29.7.2023
Kategorie: Multikulturní soužití

Německé multikulturní peklo: Vlna hromadných znásilnění a dalších 400 000 muslimů přijatých do konce roku

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Německo páchá sebevraždu v přímém přenosu, což mnohem lépe osvětluje důvod raketově rostoucích preferencí AfD, která u voleb v roce 2021 skončila s 10% a dnes je již preferenční stranou pro téměř čtvrtinu voličů.

Nedávno jsem se zde zmínila o rekordech v počtu napadení nožem – a to zejména v Berlíně – a nyní unikly  další informace o obohacované německé metropoli, kterou v poslední době otřásla vlna hromadných znásilnění.

Ovšem město se pokoušelo vše ututlat a nyní, kdy již vše vyšlo najevo, se pokouší mlžit a odmítá zveřejnit alespoň křestní jména pachatelů. Ovšem – jak známo – hromadná znásilnění jsou po celé Evropě právě doménou muslimů, kteří tímto jednáním následují příkladu jejich lžiproroka Mohameda.

Nicméně německé vládě se zřejmě zdá, že je země stále obohacována příliš málo a zřejmě chce podobné obohacení „dopřát“ co největšímu počtu žen.

Proto se má k našim západním sousedům do konce tohoto roku podle plánu nastěhovat dalších 400 tisíc muslimů, což jsou 4 celá velkoměsta…

Berlínská prokuratura a policie několik týdnů skrývaly několik skupinových znásilnění. Dokonce i nyní odmítají sdělit podrobnosti o pachatelích.

Jak se ukázalo až nyní, několik mužů v červnu napadlo tři mladé ženy a 14letou dívku na dvou prominentních místech v Berlíně. Ačkoli policie zřídila šestičlennou zvláštní komisi, odmítá poskytnout popis pachatelů skupinových znásilnění.

A berlínský vládní starosta Kai Wegner (CDU), který v zimě jako vůdce opozice požadoval zveřejnění křestních jmen silvestrovských výtržníků, nyní mlčí a jména násilníků také odmítá zveřejnit.

Lze předpokládat, že by se mezi nimi našel i nějaký ten Mohamed, Ahmed, Ali či Omar – a to je ve světle dalších plánů německé vlády nežádoucí.

„Účel trestního řízení pro mladistvé zaměřený na výchovu a zabránění stigmatizaci by byl ohrožen, pokud by byly poskytnuty další informace,“ uvedla mluvčí berlínské prokuratury podle deníku Die Welt.

Policie a státní zastupitelství odmítly poskytnout informace o státní příslušnosti a migračním pozadí.

Jisté je, že pokud by šlo o etnické Němce, znali bychom dávno nejen jejich jména, ale i podobu a zevrubný životopis.

K prvnímu zločinu došlo v Görlitzer Parku v Kreuzbergu, který je známý jako hotspot kriminality a pro otevřený obchod s drogami, který provozují místní muslimové a politici jej tolerují.

Několik mužů údajně v červnu okradlo muže a ženu. Žena pak byla údajně znásilněna několika muži před zraky svého společníka, který byl pobodán.

V „Görli“, jak je park triviálně nazýván berlínskými politiky a aktivisty, to není ojedinělý případ. V odpovědi na otázku Levicové strany Senát nedávno odpověděl, že jen v první polovině letošního roku došlo již k osmi případům znásilnění a sexuálního napadení (otázka je, kolik dalších případů nebylo hlášeno).

K pěti znásilněním došlo v červnu. Kromě toho došlo od ledna do června k 13 dalším sexuálním trestným činům a dvěma případům pohlavního zneužívání dětí.

Druhý případ skupinového znásilnění, který byl dosud držen pod pokličkou, ale nyní vešel ve známost, se odehrál u jezera Schlachtensee v Berlíně-Zehlendorfu. V noci z 9. na 10. června tam údajně došlo ke znásilnění celkem tří mladých žen.

Během oslavy, která se tam v té době konala, několik mužů napadlo 14letou dívku. Ale zřejmě to nebyla jediná oběť té noci. Policie přijala sedm stížností na napadení. Celkem jsou policii známy tři oběti znásilnění, další ženy byly sexuálně napadeny.

I zde úřady odmítají zveřejnit národnost a migrační minulost podezřelých. Čtyři muži ve věku od 14 do 19 let byli dosud identifikováni policií. Jejich byty prohledali policisté a zabavili mobilní telefony, na kterých lze nalézt videa zločinů.

Soud propustil všechny podezřelé poté, co byli identifikováni.

Všichni násilníci tak zůstávají na svobodě. A brzy k nim přibude další téměř půlmilion muslimských obohacovačů…

Německo očekává do konce roku příchod dalších 400 000 žadatelů o azyl. Výzkumník migrace hovoří o nových „etnických koloniích“. Pro většinou nekvalifikované muslimy není ani bydlení, ani práce.

Mluvčí parlamentní skupiny CDU/CSU Alexander Thom očekává v roce 2023 další drastický nárůst přílivu žadatelů o azyl:

„Do konce roku musíme očekávat až 400 000 lidí, protože obvykle je počet příchozích nejvyšší v létě a na podzim. A migrantům z jižní Evropy nějakou dobu trvá, než k nám doputují,“ řekl deníku Bild.

Toto množství by odpovídalo velikosti čtyř velkých německých měst – nebo Gelsenkirchenu (263 000 obyvatel) a Ingolstadtu (141 000) dohromady.

Jen od ledna do června 2023 požádalo o azyl v Německu 162 271 migrantů. Tři čtvrtiny přistěhovalců byli muži mladší 30 let a téměř všichni pocházeli z islámských zemí.

„Je to výbušná situace. Infrastruktura naší země není trvale navržena pro takové podmínky,“ řekl Throm. Migrační politika semaforu, která se ve skutečnosti neliší od předchozí politiky CDU/CSU, je „jednotným ekonomickým stimulačním balíčkem pro AfD a další extremisty,“ řekl politik CDU.

Výzkumník migrace Stefan Luft řekl stejným novinám: „Úspěšná integrace se nedá očekávat s přílivem takového rozsahu. Jedním z důvodů je nízká nebo nedostatečná kvalifikace žadatelů o azyl.  Vytvoří se více etnických kolonií, stávající budou i nadále růst.“

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (14 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
36 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)