3.3.2024
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Protislovenská špína

Sdílejte článek:

PETR ZDOBINSKÝ

Robert Fico si dovolil hodně. Dovolil si vyhrát volby i přes to, že volební kampaň proti němu byla podlá. Pomýleným studentům, kdosi platil vlaky do Bratislavy, aby volili „správně“, tedy proti Ficovi. Do voleb na Slovensku se vměšovala česká protidemokratická protislovenská politická lůza, která vyhrožovala kdečím, když Fico vyhraje – svazák Lipánek, bolševická komunistická loutka soudruh Petr Pavel a další.

Fico vyhrál volby, i když média byla proti němu. Fico a jeho parta neměli místo ve slovenském dezinformačním mainstreamu, tedy státní RTVS, a v tzv. červených denících jako SME, Denník N a TV Markíza. Denník N podporuje Soros, SME nějaký slovenský zbohatlík, nějaký slovenský „aspenovec“. Pokud se chtěl někdo do posledních slovenských voleb dozvědět něco o tehdejší slovenské opozici, musel hledat na alternativě jako jsou Hlavné správy, Infovojna nebo ruském serveru Sputnik. Hlavné správy a Infovojnu zablokovali slovenští totalitní „soudruzi“ v roce 2022, stejně jako u nás zavedla Fialova vláda v únoru 2022 brutální cenzuru.

Fico si dovoluje i nadále. Poté co vyhrál volby, plní svůj volební program. Zrušil státní zločinecké spolčení tzv. Úřad speciálního prokurátora, které vedl pravomocně odsouzený zabiják Daniel Lipšic. Daniel Lipšic nenaplňoval podmínky pro práci prokurátora „pro špinavou práci“, tak v minulosti kvůli němu změnili slovenští liberální demokraté zákon. Práce ÚŠP spočívala zejména v účelové kriminalizaci nepohodlných politiků, zejména „ficovců“. Snad nejbrutálnějším výsledkem práce ÚŠP byla smrt advokáta Krivočenka ve vazební věznici a údajná sebevražda generála Lučanského ve vazební věznici v Prešově. Dále ÚŠP využívala institut tzv. kajícníků, tedy univerzálních lhářů. Ti v případě potřeby lhali o někom a o něčem, jak bylo třeba. Takže si třeba vymysleli příběh, že se s někým sešli v budově, kde ten někdo žádal o úplatek. Dva svědci, stejná výpověď. Ale v příběhu kajícníků nastala chyba – budova v té době vůbec nestála, pro ÚŠP a policejní jednotu NAKA nepodstatná detail. Ficovce se snažil ÚŠP kriminalizovat i za to, že uspořádali tiskovou konferenci o daňových podvodech bývalého prezidenta Kisky. Tisková konference znamená podle ÚŠP zločinné spolčení. Jak je vidět, totalitní síly mají obdobné praktiky, u nás podobně v minulosti kriminalizovali otcovského aktivistu Luboše Pateru za jeho tiskovou konferenci v budově soudu.

Fico svůj boj proti zlu, proti instituci ÚŠP, která vrátila Slovensko do dob 50-tých let 20. století s tehdejšími politickými procesy, definitivně vyhrál. Slovenský ústavní soud tu část trestního zákona, kterým se ruší zločinný ÚŠP, nezrušil.

Fico splnil i další část svého volebního programu – pomáhá občanům s vysokými úroky u hypotečních úroků. Je to levicové, je to ovšem legitimní. Je to prostá otázka ? Chce stát občany v exekuci nebo chce stát občany bez dluhů po splatnosti ? Ceny energií jsou na Slovensku pro občany i další maloodběratele chráněné, takže Ficovi zbývá ještě se poprat s cenami potravin, které jsou na Slovensku vyšší než v českých zemích.

Fico si dovoluje nadále i tím, že říká, co si myslí. Říká nepohodlnou pravdu o Ukrajině, prozradil nám to podstatné o schůzce válečných štváčů v Paříži, kteří chtějí v Evropě jadernou apokalypsu.

Není takřka dne, aby v českých médiích nezazněla nějaká protislovenská špína. Exceluje v tom čelný představitel české dezinformační scény web Seznam, jmenovitě jistí presstituti Vilček a Harzer. Harzer dokonce váží cestu 700 km na setkání Fica se svými voliči do Prešova, říká si speciální zpravodaj. I MDŽ v Prešově pokud se ho účastní Fico, vadí. Zdařile tomu sekunduje žumpa Forum24, které její dezinformační soukmenovec Seznam provozuje cenzurovanou diskusní platformu. Snad nejhlouběji klesla hloupá husa z ODS Němcová, která se o Ficovi vyjadřovala na sociální síti jako o neživotné věci – „to Fico“. Bohužel ODS je jen již sbírka lidského odpadu, kde její členové soutěží o nejhlubší dno – kriminálník Novotný, tunelářka Němcová, lhář, tunelář a hlupák Vondra, prolhaný a protičeský Fiala, tunelář z Opavy Stanjura …. seznam by byl nekonečný.

Dokonce bruselský dezinformační web Politico, klesl až tak hluboko v jednom svém protislovenském článku, že tvrdil, že „Slovensko údajně ve II. světové válce osvobodila Rudá armáda“. Kdo tedy osvobodil Slovensko v letech 1944 – 1945 ? Marťani ?

Slovensko nyní poznalo v praxi, co jsou západní hodnoty, západní spojenectví a západní solidarita. Bývalá vláda darovala mnoho zbraní Ukrajině, včetně systému protivzdušné obrany S300. Poté Slovensko nemělo žádný systém protivzdušné obrany. Chvíli tedy vypomohli Němci, chvíli Italové a nyní zase nemá Slovensko protivzdušnou obranu žádnou. Jako by byl rok 1938, na podlidi z východu kašleme.

Fico na mne působí jako slovenský vlastenec, vše ostatní je až potom. Škoda , že naše země nemá ve svém čele vlastence. Nyní pouze loutky, lháře, okradače důchodců, komoušské žoldáky a válečné štváče.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (52 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
30 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)