26.4.2023
Kategorie: Kultura a tipy

Překlady dokumentů rychle a kvalitně

Sdílejte článek:

Pro překlady dokumentů, jejichž obsah je odbornějšího charakteru, je nezbytné vybrat profesionálního překladatele, který oboru rozumí. Nemusíte přitom složitě hledat. Agentura Express překlady sdružuje překladatele všech vědních oborů, na které si jen vzpomenete. Ať už je tedy váš text zaměřený na technickou oblast, finance, medicínu nebo třeba marketing, nešlápnete vedle, když oslovíte Express překlady.

Jak si objednat překlady dokumentů?

Velmi jednoduše a hlavně – expresně. Na webu Express překlady na vás čeká stručný poptávkový formulář, prostřednictvím kterého můžete poslat agentuře rovnou i text určený k překladu. Do hodiny od poptávky vám přijde cenová kalkulace pro váš překlad. Budete-li s cenou a termínem souhlasit, může na překladu okamžitě začít pracovat pečlivě vybraný překladatel se specializací na druh vašeho textu.

Jaké texty lze přeložit?

Agentura má velmi široký záběr. Díky velkému množství překladatelů si poradí s překlady dokumentů nejrůznějších specializací, včetně překladu úředních dokumentů a soudních překladů. Komerční subjekty i jednotlivci se mohou na agenturu obracet i v případě překladu propagačních materiálů nebo celých webových stránek. U všech textů navíc agentura nabízí garanci kvality, kdy do 14 dnů od zhotovení překladu máte možnost text připomínkovat.

Překlady do němčiny nebo překlady z polštiny již do několika hodin

Kromě kvality, rychlosti a nízké ceny vás mile překvapí také multifunkční tým překladatelů, který zvládne přeložit texty ve 32 jazycích. Základní světové jazyky jsou přeloženy v bezkonkurenčně rychlých časech. Překlady do angličtiny nebo němčiny je možné zpracovat do několika hodin. Také překlady z portugalštiny a do portugalštiny umí agentura zajistit ještě tentýž den.

Korektury dokumentů (nejen) pro studenty

Mimo překlady je agentura schopna zajistit také jazykovou korekturu cizího jazyka. Skvělé využití této služby je korektura anglického jazyka rodilým mluvčím. Korektor a překladatel v jedné osobě vám text zkontroluje po obsahové i formální stránce, odhalí stylistické i gramatické nedostatky. Protože většinu studentů při odevzdávání závěrečné práce tlačí část, lze i tyto korektury provést i expresně.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
1 komentář

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)