13.8.2023
Kategorie: Multikulturní soužití

Pochod hrdosti?

Sdílejte článek:

DENIS NOVAK

Dnes jsem si prohledával informace z médií všeho druhu a vyskočil na mne titulek o 13. Pochodu údajné ,,hrdosti,, Prague Pride, který magistrát města Praha zasponzoroval dotací přes 800 000 kč.


Položil jsem si základní otázku, z jakého důvodu tato dotace byla přidělena, když by na pochody tradiční rodiny pravděpodobně nikdo nepřispěl jedinou korunou.

Odpověď je jednoduchá: Tato dotace od politické garnitury v budoucnu přinese dobrý počet voličů a tak je to rozumná investice.

No považte sami…

Kdyby nikdo nefinancoval a nepodporoval dotacemi podobné akce, myslíte že by existovala potřeba je realizovat?

Všichni máme povědomí o tom, že ve společnosti gayové, lesbičky a další tipy transgender lidí existují a málo kdo jim to má za zlé. Je to otázka osobní volby.

Mají své komunity a v době internetu je mnohem snažší vyhledat si svůj vhodný protějšek nebo kluby či jiná zábavní centra, která poskytují pro takové lidi spolehlivé útočiště.

Pochod jako je Prague pride má ovšem jiný účinek, než se od něho očekávalo, protože se jedná o tzv. nátlakovou propagaci komunity a to se mnoha lidem i z vlastních komunit LGBTQ+ nelíbí.

Vyvolává to totiž ve společnosti větší nenávist místo porozumění.

Co naplat.

Neziskový sektor a politici v podpoře takových akcí vidí příležitost svého zisku a reklamy a tak dokud bude existovat zpětný profit, budou akce podobného tipu dotovány a podporovány.

Myslím, že je na čase založit a zahájit akce pochodů kupříkladu pro tradiční rodiny, manuální pracovníky, matky samoživitelky (dál můžete navrhnout vy), požádat též o stejnou podporu magistrát a neziskovky a nastavit tak zrcadlo tomu, čemu se dnes říkalo pochod hrdosti.

Však já kupříkladu jsem také hrdý na svou kvalitně odvedenou práci, funkční rodinu a na to že ještě stále žiji.

A to je také důvod k oslavě ne.

 

FB

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
57 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)