17.6.2024
Kategorie: Multikulturní soužití

Nezbavíte se mě, tvrdí Afghánec, jenž znásilnil 14letou Němku. A má pravdu

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

Nezbavíte se mě, tvrdí Afghánec, jenž znásilnil 14letou Němku. A má pravdu. Jakmile se sem jednou dostanou, už se jich nezbavíme.


Všechny ty repatriace, o kterých blouznil Rakušan, aby omluvil svoje přijetí migračního paktu, jsou samozřejmě nesmysl. Rapatriovat můžete jen tehdy, pokud máte kam. Soud sice třeba rozhodlne, jako v případě tohoto Afghánce o jeho vypovězení z Německa, ale v současné chvíli je jeho deportace v reálu neproveditelná. A on to samozřejmě ví, a tak s klidem v očích prohlásil, že: Lidé by si měli zvyknout na to, že se mě nemohou zbavit“.

„V současné době není deportace možná, protože k tomu potřebujete zemi, která je ochotná migranty přijmout. Pokud je mi však známo, žádná jednání mezi Německem a Afghánistánem, kde vládne Tálibán, v tomto ohledu neprobíhají,“ uvedl jeho právník. Takže poté, co si „Abdul“ odseděl směšné dva roky, je zpátky v městečku, kde spolu s kámoši hromadně omámili a znásilnili onu dívku.

Německo je na tom tak špatně, že mu dokonce nabízelo peníze za to, když odjede. Abdul odjet nechce, Nechá se živit, pěkně na německých dávkách a ještě si stěžuje, že se na něho obyvatelé městečka ošklivě koukají. Podle právníka je traumatizován, protže přece nic tak strašného neprovedl. Protože u nich je to normální. A taky je normální pohrdat křesťany a kdyby bylo po jeho, množná by ta dívka byla ještě ukamenována.

Nicméně Abdul za to nemůže. Abdul jen dělá to, co je mu vlastní. Co mu velí náboženství a tradice. Žena je míň než nic a nemuslimská žena je vlastně odpad. Celá společnost, která si ho vydržuje, je pro něj odpad. Bezbranná, bezzubá, slabošská a neschopná akce, svázaná vlastními zákony.

Jediná účinná obrana je nulová tolerance. Nulová tolerance vstupu. Protože jak řekl Abdul, jakmile tu jednou budou, už se jich nezbavíme. A budou si tu dělal co se jim zachce, protože my na ně nemáme absolutně žádné páky.

 

FB

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (17 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
20 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)