
Pavel je první
MILAN KNÍŽÁK
Naší zemi reprezentují dva staří bolševici Pavel a Babiš. Pavel se stal prezidentem vlastně díky Babišovi. Znám mnoho lidí, kteří volili Pavla, kterého neznali jen proto, že volili proti Babišovi. Babišovo ANO posléze vyhrálo volby, Babiš se stal premiérem. Nepřál jsem si to, ale respektuji to. Panu Pavlovi se zalíbilo prezidentování a má pocit, že je vládcem českého království … Ohýbá ústavu jak je mu libo, podporuje opozici, chová se jako vrtošivé dítě a přitom se ohání morálkou. Podniká záhadné výlety při nichž se vnucuje myšlenka, že si jezdí někam pro rady… Je to bývalý voják zvyklý poslouchat a posléze podle rozkazů konat.
Opozice v čele s kydalem Kupkou z ODS je v křeči ze ztráty moci a nestydí se lhát a intrikovat, poněvadž cítí náklonost prezidenta.
Neustálé osočování Motoristů sobě, především Turka a Macinky je trapné. Nikdy jsem Turka neviděl, nečtu jeho stránky, ale kdykoliv jsem ho zahlédl v nějaké politické debatě, hovořil slušně, věcně a rozhodně lépe než většina dosavadních politiků. Petr Macinka se nebojí pojmenovat věci pravými jmény a to se opozičníkům, kteří jsou zpřaženi s médii, nelíbí. Stále omílají stejnou píseň, stejně falešně… Možná, že se opoziční politici Turka a Macinky bojí. Turek by byl dobrý prezident, Macinka premiér …??
Jednání prezidenta Pavla je na pomezí vlastizrady. Několikrát v novodobé historii jsme s mnoha politiky nesouhlasili, ale nikdy nikoho nepodezřívali z vlastizrady. Pavel je první…
- Ještě jednou o umělé inteligenci - 14.6.2026
- Humanitární dávky cizincům: Každý pátý případ je podvod, potvrzuje Policie ČR - 14.6.2026
- ODS spáchala sebevraždu. Rakušan tleská! - 14.6.2026


Doufejme, že poslední.
Horší než prezident, je klika v čele s darebákem Kolářem, která ho řídí a mistruje, což je velmi nedůstojné. On je tak jednoduchý, že si to buď neuvědomuje, nebo je za to dokonce vděčný.
Pan Knížák si poněkud plete pojmy, (p)rezident se nemůže dopustit vlastizrady, pouze velezrady, nicméně na meritu věci to nic nemění.
„“Naší zemi reprezentují dva staří bolševici Pavel a Babiš.““
především reprezentují své odporné voliče
Což ovšem jest tak 80% tupých ojroovcí v kolonyjy ukroczechyja. Na námitku, že oprávněných ojrovolitschen v kolonyjy ukroczechyja není 80% obyvatel říkám, že je mi to jedno, protože i většina těch pod 18 let jsou dědičně debilní.
ten rudý dobytek se může dopustit pouze velezrady
Už dávno ne rudý. Včera rudý, modrý dnes. A pevně věřím, že až už dojdou bývalí komunisté, tento režim si vypěstuje lidi ještě daleko horší než ten minulý.
Včera rudý, modrý dnes, podporuji ODS.
dnešní ODS je rudozelená sebranka kreténů a hovad
Česko SMRDÍ bolševikem !!
Revolucev 89 nastala proto, že politici chtěli krást v čelosvětové měně ne komunistických korunách.
Po „revoluci“ se nic nezměnilo. Jen se tomu neříká komunismus , socialismus . Stejná bída , stejní komouši u vesel, stejné LŽI !!!
Co se změnilo je, bezpečnost občanů !! A dramaticky !! Kdysi jsem mohl spát při oevřeném okně. Dnes bych obavami neusnul !!!
Do ři.i s českým srabem a komunistickým smradem !!!
👍 velmi výstižné a hlavně pravdivé
Tak to, že oba režimy stály za houby neznamená, že byly stejné. Ale těm chytřejším alespoň dojde, že prosperita nezáleží na tom, zda majetek vlastní strana nebo miliardáři, protože v to je ten rozdíl mezi těmi režimy. Co by jste chtěl? Ideální kapitalismus? To je stejná utopie jako ideální komunismus. Jen ukazujete, že co se vám nelíbí, je podle vás „bolševické“. Takže to vlastně neznamená nic, jen nadávku. A je jedno, jestli budete říkat, že je to bolševické, kapitalistické nebo komunistické.
Ten rozdíl popsal, mimojiné, Ludwig von Mises ve své knize Socialismus. Ukázal tam v detailech a do důsledku, že centrální rozhodování nad majetkem „všech“ nemůže nikdy fungovat efektivně – socialismus je rovnoměrně rozprostřená bída. Tehdy uvažované socialistické formy měly socializaci jak ztrát tak zisků a tuto formu měl i náš rudý socík.
V Itálii a německu se v meziválečném období rozmohla nová forma socialismu, která stále socializovala ztráty, ale privatizovala zisky a principielně fungovala jako prolnutí státu se soukromým kapitálem v hávu něčeho, co nejvíc připomíná náboženství. Tento systém se v učebnicích politologie najde pod heslem korporátní fašismus a je to systém, v němž tady žijeme.
Ideálního kapitalismu jistě dosáhnout nelze, ale i hodně suboptimální kapitalismus by byl znatelně lepší než ten socík, který tu máme ve všch podobách od roku 1918 do současnosti. Kapitalismus padl s prvním výstřelem první světové války – od té doby už prakticky nikde nefungovalo zlaté krytí a oběživo bylo jen více či méně bezcenným papírem s nuceným oběhem. A tvdá měna je jednou z podmínek pro to, abychom se vůbec o kapitalismu mohli bavit. Druhou nutnou podmínkou je tak malý stát, že jej nelze zneužít v obchodním boji – tedy žádné regulace, žádné dotace.
