20.6.2024
Kategorie: Ze světa

Pouhý den po mírovém summitu v Luzernu bylo ve Varšavě vyhlášeno bleskové cvičení civilní obrany

Sdílejte článek:

VK

Varšava provedla bleskové cvičení civilní obrany pro případ ruského úderu a magistrát začal sepisovat diesel generátory a zásoby vody ve městě! Mírový summit ve městě nesoucím odkaz na lucernu Světlonoše byl převrácen na platformu vyhlášení války Rusku! Ihned po skončení zvráceného summitu začínají procesy na rozmístění jaderných hlavic v Evropě a připravují se kryty civilní obrany!

Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg se loučí se svou funkcí a na jeho místo by měl nastoupit bývalý holandský premiér Mark Rutte. Jenže než Stoltenberg odejde, tak možná stihne za sebou třísknout dveřmi takovým způsobem, že nad Evropou se v blízké době v pravé poledne rozsvítí více než jedno Slunce. Důsledky zpackaného summitu ve Švýcarsku a výhrůžka z Pekingu skupině G7, ke které připravuji extra článek, pouze potvrzují moji analýzu.

Celá mírová konference byla v podstatě platformou pro odhalení rozkolu uvnitř západních elit, což korunovala neúčast amerického prezidenta a dokonce předčasný odjezd Kamaly Harris a rovněž německého kancléře. Čína okamžitě pochopila, že skupina G7 se začíná hroutit a důsledek odchodu Saúdské Arábie do smlouvy s USA o petrodolaru začíná nabírat první a kritické důsledky. Pojďme si to znovu lehce zopakovat.

Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg

Minulý týden srbský prezident Aleksandar Vučić pro švýcarský týdeník Weltwoche uvedl hrozivou předpověď, že očekává do 3 až 4 měsíců válku NATO s Ruskem. Zabránit se tomu prý dá jen okamžitou deeskalací, ale k tomu nejen nedochází, ale naopak každým dnem situace eskaluje více a více. Srbský prezident má informace od rozvědky, přičemž nemůže být jediný.

O chystané cestě ke konfliktu s Ruskou armádou musí už být rozhodnuto, protože Vučić není jediný, který mluví o tom, co přijde. V Polsku totiž ve stejné době začala příprava aktivace civilní obrany a starosta Varšavy nařídil kontrolu a soupisy diesel agregátů, zdrojů pitné vody a stavů jednotlivých úkrytů.

Pouhý den po mírovém summitu v Luzernu bylo ve Varšavě vyhlášeno bleskové cvičení civilní obrany

Varšava provedla cvičení [1], jehož cílem bylo prověřit spolehlivost nouzového zásobování vodou a elektřinou v městských krytech, uvedl primátor polského hlavního města. Rafal Trzaskowski nařídil v pondělí po víkendovém průvodu LGBTQ “pro všechny případy” rychlé cvičení městských záchranných služeb. “V rámci programu bezpečnosti Varšavy prověřujeme kritickou infrastrukturu; včera všechny městské služby absolvovaly cvičení ve vodárně, abychom byli připraveni,” řekl Trzaskowski v úterý novinářům. Připravujeme zásoby vody, připravujeme sklady, abychom mohli uskladnit další vybavení, například generátory. Musíme být připraveni na jakoukoli situaci, dodal starosta.

Rafal Trzaskowski, varšavský starosta

Trzaskowski také sdílel fotografie ze cvičení na X (dříve Twitter) a uklidňoval obyvatele Varšavy, že “je to jen cvičení“, ale že město bere jejich bezpečnost velmi vážně. Vodárenské a energetické společnosti, policie, hasiči a armáda – ti všichni podle starosty spolupracovali, aby si vyzkoušeli “scénáře postupu v možných krizových situacích“. Varšava má přibližně 1,8 milionu obyvatel a je schopna pojmout tři miliony lidí v metru, podzemních garážích a dalších určených úkrytech. Podle primátora však bude potřeba “ještě nějakou práci“, aby všechny odpovídaly standardům.

