2.11.2022
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Pravdomluvní demokraté z hnutí STAN

Sdílejte článek:

PETR ZDOBINSKÝ

Jsem již dřívěji narozený a tak jsem osobně zažil demonstrace v roce 1988 a 1989. 28. října 1989 jsem se se spolužáky z vysoké školy připojil k průvodu, který směřoval z Václavského náměstí Národní třídou podél Vltavy k Rudolfinu. Průvod směřoval na Hrad za Gustávem Husákem. U Rudolfina u mostu přes Vltavu, stál kordon bílých přileb, komunistická policie brzy rozehnala. Byl jsem rád, že jsem utekl před bílými přilbami a obušky. Při útěku ani nebyl myslet čas na ostatní spolužáky z vysoké školy. O 33 let později se dozvím od „pravdomluvného“ bojovníka proti dezinformacím Víta Rakušana, že se tato demonstrace údajně konala na Letné.

O víkendu členka předsednictví hnutí STAN Kovářová tvrdila na TV Prima v diskusi, že na Václavském náměstí na 3 demonstracích zazněly projevy podporující válku a Vladimíra Putina. Tak jsem si našel její telefon na webových stránkách hnutí STAN a zavolal jí, zda mi může sdělit, který řečník na Václavském náměstí podporoval válku a Vladimíra Putina, protože jsem tam byl a nic takové jsem nepostřehl. Nedokázala a odmítla mi odpovědět. Nejvíce jí zajímalo, kdo jsem a když jsem jí sdělil, že občan této země a daňový poplatník, který jí živí, a naznačil jí mou profesi a majetkové poměry bylo slyšet hluboké opovržení. Občan, co si dovoluje oslovit politika.

A vrchol na na konec. Dnes ráno hlídaly ubohou plachtu s „mrtvolou“ Vladimíra Putina na budově MV 2 policejní auta ze zadní strany budov ministerstva. Tolik se o tuto plachtu Vít Rakušan bojí.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (39 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)