17.10.2023
Kategorie: Politika

Po dvou letech fialové hrůzovlády pořád nemají dost

Sdílejte článek:

PETR HÁJEK

Jako by už všeho nebylo dávno přes míru, řítí se na nás další a další „jobovky“. Vláda „gangu pěti“ a její korporátní média už ani nestíhají všechny zločiny na státu a národu halit do „balíčků“ lží a mystifikací, a tak v maskovacích záplatách přibývá „děr, jimiž se pravda ze tmy občas prodere na světlo jako olej na vodu.

Je to tak zjevné, že i provládní „cinknuté“ průzkumy ukazují, že „uchvatitelé“ po dvou letech očividného rabování a usilovné práce v cizích zájmech už nemají oporu ani svých nejvěrnějších. A jako spíše tragikomickou třešínkou je, že vlastníme poprvé v historii politický světový rekord: „Fialový“ šéf gangu je na posledním místě „popularity“ na celém světě. Alespoň v něčem jsou světoví. Jenže ostatní národy se probouzejí a obruče pukají – naposledy na Slovensku. A dříve či později (doufejme, že ne příliš pozdě) k tomu nutně dojde také u nás.

Podobně jsou na tom i takzvaní spojenci gangu pěti – chamtiví, cyničtí a světovládnými ambicemi posedlí protektoři fialové zkázy z Washingtonu, Bruselu a Kyjeva. Jejich jedinou vírou jsou války – v domnění, že stále mají technologickou zbrojní převahu nad zbytkem světa. Současně však už vědí (a úpěnlivě tají), že to tak není, a proto spěchají. Zesilují útlak a násilí, protože nic jiného ve svém totalitním rejstříku nemají. „Žene je čert“ – slovy prorocké písně Karla Kryla – „a vpředu smrdí síra“.

Velkovýroba strachu

Vedou války na všech frontách současně. Války proti vlastním občanům: Nic jiného není covidová a vakcinační tyranie, za níž se již hromadí stamilióny mrtvých z těch, kteří podlehli strachu a násilí – a podvolili se. Právě tak jako oteplovací lež – a na ní navázané všemožné „gríndýly“: Prostředek, jak zničit průmysl, zemědělství a ožebračit lidi, aby, zhrouceni v depresích při snaze o udržení alespoň základních životních potřeb, se nebouřili.

K témuž slouží soustavně uměle vyvolávané další a další krize: Energetická – navzdory tomu, že levných paliv byl dostatek a elektřina z bezpečných jaderných elektráren pokrývala potřeby průmyslu i zemědělství. Potravinová, při níž likvidací domácích zemědělských podniků činí stát závislý na dovozech šmejdů a nebezpečných potravin (viz ukrajinské obilí). A teď už i léková, přestože donedávna byl životně nezbytných léčiv dostatek – ale z nějakých tajemných důvodů už prý v potřebném množství „nikdy nebudou“, jak nás právě ujistil jeden ohavný darebák z TOP 09 v křesle ministra „nemocnictví“.

Nic tajemného v tom však není. Jde pouze o jeden z mnoha plánovaných zločinů při likvidaci historických národů a jejich nahrazení migračními otroky. Potřebují hlavně, aby se lidé báli. Jediná velkovýroba, která jede na plné obrátky, je produkce strachu. Ten ale funguje pouze tehdy, když lidé žijí v nevědomí. Když nechápou, že to, co se na ně valí, není nějaký fatální „úděl“ po přírodní katastrofě, s nímž není možné nic dělat, ale záměr popravčích civilizace.

Velkovýroba válek

K tomu, aby se to nedozvěděli, aby netušili, že cesta z věznice a popraviště existuje, musí mediální propaganda zpracovat jejich vědomí. Nesmějí vědět, že všude na Západě se lidé probouzejí a bouří, protože jejich majetky, rodiny, děti, jejich zdraví a životy jsou stejně jako u nás v čím dál větším ohrožení z totální „tiché“ války vedené proti nim – a dokonce za jejich peníze. K tomu slouží brutální cenzura zbytku svobodných médií, skandalizace a kriminalizace nemnoha nepodvolených novinářů – a vůbec všech, kdo se ve veřejném prostoru pokoušejí o odpor.

Lidé hlavně nesmějí vědět, že války, které globalisté způsobili a vedou proti nepodvoleným státům a národům, prohrávají: Proti Rusku rukama nacistického pučistického režimu na Ukrajině. A nyní i na Blízkém východě, kde s neslýchanou bestialitou vraždí tisíce Palestinců napěchovaných v zadrátovaném koncentráku zvaném Gaza, kam byli vyhnáni, aby na místě jejich domovů mohl vzniknout židovský stát. Mají být vyvražděni, protože se s okupací nesmířili, a vedou proti ní (rovněž adekvátně brutálně) ozbrojený národně-osvobozovací boj.