Generální tajemník NATO den po mírovém summitu vyzval k rozmístění více jaderných hlavic v Evropě

Cvičení proběhlo náhle a bez ohlášení, naprosto překvapivě, a přestože starosta tvrdí, že to byl jen jeho nápad, tak polští novináři mu prostě nevěří. Muselo se totiž jednat o podnět přímo z polského generálního štábu, protože k cvičení civilní obrany se normálně svolává městská rada, vyčleňují se peníze, schvaluje se plán cvičení, prostě celé to probíhá za normálních okolností dlouho a byrokraticky.

Toto cvičení ale bylo vyhlášeno náhle v pondělí ráno. A znovu zopakuji, pouhý den po skončení mírového summitu ve Švýcarsku. A ve stejný den, kdy Jens Stoletenberg vyzval k rozmístění více jaderných zbraní na nosiče v Evropě. Chápete? Přesně den po fiasku mírového procesu v Luzernu. Pokud mluvíme o fiasku, je třeba si vysvětlit, že tím se nemyslí to, že nebyl dojednán mír.

Příprava pódia na summitu v Luzernu

To se ani nečekalo. Fiasko spočívá v tom, jaký hrozný signál o kolapsu jednoty západních zemí ten summit vyslal. Západ totiž dokazuje, že neumí Rusko porazit. A co je horší, útok kolektivního Západu namísto izolace Ruska vede naopak ke sjednocování zemí globálního jihu proti skupině G7.

A tato skupina se zřejmě i podle srbského prezidenta pokusí proces zastavit vyvoláním válečného konfliktu s Ruskem na území Evropy v následujících měsících o zatím nejasné intenzitě. Dopady raket konvenčního určení na letiště NATO v Polsku a v Rumunsku, stejně jako dopady konvenčních raket na Kaliningrad a nějaké instalace v Rusku nemusí ihned vést k jaderné výměně. Povede to však k testování vah.

Fiasko na summitu v Luzernu odhalilo neschopnost kolektivního Západu porazit Rusko sjednocené s Čínou v čele zemí globálního jihu

Když bude možné na sebe střílet konvenční rakety, brzy přijde i myšlenka na vyzkoušení taktických jaderných raket s malým výkonem v desítkách kilotun. Obě dvě strany se chtějí vyhnout velké výměně jaderného arzenálu, a tak budou do poslední chvíle se pouze vzájemně poškozovat. V nějaké chvíli ale jedna z těch stran začne prohrávat, definitivně.

A v tom okamžiku dojde k Armageddonu. Skupina G7 si nemůže dovolit v konfrontaci s globálním jihem, kterému teď velí Čína spolu s ruskou údernou pěstí, prohrát tento zápas, protože to by byl konec globální moci Pax Americana, která od konce II. sv. války vybudovala základny po celém světě, nejvíce vojenských základen od dob Římské říše, když ta vybudovala Hadriánův a Antoniův val až na Britských ostrovech na hranici se Skotskem.

Spolek chromých kachen – G7

Američané vybudovali více základen po světě než Římané, a proto globalisté chtějí USA rozložit zevnitř, pomocí subverze americké populace. Degenerativní procesy deviatury, tedy přešívání pohlaví a přešívání mozků mladých lidí a dokonce dětí. Deviatura je proces deviační diktatury, která má rozvrátit západní civilizaci pod kontrolou Pax Americana.

Deviace je procesem Satanovy synagogy. Národy goyim budou sodomizovány a obráceny proti Bohu a budou vzývat Satana, budou se mu klanět, budou si odřezávat svá pohlaví a přišívat si jiná, pro uctění Baala, mnohobezpohlavního veitele Luciferových legií pekel. Budou pít krev unesených a zavražděných dětí, budou si prodlužovat život uctíváním krevního ritu.

