9.6.2024
Kategorie: Multikulturní soužití

Poselství mannheimského masakru. Odkud se bere dvojí metr policie a politiků v Německu

Sdílejte článek:

NESPOKOJENY

Komentář Pavla Kamase nejen k nedávnému smrtelnému incidentu v německém Mannheimu. Útočník s nožem zůstal dlouhou dobu mimo pozornost příslušníků policie, kteří raději zaklekli jeho předchozí oběť, až to nakonec skončilo smrtí jednoho z nich. Co je důvodem jejich těžko pochopitelného chování a dvojího metru v přístupu k (ne)německým pachatelům? Bude to stačit jako varování pro ostatní?

Složitá problematika dnešní doby, která potřebuje odvahu, excelenci ve volbě slov a popisu situace.

Mannheim 31.5.2024 a Michael Stürzenberger.

Za vše hovoří toto celé video. Které ovšem presstituti nezveřejní kompletní. Neboť by to tak nějak odporovalo vytýčené stranické linii.

Doporučuji si povšimnout několika věcí.

Proti komu zasahuje policie (poznávací znamení – modrá mikina)?

„Záběry na sociální síti vyvolaly otázky, zda policisté vůbec směřovali svůj zájem proti útočníkovi s nožem, nebo šli po politickém aktivistovi označeném vestou pravicové organizace. Policejní prohlášení vysvětlilo, že záměrem policisty bylo „vyvést zraněnou osobu z bezprostřední nebezpečné zóny“ (zdroj).

Kdo zhlédne, uvidí jak policie a media lžou. Policie téměř 2 minuty pacifikuje člověka, který se snažil útokům zabránit.

Jak provádí policie zásah?

Kdo od útočníka odhazuje nůž?

Komu je věnována pozornost záchranářů?

Zde si povšimněte, snahy některých kolemjdoucích pomoci a jejich zapojení. Všimněte si také, že k těm „modrým vestám“ nezamířil jediný záchranář.

„V letech 2013 až 2022 ho (Michael Stürzenberger) sledoval bavorský Úřad pro ochranu ústavy, neboť spojoval islám s fašismem“ (zdroj).

Byl tak nebezpečný pro Německo, že bylo třeba se jej pokusit zavraždit. Všimli jste si kolik tzv. islamofobních politických aktivistů, xenofobů vedlo cíleně útok s úmyslem jednoznačně usmrtit ty mírumilovné „uprchlíky“?

V mééédiích o tom najdete samozřejmě spoustu článků.

Tento záznam budiž varováním pro všechny. [zdroj]

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
8 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)