Již dávno by současní hlavní majitelé (fantaskním volebním podvodem ukradené) moci ve Washingtonu spustili jadernou vyhlazovací válku – především proti Slovanům a Číňanům – nejsilnějším centrům odporu jejich Velkého resetu (orwellovský termín pro zotročení lidstva). Jenže především nepodrobené Rusko v mezičase natolik technologicky zesílilo, že dnes disponuje takovým potenciálem – především pokud jde o nosiče zbraní “Posledního dne” – že se mu dívají na záda. A ještě dlouho dívat budou.

Ostatně situace na ukrajinském bojišti dokazuje, že i když se – jako v historii nejednou – velmoci Západu spojily, aby největší zemi světa dobyly, rozparcelovaly a z přeživších Slovanů si nadělaly otroky – i v konvenčním válčení dostávají na frak.

Útok vrcholí

Gang ani po dvou loupeživých letech nemá dost. Teď připravil zákon, který odrásá zbytky vybrakovaných peněženek o další peníze pro platby americkým protektorům, jejich zbrojovkám a chřadnoucím bankám. Daně budeme platit ze všeho, nač lze jen pomyslet.

Co je však zřejmě nejhorší, jsou zločiny na dětech a mladých generacích obecně. Právě jsme se dozvěděli, že šest z deseti školáků trpí depresemi a psychickými poruchami. Jak by ne, když prošli již od mateřinek “školením” o nejasnosti své sexuální identity, covidovým šílenstvím s nedostatkem vzduchu pod rouškami – pokud vůbec směli do uzavíraných škol, v nichž krom strašením Ruskem nesmí proniknout ani hlásek reality, jinak jsou učitelé vystaveni v lepším případě ztrátě zaměstnání, v horším jdou rovnou k soudu.

Přibývají politické procesy s nepodvolenými, přibývají političtí vězni. Zastrašování na všech úrovních dostává charakter skutečné tyranie. Poslední svobodná média jsou škrcena ne jen ekonomicky. Vypínání webů se neosvědčilo, znamenalo jen o to větší přírůstek jejich čtenářů a diváků. Právě jsme se dozvěděli z iDnes, že jedním z nejnebezpečnějších je právě Protiproud.

Fialový hnus

Tím hůř, že prý nás udržují při životě sami čtenáři svými příspěvky – lži o “financování z Kremlu” – už nějak nefungují. Naše nebezpečnost se prý pozná podle toho, že vše děláme z přesvědčení.

“Do této kategorie patří například weby AC24 nebo Protiproud, jejichž čtenost podle podle online nástroje Similar Web roste a pohybuje se v řádech statisíců až milionu návštěv měsíčně. Vysoké příjmy z reklamy podtrhují značnou oblibu a tedy i vliv těchto webů a také to, že propaganda může být výnosným zdrojem peněz,“ poznamenává jakási Šefčíková.

To už není ani k smíchu. Oni, kteří dostávají stamilióny ze sorosovských “nadací”, z Bruselu i z našich domácích daní na provoz tupé zničující propagandy, si odváží lhát, že svobodná média vydělávají. A to ještě paní Jourová připravila bruselský předpis, který nás má v únoru úplně zastavit. Hrůza z blížících se voleb do takzvaného evropského parlamentu (instituce na legalizaci hrůzných příkazů nevolených) je již zcela patologická. Samozřejmě se na to právě díky neutuchajícím příspěvkům našich čtenářů a diváků připravujeme – a jen tak svou kůži těmhle moderním náckům nedáme.

Když nás půjdou milióny

Slova Voskovce a Wericha dobře známá našim divákům ze znělky jednoho z pořadů protiproudní televize nejsou už jen sněním či prázdnou nadějí. Orbánovo Maďarsko. Ficovo Slovensko. Jak dopadne dnes večer Polsko zatím nemůžeme předjímat.

Ale už i Německo, Francie, Itálie, severské státy. Všude se zvedají tisíce a tisíce lidí z “lenošek”. Začínají chápat, že tohle není nějaká virtuální počítačová hra, ale vpravdě boj o život.

Gang pěti je pouze jedním z místních tykadel zločinců, kteří rozpoutávají války – jak proti vlastním nepodvoleným spoluobčanům, tak proti nepodvoleným státům (či národům bez státu, který jim byl ukraden). Již dva roky tento gang terorizuje současné generace tisíciletého českého státu. Za tu relativně krátkou dobu se jim toho již podařilo hodně.

Kolik toho ještě ukradnou, kolik podvolených zkorumpují, kolik nepodvolených existenčně zlikvidují či zavřou – záleží na nás.

I to jsou slova z jedné písně V+W z Osvobozeného divadla. Nepochybně si je jednou zase svobodně zazpíváme.

Nashledanou v lepších časech!

 

PETR HÁJEK

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)