Deviatura jako nástroj Satanovy synagogy na subverzi zemí Pax Americana

Na trůn deviatury usadí bezdětné ženy a udělají z nich ministryně války a velitelky zotročených národů goyim. Usadí zženštilé muže na trůny zvrácené krásy. Donutí matky přešívat pohlaví svým dětem, budou chlapce oblákat jako dívku a dívku jako chlapce. Budou si nasazovat rohy k uctění Lucifera. Budou se zohavovat k uctění zjizveného velitele Baala. Deviatura je výsměchem Bohu, opovržením svátosti Rodiny. Jinými slovy, globalisté právě teď zahájili proces srovnání kolektivního Západu se zemí a destrukci systému Pax Americana. Není to už tajné, prostě už to globalisté netají, vše je veřejné, stačí se dívat okolo sebe a nemít oči neustále zavřené dokořán.

Poslední ročníky Eurovize jsou nástrojem deviatury Satanovy synagogy na subverzi populace zemí Pax Americana

Ta mírová konference v Luzernu, symbolicky ve městě Lucifera, tedy toho, kdo jako Světlonoš nesl Lucernu do podsvětí a padlí andělé šli za ním, zatracené duše šli za ním, tak přesně symbolicky na tomto místě míru byla zpečetěna válka proti Rusku, válka v Evropě. Byla to oslava Baala, Luciferova velitele legií, který miluje zvrácenosti. Z muže bude žena. Ze ženy muž. A z míru válka. Ze tmy světlo. Ze zla dobro. Z vody oheň.

A z mírové konference válečný summit. A ta konference bude ve městě, které nese odkaz na jméno jeho výsosti Lucifera a jeho lucerny, ve které přinesl světlo z nebes do hlubin nicoty a stvořil peklo. Kdo se trochu zajímá o okultní procesy řízení, musel pochopit význam toho summitu. Byl to summit plný zvráceností. Prostě přesně toho, co miluje Baal.

Převrátili mírový summit na válečnou konferenci

Nikdy nešlo o mír a nikdy nešlo o mírovou konferenci. Byl to výsměch mírovému summitu, když nepozvali jednu z válčících stran. To samo o sobě bylo zvrácené. A co je zvrácené, to je oslavou Baala. Oslavou ve městě Luzern. Ve městě odkazujícím na jeho výsost Lucifera. Na mírovém summitu v zákulisí ukrajinští chochlové v čele s prasetem, které 20. května pozbylo mandát ukrajinského prezidenta a stal se z něho už jen řezník vlastního národa, přesvědčovali Olafa Scholze, aby poslal Ukrajině rakety Taurus. Srbský prezident ví zřejmě mnohem víc, co se chystá, protože jeho slova jsou tak děsivá, že by se měla stále připomínat.

Srbský prezident prohlásil, že do 3 nebo 4 měsíců může vypuknout velký konflikt v Evropě!

Na mírové konferenci chtěli Ukrajinci zbraně! Dobytek! Zvrácenost! A samotné závěrečné komuniké [2] nepožadovalo zastavení bojů, ani zastavení války, prostě nic! Zvrácenost! Požadovalo jen zajištění obchodní lodní dopravy, přístup Ukrajinců k jaderným elektrárnám a propuštění válečných zajatců, aby mohli znovu bojovat a nastoupit na frontu. Jinými slovy, nebyl to mírový summit, byla to příprava vstupu Evropy do války s Ruskem. Proto srbský prezident vyslal to varování, proto Jens Stoltenberg chce rozmisťovat jaderné hlavice v Evropě, proto ve Varšavě se bez ohlášení náhle nacvičuje civilní obrana. Mírový summit v Luzernu se stal nástupní platformou pro válku v Evropě. To je jediný závěr!

-VK-

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (17 votes, average: 4,65 out of 5)
Loading...
4 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)