22.3.2023
Kategorie: Ze světa

Nikdy, nikdy k nám nevtrhnou …

Sdílejte článek:

NIKOLA BORNOVÁ

Spousta lidí věří, že Ruská federace (s podporou Číny) k nám z mnoha důvodů nemůže NIKDY vstoupit. Myslí si to z různých důvodů nejen lidé na alternativě, ale i populace zhypnotizovaná hlavními médii. Každý z různých důvodů věří, že něco takového absolutně není možné.

Ovečky pasené mainstreamovým bačou si myslí, že se k nám Rusové neodváží proto, že se bojí brutální proti-reakce mnohem silnějšího NATO. Věří, že jakmile by překročila první ruská vojenská bota hranici Slovenska, tak Západ snad poprvé v historii dodrží slib k nějaké východní zemi a okamžitě seberou všechny americké vojáky, kteří k nám poslušně naklušou umírat při naší obraně. Ovečky věří i tomu, že západní LGBT vojáci v těhotenských uniformách hravě rozdrtí spojené síly Ruska a Číny. Věří, že zničíme „Moskaly“ a pak jako definitivní páni světa rozdělíme a vydrancujeme Rusko a nastane ráj na Zemi.

Otázka k zamyšlení – myslíte si, že USA by obětovalo podstatnou část své armády, aby šla bránit nějaké malé a fujky slovanské země, o kterých většina amerických kongresmanů ani neví, kde leží? Ať žije zaměňování Česka a Čečny nebo Slovenska a Slovinska! Není ve skutečnosti pravděpodobnější, že nás USA spíš předhodí medvědovi jako kost, ať se tu ti Slovani mydlí a vraždí navzájem a oni tím získají čas přeskupit se a zakopat se na hranicích Německa, tedy u „svých“? A nenechají spíš většinu své armády v USA, aby chránila skupinku mafiánů, která všechny ty konflikty po světě vyvolává a teď mají členové téhle krvelačné „elity“ tak trochu stažené půlčičky?

Nezhypnotizovaná alternativa si zas myslí, že Rusko (s Čínou) k nám nikdy nevstoupí, protože k tomu vlastně nemají žádný důvod. Česko i Slovensko se z hrdých zemí, které měly naprosto abnormální schopnost vyrábět vše od šroubků až po lokomotivy nebo jaderné elektrárny, změnily na vytěžené krmelce Evropy bez vlastní identity. Nic nám tu už nepatří, velké podniky byly rozkradeny nebo koupeny a odsunuty a zůstalo tu už jen pár montoven (na jejichž zničení už se také pracuje). Jediné, čeho máme aktuálně dostatek, jsou rostoucí dluhy a šikovně krmená mezilidská nenávist. A kdo by měl mít zájem o předluženou zemi, kde je většina lidí zhypnotizovaná k etnické nenávisti proti vám? Jediné, co tu zbývá zajímavého, jsou chytří lidé, kteří ještě neodešli za (nespravedlivě) vyššími platy do Německa, Rakouska nebo USA. Ale i spousta z nich je za posledních cca 20 let tak zblbá konstantní masírkou z médií, že jakmile uslyší slovo „rusák“, rozklepou se nenávistí a v bříšku se jim začne hromadit útočný plyn značky Cyklon B. Kdo by tohle chtěl?

Nutno dodat, že obě strany mají v něčem pravdu – Rusko už o nás zájem opravdu moc nemá. Dobrovolně jsme se změnili v ekonomický odpad, který zapáchá dluhy a fašismem. Část populace úplně zblba a s hrdě zvednutými bradičkami míří k osudu super-zkorumpované Ukrajiny. Rusové tedy na nás hází čím dál tím větší bobek a raději utužují svoje vztahy s Čínou a Indií v rostoucím uskupení BRICS+. Přestávají potřebovat nejen nás, ale vlastně celý Západ. Mají většinu světových surovin, většinu světové výroby a většinu světové populace. K čemu bychom jim byli? Tohle je čistý pragmatismus. Jenže…

Jenže je tu jedna zásadní věc, na kterou zapomíná překvapivě i alternativa. Obrovský slon, ba přímo mamut v místnosti, kterého nepochopitelně přehlížíme.

Ten ignorovaný mamut je tohle – pokud na Rusko opravdu zaútočíme, všechno se změní! Česko, Slovensko a Polsko už nebudou ty tři předlužené země s loutkovými vládami, které se společně se zbytkem Západu řítí do nevyhnutelné ekonomické i sociální katastrofy. Ne, změníme se na země, které přímo napadly Rusko a ohrožují jeho bezpečnost. A na to je Rusko extrémně citlivé (což je po pravdě správně – jen nemocná země se nebrání).

Pokud se tedy připojíme k Polsku a na ukrajinském bojišti se napřímo vrhneme proti ruské armádě, tak se celá situace mění. Rusko už nás nebude moct ignorovat. Tak to prostě je. Je úplně fuk, na které straně v tomhle střetu stojíte, tohle je jediné logické vyústění. Je to zákon akce a reakce. Jasné jak facka. Zamyslete se, co by udělalo USA, kdyby Rusko politicky ovládlo Mexiko a to by zaútočilo na Kalifornii (která jim mimochodem patřila tisíce let). Co by se stalo? Z Mexika by zůstala jen kouřící hromada trosek, to vám garantuji. V čem je to jiné, když USA politicky ovládlo Česko, a to se snaží poslat na Rusko? Mě to přijde ještě absurdnější, protože na rozdíl od Mexika a Kalifornie my nemáme na území Ukrajiny a Ruska žádné historické právo.

Takže jen shrnuji myšlenku – pokud se chcete stát součástí ruského impéria, podporujte vyslání našich vojáků na Ukrajinu. Ta hrstka našich vojáků rozhodně nezmění výsledek konfliktu, všichni tam prostě jen nesmyslně zemřou. Ale zcela určitě to ještě víc vyhrotí konflikt a zvýší šanci, že Rusko postoupí až k Aši a Štětínu. Protože nebude mít jinou možnost. O mírová jednání se snažilo 8 let a když je Západ osternativně ignoroval a dokonce i podváděl, tak udělali klasické ruské řešení – brutální mlácení prackama.

Samozřejmě tu celou dobu píšu v intencích toho, že by to pokračovalo jako klasická válka, kde „jenom“ umírají mladí kluci v zákopech, zatímco si globální mafie i jejich dosazené národní zastoupení mastí kapsy. Eskalace konfliktu se ale může kdykoli zvrhnout v jadernou výměnu, při které zdechneme všichni. Takže moje poslední otázky k zamyšlení jsou – stojí nám to opravdu za to? Chceme to dál hrotit až ke světové válce? Proč je volání po míru prezentováno jako nebezpečné a nenávistné, zatímco snaha o další eskalaci konfliktu, která povede k přímému střetu naší země s Čínou a Ruskem nebo dokonce k jaderné válce, je prezentována jako volba chytrých a tolerantních lidí? Co je to, kurwauž, za blbost?!

A nejprovokativnější otázka na konec. Celá ta naše snaha o sebezničení nedává smysl a tak se ptám – není tu nakonec nějaká dohoda globální mafie s mafiemi národními, že až se zhroutí západní finanční systém a zavede se novodobé otroctví pomocí programovatelné digitální měny, tak že v novém rozdělení světa bude hranice východního bloku zase na naší západní hranici? Není už koláč dávno naporcovaný a nesledujeme tu jen odporné a krvavé divadlo?

 

bornova.pub

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (47 votes, average: 4,57 out of 5)
Loading...
64 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)