Někde si najděte něco o tom, jak lidé žili před rokem 1918. Jste dost mimo.
Konečně zavítal s normálním a vynikajícím diskuzním příspěvkem někdo kdo má v hlavě myslící mozek.
Super, Kraťasi,
zůstaňte zde!
I když?
I s tím počítejte, budete velmi brzy často zde tou diskutující většinou, která sice něco v dutině lebeční má, ale fungující mozek určitě ne,
osočován až k vyštvání někam jinam.
Třeba na Seznam. Novinky, Forum24…
Díky.
Gusto, asi budete momentálně retardovaný.
Na jednom místě píšete, že za komunistů jste mohl spát s otevřeným oknem.
O pár řádků si sám oponujete, že dnes byste neusnul. A ještě přidáváte jakýsi komunistický smrad.
Tak jak to vlastně máte? Máte schízu nebo jste zapomněl vzít léky?
Ovšem s tou bezpečností máte naprostou pravdu. Jsem pamětník a proto vím, že na vesnici se domy nezamykaly nebo když ano, tak klíč byl za oknem, pod rohožkou nebo nad dveřmi na desce.
Po dědině nikdo přes den necoural, makat museli i Cigáni. Když někdo neznámý coural, do pár minut ho zabásli příslušníci VB.
Když o hodech přijeli komedianti (dnes umělci) s kolotoči, majitelé domů a statků pouštěli psy z řetězu u boudy.
Dnes byste musel mít celou smečku a sbírku zbraní.
mohl byste tedy zde všem vysvětlit, jak se to stalo, že ti vaši milovaní komunisté zvolili ve federálu z m r d a hejvla jednohlasně(!) prezidentem ČSSR ?!?
třeba sametově 🤦♂️😂
Přečti si ještě jednou púvodní příspěvek. Tam je to dáno jednoznačně.
Tak co, NIC?, tak Bůh s tebou. Víc pro tě udělat nemohu.
balík
kecy,
ne jednohlasně, ale o jeden hlas, když před volbou zatkli Sládka.
S tou M.R. bych být tebou začnu u sebe.
Ostatní chápou jen ty se v tom motáš. Nevím kolik ti je, ale intuitivně vnímám , že pro tebe už poklop zaklapnul.
Upřímnou soustrast, soudruhu a s pánem Bohem.
Rudá krysa Pávek se dopustil vlastizrady již podruhé. Prvně schvaloval naši okupaci ze srpna 1968 (důkaz je písemný), podruhé chce ten sviňák rozpustit naši zemi ve federálním eurosojuzu.
Za to se věší za hrdlo!
Omyl, za to vše se v kolonyjy ukroczechyja zvolí znova do funkce.
Jiří, omyl. Vojáci se střílí za svítání.
vojáci možná,
Ne ale profesionální Dezertéři,
Ti se povyšují a volí ,nemyslíte Ferko?,
já jenom doufám, že podruhé už zvolený nebude. To by byla ostuda celého národa. Zrádce národa opět prezidentem? Nikdy!!!
punisherr
pokud budou mít ženské i nadále volební právo, tak tam bude zas.
Neřekl bych, že Pávek je velezrádce a vlastizrádce. Má jen a pouze progresivní ideologii velkých říší. V mládí SSSR, nyní federální EU, Varšavská smlouva, nyní NATO.
Každá jeho fotografie je s pohledem někam v dál, k progresivní budoucnosti a světlým zítřkům.
Tohle je jen nositel ideologií. Zbytek je na nás.
Paměť pana Knížáka je zjevně dost selektivní. Vlastizrádných momentů jsme tu měli nemálo a současný stav je jen další meta.
– Správa dotací na informování o EU před referendem o vstupu. Ty byly čistě pro pozitivní projekty, lidé, kteří se snažili varovat před skutečnými i domnělými riziky a hledat širší obrázek to dělali za své. Tím stát zneužil prostředky všech k nasměrování země na desetiletí.
– Vstup do NATO bez referenda a následný podíl na humanitárním bombardování Srbska v rozporu se vším. Ano, toho Srbska, kde se muži samovolně sešli ve snaze nám pomoct jak v roce 38 tak 68.
– Vytváření fůry regulací, která vede k nárůstu podílu na trhu těch největších nadnárodních koncernů na úkor menších českých subjektů.
– Přijímání unijních nařízení, k nimž nemá unie podle Lisabonské smlouvy pravomoc, například greendeal.
– Účast a podpora vojenských agresí po celé planetě, to se nám taky jednou vrátí i s úrokem.
Takže současná snaha s. Rozvědčíka nijak nevybočuje z trendu, který tu pravidelně ve volbách podporuje drtivá většina obyvatelstva. Takže ano, většina aktivních voličů se dopustila vědomě vlastizrady.
A úplně jsem vynechal všeobecné nadšení parlamentu z kovidových restrikcí a tunelů. To nás stálo podle všeho desetitisíce životů, miliony občanů duševní zdraví, bilionový schodek z tunelu (potvrzen NKÚ, bilion korun jsou náklady na akutní péči o milion lidí v kritickém stavu – rozsudek budoucí smrti pro milion občanů!!!), bilionovou škodu na majetku drobných a středních podnikatelů a velký otazník kolem důsledků neschváleného sajrajtu, kterej do náhodných kolemjdoucích píchali i dobrovolný hasiči a další fundovaní odborníci.