rajchla s Tomášem Lukavcem. Pro spravení nálady a pro představu, jak to může vypadat, když moderátora opravdu zajímá, co jeho host ve vysílání říká.

Otázky na tělo. Je Jindřich Rajchl novodobý Hitler?

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)