24.5.2023
Kategorie: Multikulturní soužití

Perverzní sexuální výchova dětí s doporučením WHO. Indoktrinace začíná na školách

Sdílejte článek:

NESPOKOJENY

V pokynech WHO se uvádí, že sexuální výchova začíná od narození. Výuka čtyřletých dětí o sexu, masturbaci a pohlavní identitě. Pokud si nemyslíte, že je to zvrácené, pak vám nemohu pomoci. Světová zdravotnická organizace může jít k čertu. Tato agenda přichází v souvislosti s tím, že orgány OSN zveřejnily zprávu, která nastiňuje program dekriminalizace všech „dobrovolných“ sexuálních aktivit, a to i mezi dospělými a nezletilými.

Perverzní doporučení WHO pro sexuální výchovu dětí.

Mark Dolan z GBnews kritizuje postoj WHO.

WHO prosazuje „masturbaci v raném dětství“ pro batolata a podporuje otázky o genderové identitě u dětí ve věku 4 let-

Poté, co se Světová zdravotnická organizace znovu zaměřila na „sexuální výchovu“, kterou mají školy poskytovat dětem již od čtyř let, se objevila vlna odporu.

Jak uvedl deník Daily Mail, v pokynech se uvádí, že děti mladší čtyř let by měly být podporovány v tom, aby „kladly otázky týkající se sexuality“ a „zkoumaly genderové identity“.

Zpráva o 68 stranách nazvaná Standardy pro sexuální výchovu v Evropě vyzývá k poskytování informací batolatům o „potěšení a rozkoši při dotýkání se vlastního těla, masturbaci v raném dětství“.

V dokumentu se rovněž uvádí, že děti ve věku od čtyř do šesti let by měly „hovořit o sexuálních otázkách“ a „upevňovat svou pohlavní identitu“.

Dokument také tvrdí, že sexualita je přítomna od narození, a tvrdí, že „od narození se děti učí hodnotě a potěšení z tělesného kontaktu, tepla a intimity. Brzy poté se učí, co je ‚čisté‘ a co ‚špinavé‘,“ a dodává: „Jinými slovy, zapojují se do sexuální výchovy.“

WHO novinářům sdělila, že „naše pokyny odrážejí zjištěná psychologická fakta založená na desetiletích výzkumu“.

Reportér GB News Mark Dolan, který o této záležitosti informoval, označil vývoj za „zvrácený“ a vyzval WHO, aby „šla k čertu“.

Konzervativní stínová ministryně pro vzdělávání ve Walesu Laura Anne Jonesová vyzvala světový zdravotnický orgán, aby „toto doporučení okamžitě zrušil“, a dále ho označila za „znepokojivé“.

Jonesová vyzvala: „Musíme s okamžitou platností zastavit toto prosazování škodlivé genderové ideologie do sexuální výchovy ve Walesu a ve Spojeném království.“

Advokátní skupina Safe Schools Alliance rovněž požadovala, aby bylo provedeno „naléhavé šetření“ možných souvislostí mezi těmito pokyny a vzdělávací politikou ve Spojeném království.

„Považujeme za mimořádně znepokojující, že OSN a WHO prosazují přístup, který je experimentální, nevědecký a zdá se, že je v souladu s činností neetických jednotlivců a organizací, včetně těch, které podporují akceptaci pedofilie,“ tvrdila nedávno organizace.

„Vyzýváme je, aby revidovaly své standardy a přizpůsobily je přístupu, který je zaměřen především na ochranu dětí a zároveň jim umožňuje rozvíjet zdravé a věku přiměřené chápání sexu,“ uvádí se dále v prohlášení.

Tento vývoj přichází v souvislosti s tím, že dva orgány OSN zveřejnily zprávu, která nastiňuje program dekriminalizace všech „dobrovolných“ sexuálních aktivit, a to i mezi dospělými a nezletilými.

Světová zdravotnická organizace (WHO) je financována především Billem Gatesem a jeho nadací.
Tato organizace vydala pokyny k výuce sexuality a sexuální výchovy pro MIMINKA…

Chraňte naše děti před těmito zvrácenostmi.

Žádné ideologické nevládní organizace a výtržníci ve školách! Chceme, aby každý rodič měl právo neposílat své dítě na bludné přednášky úchylů a různých ideologických nevládních organizací! Slovenská republika nesmí povolit žádné povinné indoktrinační programy dětí!

Tento člověk bude číst dětem v Knihovně Jiřího Mahena v Brně pohádky. Instituce zřizovaná městem Brno v tiskovém prohlášení uvádí mimo jiné toto: „Koncept čtení drag queens dětem je v současnosti světově rozšířeným fenoménem. Jeho pedagogický přesah spočívá v tom, že rodiče a děti mohou přijít do kontaktu s diverzitou, která je přirozenou součástí dnešní společnosti, v níž se děti mají orientovat.“ Obrovským omylem těchto sociálních inženýrů je, že se tímhle zlepší orientace dětí ve světě. Na místě je naopak obávat se úzkostí, deprese, naprostého zmatení a životního neukotvení.

Táta čte z knížky určené pro děti. Ani školní rada to nechce slyšet.

Táta čte z knížky pro děti před školní radou, a ta ho chce přerušit, aby přestal číst. To, co je dostupné dětem, je i na dospělé moc a nechtějí to slyšet.

Indoktrinace a záměrná sexualizace malých dětí. WHO tlačí na školy a instituce.

Indoktrinace malých dětí týkající se genderové identity se stále stupňuje. WHO doporučuje vzdělávat kojence a malé děti do věku čtyř let o „seggsuálních“ praktikách a více. Tohle vše je snaha znormalizovat (jak už vidíme jinde) pohlavní styk s malými dětmi.

Strašné, hnus! To se nedá ani slušně komentovat.

Děti v ohrožení. Strašné, hnus, to se nedá, ani slušně okomentovat. Oni prostě chtějí, aby z těch dětí udělaly něco jiného, než by mělo být. Rozbít rodinu, zničit dětství, prostě vše zničit. A kdo tohle nevidí je blb. Promiňte mi za tohle slovo, ale nevím, co bych k tomu řekl více. Tohle se musí zastavit!

Čtením „pohádek“ v brněnské knihovně to začíná, tímto to pokračuje… Jak to končí si každý může domyslet sám.

 

Zdroje:

WHO prosazuje „masturbaci v raném dětství“ pro batolata a podporuje otázky o genderové identitě u dětí ve věku 4 let
Perverzní doporučení WHO pro sexuální výchovu dětí
Fury over World Health Organisation’s sex education about ‚early childhood masturbation and gender identities‘ for UNDER-FOURS
Standards for sexuality education in Europe: a framework for policy makers, educational and health authorities and specialists
WHO Pushes „Early Childhood Masturbation“ For Toddlers, Encourages Questions About Gender Identity For Kids Aged 4
Táta čte z knížky určené pro děti & ani školní rada to nechce slyšet
Indoktrinace a záměrná sexualizace malých dětí – WHO tlačí na školy a instituce

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)