19.11.2022
Kategorie: Společnost

Peklo na Václaváku …

Sdílejte článek:

NESPOKOJENY

Sedmnáctý listopad opět v plné nahotě ukázal zvrácenost doby, ve které právě žijeme. Nespokojená veřejnost šla v protestním pochodu na Českou televizi, jako symbolu úpadku médií a veřejnoprávních především, zatímco vysmátá vládní garnitura se svými svazáky vyrazila po vzoru prvomájových průvodů pokládat květiny a věnce. Zaštítěná hesly o demokracii a vlastenectví jako lásce k vlastnímu národu, oni vážně nevidí tu absurditu?

Opravdové peklo nastalo během oficiálního koncertu na Václavském náměstí. Vystoupení Pussinek jinak nazvat nejde. Zneuctění českého státního svátku v přímém přenosu, samozřejmě bez jakékoliv reakce ze strany servilních masmédií. Ty plně zaměstnala čepice v českých barvách na hlavě jedné z demonstrantek proruských dezolátů a švábů. Jsem rád, že mohu být mezi nimi. Tohle není moje vláda.

Cenzura tichem nebo odvádění pozornosti je osvědčená taktika provládní propagandy, která se vystupňovala s covidem. Namísto objektivních informací z demonstrace, které se opět zúčastnili desítky tisíc lidí, vyplodí svazáci dehonestující článek s titulkem „Pochod na Kavčí hory. Lidé demonstrovali s čepicemi v barvách ruské vlajky“. Pro běžnou systémovou ovečku je to možná ta jediná informace, kterou z protestního pochodu zachytí. A o to přesně jde. O smyslu, obsahu a cílech protestu nedostane žádnou informaci, jen zkratkovitou dehonestaci a nezbytný proruský plivanec. A opravdu to není žádná náhoda, tohle je záměrná manipulace.

Na druhou stranu mainstreamu neděla problém ignorovat kdejakou systémovou sviňárnu, jako třeba nedávno fakevou ruskou raketu v Polsku, po které se nás snaživí váleční štváči snažili neprodleně definitivně zatáhnout do vojenského konfliktu s Ruskem. Stejně tak zůstala bez reakce šílenost oficiálního programu 17.11.2022 na Václavském náměstí.

Posbíráno na sítích o koncertu Pussy Riot:

Tak tohle je naše demokratická libtardí a neváhám říct totální žumpa. Takhle si představují pořadatelé té „správně uvědomělé strany“ svět? Asi jo. Protože přesně tyhle umělce si pozvala a s nimi slavila 17.listopad.

Tenhle totální humus má podle nich vzpomínkou na konec komunismu a počátek svobody u nás?
Až vám zase budou říkat dezoláti a já nevím jak jinak, pohrdat vámi, že posloucháte třeba Ortel, že chcete tradiční rodinu a žádný podobný úchylnosti jako standart, ukažte jim to. A řekněte jim, že my prostě jen nechceme být jako oni. Nechceme žít podle pravidel téhle pošahané propagandy. Nikdy.

Zodpovědně inteligentní a jediní správně demokratičtí / podle strany a Vlády / dnes mají koncert na Václaváku, který si pojmenovali “ Koncert pro budoucnost 2022″. Cože!!!! Ty tam ještě nejsi, tak to nevíš jak správně oslavit 17. listopad a nebudeš nic vědět o své skvělé budoucnosti. Gratulujeme k výběru Pussínek, bez těch by to dnes nešlo. Chápeme, že tu hloubku a krásu poselství jako nezúčastnění dezoláti nemůžeme pochopit. Tohle je totiž úplně jiný svět. Tak né asi.

*****

Libtardi a lepšolidé oslavili sedmnáctý listopad po svém…

Česká republika je naše země. Ne těch nahoře.

Naše země nevzkvétá.

“V zajetí předsudků, láska uvadá.
Hledáme rozdílné, namísto sjednocení.
Vlastní tíha zas na nás dopadá.
Je tolik smutných očí v té naší zemi.”

Naše země skutečně nevzkvétá…

– Pošlapávají se základní lidská práva.
– Běžnou se stává cenzura a autocenzura.
– S lidmi se zachází jako s nemyslícími bytostmi.
– Vláda slepě poslouchá pokyny ze zahraničí.
– Oponenti nových ideologií jsou dehonestovaní.
– Veřejnoprávní média slouží jen vyvoleným.
– Ekonomika padá na dno hloupými rozhodnutími.
– Začínají se opět vytvářet struktury na kádrování.
– Dobrovolné začíná být povinné.
– Vlastní úsudek začíná být chápán jako zločin.
– V čele země se ocitají přirozeně hloupí až směšní lidé.

Na onom novoročním projevu z ledna 1990 by se tak skutečně nemuselo mnoho měnit. Odkaz 17. listopadu 1989 začíná být v troskách. Vím to. Byla jsem tehdy u toho… Proto doufám a věřím, že nepřipustíme, aby to opět skončilo situacemi, jako je ta na fotografii..

Česká republika je naše země. Ne těch nahoře.

Blíží se okamžik, kdy si ji budeme muset vzít zpět. Nebo nám ji ve Strakově akademii prohrají v novodobých hazardních hrách.
Vzpomeňme si proto myšlenek 17. listopadu hlavně uvnitř sebe sama… u svého srdce…a nadechněme se. Sil bude ještě třeba. Čeká nás v dalších měsících zápas o jeho odkaz. Protože nic z popsaného už přece nechceme. Byl by to návrat do nesvobodné minulosti. A já chci žít se svými blízkými ve svobodné zemi, kde platí demokracie skutečná, nejen ta proklamovaná, maskující nastupující totalitní manýry.

Ať strávíte dnešní den na náměstích nebo se svými blízkými, mějme to na paměti. Tato země je naše. Je naším domovem. A my jsme svobodní lidé.

Nedejme si to už nikdy nikým vzít.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (51 votes, average: 4,82 out of 5)
Loading...
108 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)