14.11.2022
Kategorie: Multikulturní soužití

Německý Penny Market přináší do prodeje LGBTQI genderově neutrální čokoládové Santa Clause

Sdílejte článek:

SLOVANKA

V současné době je patrná snaha LGBTQI lobby indoktrinovat touto propagandou co nejmenší děti. I proto se v EU před časem rozhodlo, že školky v celé EU by měly děti vychovávat genderově neutrálně a stejně by měly pokračovat i školy. Svěřit tedy dítě státu bude čím dále tím více nebezpečnější, neboť nikdo netuší, co mu pokroková školka či škola nasadí do hlavy.

Jde samozřejmě  o součást depopulačních snah, neboť jedinec, který si nechá změnit pohlaví, se dobrovolně vyřazuje z reprodukce. Ruku v ruce s touto propagandou jde samozřejmě i propaganda protirodinná.

V Německu, kde nedávno otevřel jistý usvědčený pedofil dokonce hned dvě LGBTQI mateřské školky, čemuž samozřejmě zvrácený systém tleská, působí LGBTQI propaganda ze všech směrů. Nyní se k této propagandě propůjčil i supermarket Penny, který dětem nabízí duhové genderově neutrální Santa Clause (viz titulek).

A co o tom píší pokroková německé mainstreamová média?

Diskont Penny nabízí vánoční lahůdku v barvách duhy. Kromě klasických čokoládových Santa Clausů nabízí Penny opět takzvané genderově neutrální lidi. Chtěli by  tak jít příkladem proti homofobii ve sportu a zvláště ve fotbale. Akce se na internetu hodně chválí, ale stále je žhavě diskutovaná.

Diskont nabízí alternativní čokoládové figurky již několik let. Dosud byly známy pod názvem „Zipfelmannen“. S poselstvím „Pojď k týmové lásce“ by se měli všichni lidé obrátit na letošní Zipfelmenschen.

Na Facebooku se slaví nové čokoládové duté figurky. Většina uživatelů reagovala pozitivně komentáři jako „dělat dobro může být tak sladké“ nebo „oslavuji vás za to“. Příspěvek o novém Zipfelmenschenovi už získal více než tisíc „palců nahoru“.

Mnoho zákazníků si kampaň pochvaluje, ale pod příspěvkem jsou četné kritické komentáře: „Rok co rok se vám daří zvednout tep některých bližních, prostě proto, že ukazujete své barvy,“ uvedl uživatel Facebooku.

S více než 2200 komentáři však Zipfelmenschen spustil skutečnou zásadní debatu. Mnoho uživatelů totiž není z alternativního čokoládového Santa Clause vůbec nadšeno. Komentáře jako „Už žádné penny“ nebo „Už tam nikdy nepůjdu nakupovat“ ukazují, že někteří uživatelé Facebooku kampaň striktně odmítají.

S genderově neutrálními čokoládovými dutými figurkami chce Penny přispět k větší toleranci a solidaritě vůči homosexualitě. Část prodejní ceny jde spolkové nadaci Magnuse Hirschfelda na projekt „Fotbal pro rozmanitost“. Iniciativa chce zvýšit povědomí o problému homofobie ve sportu.

Tolik ve zkratce z německého mainstreamu. Nevím, zda i u nás přijde (či již přišel) tento řetězec s podobným počinem, nicméně všichni známe ono přísloví „čeho je moc, toho je příliš.“  Pokud tedy chtějí podnítit k uvedené „homofobii“ dělají to skutečně skvěle, neboť právě podobné akce, očividně cílící na malé děti, lidi ještě víc naštvou.

Mimochodem, pokud by chtěli v Německu snížit „homofobii“ mezi fotbalisty, pak mám skvělou radu, která jistě pomůže mnohem víc než nějací duhoví Santa Clausové. Úplně stačí vyměnit muslimské fotbalisty za nemuslimy, fotbalisty nenutit nosit duhové pásky a dámské oblečení a údajná „homofobie“ se z týmu rázem vytratí.

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)