30.8.2022
Kategorie: Společnost

Proč ministryně Jana Černochová nebude odsouzena za podporu a propagaci terorismu?

Sdílejte článek:

VÍT SKALSKÝ

Černochová se dopustila svými výroky podle mnoha právníků i laiků spáchání trestného činu Podpora a propagace terorismu dle ustanovení § 312e odst. 1 odst. 4 písm. a) trestního zákoníku, za což je sazba 5 až15 let. Neználci se diví. Jak to, že v demokracii může špičkový politik páchat závažnou trestnou politickou činnost? Dvaadvacetiletý Benedikt Čermák ze Znojma v internetové diskusi schvaloval teroristický útok jednou větou s otazníkem. Prvoinstanční soud mu za to uložil trest šesti let odnětí svobody. Proč u ministryně orgány činné v trestním řízení mlčí?


Odpověď je jednoduchá. Liberální demokracie představuje totalitní politický systém. Takto se musí totalitní systém bránit politickými paragrafy přesto, že se prohlašuje za svobodný. V liberální demokracii jsou politické zákony psané neurčitě. Bez ideologického výkladu by byly nepoužitelné. Například propagace terorismu je povolena, pokud daný terorismus koresponduje se zájmem liberálních demokratů. Jinak by byla problematická jakákoli diskuse o jakémkoli teroristickém útoku. Jsou partyzáni teroristé? Je teroristickou skupinou Blood and Honour nebo Antifa? Jsou terorismem útoky Ukrajina na civilisty v separatistických republikách, nebo je terorismem ruská vojenská operace? Jak z praxe vidíme, v tomto smyslu i věta s otazníkem může vést k dlouholetému trestu odnětí svobody.

Jak se má státní zástupce orientovat ve zmatku politických zákonů? Jednoduše. Je politicky vyškolen. Ví přesně, kdy má politický paragraf použít. Jaké jsou mantinely použití politických zákonů?

– Ideologickou nástavbou liberální demokracie je kulturní marxismus. Cokoli je v konfliktu s touto ideologií rovnosti kultur, ras, pohlaví a náboženství se může stát předmětem trestního stíhání.
-Liberální demokracie je ve své podstatě oligarchie. Lid nikdy nevládne. Tedy mohou být stíhány jen názory, které kritizují oligarchy, nebo principy oligarchie.
-Liberální demokrat je většinou jen ubohá loutka. Nicméně má bytostná zájem na tom, aby byl zachován systém, ve kterém se může realizovat. Nechce odpovědnost. Odmítá autoritu, které by musel sloužit bez přijímání úplatků a dalších prebend.

Politické zákony stojí na termínech jako propagace, hlásání, nenávist, zpochybňování apod. Využití těchto zákonů je nemyslitelné bez přísné ideologické interpretace! Proto je velice naivní ten, kdo si myslí, že bude Černochová odsouzena. Mladík, který větou s otazníkem měl schvalovat teroristický útok na muslimy někde na druhém konci planety, dostal šest let. Jak je to možné? Protože kulturní marxismus likviduje původní náboženství importem cizorodých náboženství. Každý sebemenší náznak odporu musí být liberálními demokraty eliminován už v zárodku.

Černochová schvaluje terorismus a není sama. Běžné jsou i výzvy k fyzické likvidace presidenta RF. Podávání trestních oznámení je jen ztrátou času. Západní oligarchové dlouhodobě usilují o získání ruského nerostného bohatství. Liberální demokraté vnímají ruskou federaci jako autoritativní stát. Podle nich jde o střet čistého dobra a zla. Zpolitizované orgány činné v trestním řízení musí bez výjimek poslouchat.

 

Vít Skalský

Redakce
Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (34 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
62 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)