5.3.2023
Kategorie: Multikulturní soužití

Německo: Za znásilnění nezletilé dívky dostal Syřan podmínku

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Zatímco za ideové tresty můžete dostat stále častěji nepodmíněný trest, za násilí pak můžete – jste-li muslim – dostat podmínku nebo v případě vraždy či teroru léčbu v komfortním psychiatrickém sanatoriu.

Konkrétně nedávno byly v Německu – nezávisle na sobě – odsouzeny dvě různé lékařky na 2 a téměř 3 roky nepodmíněně za vydávání výjimek z roušek, o nichž již nejedna studie potvrdila, že nejen, že nepomáhají, ale dokonce škodí.

Nepodmíněný trest pak můžete v Německu dostat i tehdy, když se rouháte proti islámu – jako tomu bylo nedávno u jistého německého protiislámského aktivisty.

K množství těch, kdo po násilném trestném činu neskončili ve vězení, se nyní řadí jistý Syřan, který na ulici přepadl a znásilnil teprve 15letou dívku. I přesto, že běžně jsou za znásilnění nezletilých přísnější tresty, v Německu zpravidla v případě, že je pachatelem obohacovač, něco podobného nehrozí.

Soudce má dokonce dojem, že je násilník dobře integrovaný…

V červenci 2022 znásilnil 30letý muž neznámou dívku na dvoře ve městě Osnabrück. Okresní soud nyní Syřana odsoudil  k podmíněnému trestu a pokutě 3000 eur. Od této chvíle se Syřan také nesmí přiblížit ke své oběti na více než 50 metrů.

„Obžalovaný proti její vůli přitiskl svou oběť ke zdi a nepřestal ji pronásledovat, ani když utekla na schodiště,“ uvedl ve svém rozsudku předsedající soudce Michael Hune. Nakonec došlo ke znásilnění za použití násilí. Analýza DNA pachatele usvědčila.

Obžalovaný však uvedl, že byl pod vlivem alkoholu bez zábran a neměl žádný významný záznam v trestním rejstříku. Také tvrdil, že je oddaný muslim, takže normálně nepije a toto bylo poprvé, co se napil alkoholu.

Nakonec předsedající soudce zdůraznil, že 30letý muž, který uprchl ze Sýrie do Německa v roce 2015, měl byt a brzy i práci. „Jste na dobré cestě stát se normálním občanem,“ prohlásil soudce, když vynášel verdikt.

Polehčující okolností měl být také již zmíněný alkohol.

Faktem však je, že soud neví, co dělal Syřan než přišel do Německa. V té době to mohl být i voják ISIS, takže nikdo vlastně neví, zda bylo toto znásilnění skutečně první. Ve skutečnosti se tak zohledňují jen zaznamenané přečiny z Německa.

Je třeba také zdůraznit, že mnoho trestných činů není v Německu v současné době vůbec vyřešeno…

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
13 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)