20.6.2023
Kategorie: Multikulturní soužití

Německo si zvolilo nejkrásnější topmodelku

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Již při nedávné volbě německé Miss se mezi 10 finalistkami královen krásy objevili dva biologičtí muži. Ani jeden nakonec korunku nezískal, ale pro diváky i další kandidát(k)y na Miss již byla vytvořena jakási norma, takže je takřka jisté, že dřív či později bude německou královnou krásy muž.

Nicméně právě v soutěži o nejhezčí německou topmodelku již muž v minulosti vyhrál.

O tom, jak bere Německo „woke“ ideologii vážně, jsme se mohli přesvědčit i při letošní soutěži německé topmodelky roku. Pomineme-li fakt, že mezi finalistkami byly zejména černošky, takže spíš by se dalo tipovat na soutěž organizovanou někde v Africe, pak i sama vítězka jasně potvrzuje, že víc než o krásu jde dnes již o ideologii.

Nebo se snad mění ideály krásy spíš na ty barokní? Ostatně, posuďte sami:

Obraz

Zatímco v jednu dobu se tedy jako topmodelky prezentovaly podvyživené anorektičky, dnes se jde do opačného extrému. To ostatně ukazovala například i nedávná reklama Adidasu nebo Calvina Kleina, ale i v televizních reklamách můžeme vidět stále více nejen „oplácaných,“ ale dokonce i morbidně obézních „modelek.“

Dosud měly tyto soutěže nějaké mantinely – ať už váhové, či věkové. Nyní se zdá, že již není mantinel vůbec žádný. Také v soutěži německých topmodelek měla nejstarší 49 let, což byl dosud pro modelky již dávno důchodový věk.

K čemu je pak jakákoli soutěž, pokud nemá žádná pravidla?

Nicméně asi nejvíc je v případě této soutěže komentován fakt, že ANI JEDNA z vítězek na prvních třech místech není typická Němka. Německo je tak snad ještě víc „woke“ než USA, kde je přece jen v populaci víc černochů než v Německu.

V zemi s tak malou černošskou populací komentátoři spekulují, že to byla snaha německého Next Top Model udržet woke ideologii a dokonce podpořit přijetí výměny obyvatel v německé společnosti, proti které se Němci stále více vymezují, jak ukazují průzkumy.

Není to poprvé, co pořad propagoval kontroverzní témata. Německá publicistka Anabel Schunke zveřejnila tweet o vítězi roku 2021, což byl ve skutečnosti biologický muž, který si změnil pohlaví na ženské a porazil všechny biologické ženy.

„Každý, kdo si stěžuje na první až třetí místo v německé Next Top Model, pravděpodobně už zapomněl, že krásná Soulin (Omar) prohrála v roce 2021 s biologickým mužem,“ napsala Schunkeová.

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
33 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)