12.10.2023
Kategorie: Společnost

Morální schizofrenie EU

Sdílejte článek:

MATOUŠ BULÍŘ

EU vycouvala a dementovala svůj původní postoj, tedy, že přestane finančně podporovat Palestinu, protože Hamás prý nezastupuje všechny Palestince, takže by bylo ošklivé, přestat jim posílat evropské miliardy…

K tomu se samozřejmě přidal i pirát Lipavský, toho času bohužel náš ministr zahraničí, přičemž připomínám, že Pirátská strana je u nás asi to nejvíce propalestincké politické uskupení. Proč? To se mě neptejte, netuším to, asi, protože islám a “Refugees Welcome”.

Každopádně to prošlo a všichni se tváří, že o nic nejde, když se dál bude podporovat fiktivní stát s názvem Palestina, která by v ideálním případě ráda vymazala stát Izrael z mapy světa.

Dokáže si někdo představit, že by Rusko napadlo Ukrajinu a EU by řekla, že i nadále bude podporovat Rusko, protože Putin nereprezentuje názor všech Rusů?

A dokážete si představit, když by někdo namítl, že peníze za plyn a ropu a na různé granty pomoci chudým Rusům, budou využity na zbrojení, by vedení EU odůvodnilo tím, že samozřejmě sestaví komisi, která dohlédne na to, aby se tak nedělo?

Já nevím co mi vadí více, jestli tato morální schizofrenie a nebo to, že jim to prochází a lidé to vnímají jako něco normálního, že se tu aplikují dvojí hodnoty podle toho, jak to aktuálně ideologicky více vyhovuje.

A víte proč? Ono když máte v EU desítky milionů muslimů toužících po vyhlazení všech Židů, musíte chtě nechtě dělat politiku kterou chtějí oni, jelikož oni na rozdíl od původních obyvatel Evropy, tedy nás, nemají problém vyjít ven a uříznout vám hlavu.

MatousBulir.cz

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
62 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)