7.7.2024
Kategorie: Multikulturní soužití

Mladá Francouzka: „Žiji v neustálém strachu z migrantů ze severní Afriky“

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Všichni se podivují, proč náhle ve Frankistánu vyhrává politická strana, která již roky slibuje řešení nekonečné invaze jedinců nejen z bývalých kolonií.

Francie je aktuálně nejvíce islamizovanou zemí Evropy, čemuž odpovídá i kriminalita, která je typická pro toto „dovezené“ obyvatelstvo. V takové atmosféře se logicky bojí zejména mladé dívky z řad původních obyvatel.

Právě ty jsou totiž nejčastěji terčem útoků – ať už verbálních nebo fyzických. Vždyť zvrácená ideologie muslimům říká, že tyto dívky jsou pro ně pouhou lovnou zvěří.

Mladá Francouzka zveřejnila na „X“ působivý popis toho, jak se její dříve poklidný život drasticky změnil v důsledku masové muslimské invaze. A doufá v takový výsledek voleb, který dospěje k řešení. Příspěvek na sociálních sítích sdílel francouzský blogger Damien Rieu.

26letá blondýnka: „Život v Lyonu je čím dál nesnesitelnější“

Jsem Lili R., 26 let, francouzská modrooká blondýnka. Vždy jsem bydlela v šestém lyonském obvodu, nejstředostavovštější čtvrti Lyonu, a můj každodenní život v tomto městě je čím dál nesnesitelnější.

Říkám vám to proto, že před deseti lety jsem mohla vždy jít v noci ven se svými přáteli, aniž by mě někdo rušil, urážel, sledoval nebo bodal.

Před třemi lety jsme byli s mým přítelem a dvěma dalšími přáteli na cestě domů obklopeni gangem mužů. Stáli kolem nás a jednomu z přátel ukradli mobil.

Oba se snažili bránit mě a mého přítele, který byl navzdory své postavě hráče ragby bodnut do paže poté, co si chránil krk, na který se zaměřili. Snažili se mu podříznout hrdlo.

Pokud jde o mě, jsem pravidelně pronásledována: urážejí mě, protože neodpovídám nebo protože se jim nelíbí, když říkám, že mám přítele. Stále více lidí na mě píská jako na psa nebo na mě z dálky křičí. To se mi za poslední rok stalo snad třicetkrát.

Obtěžování mladými muslimy ze severní Afriky

Před šesti měsíci jsme adoptovali štěně. Jednou večer ho můj přítel vytáhl ve 21 hodin ven a tři mladí lidé se mu ho pokusili ukrást. Od té doby chodíme po večerech ven jen s pepřovým sprejem v tašce. 

Chodíme s ním kolem našeho domu, přímo kolem našeho bloku. V blízkosti jsou tři obchody. Neustále se tu poflakují muži, postávají kolem, křičí, berou drogy a obtěžují lidi, zvláště ženy. Všechny tyto činnosti vykonávají muži z řad imigrantů, muži ze severní Afriky. Žádný bílý muž se ke mně nikdy nechoval jako oni.

Jsem rasista, protože můj každodenní život se stal takovým kvůli imigraci? Je moje realita, můj každodenní život rasistický? Nejsem stejně legitimní jako kdokoli jiný, když odsuzuji všechno to traumatické násilí pod záminkou, že jde o činy mužů s cizím nebo migrantským původem?

Ráda bych objasnila, že nejde jen o dospělé muže, ale také o nezletilé s migračním původem.

„Bojím se“

Nyní – asi před čtyřmi lety – se můj životní styl, ať už doma nebo na ulici, změnil a přizpůsobila jsem se této nejistotě. Teď žiju s pepřovým sprejem v autě, taserem a plynovou pistolí. Na naše vchodové dveře jsme nainstalovali dvojitý zámek.

V našem bytě máme bezpečnostní kameru. V peněžence mám náhradní pepřový sprej. Nikdy nevstoupím do budovy, aniž bych zkontrolovala obě strany své ulice, jestli mě někdo nesleduje. Odmítám navázat oční kontakt s víte kým…

Neustále se přesouvám na druhou stranu, když ke mně přijdou. Po 21:00 již nevycházím sama z domu nebo chodím domů pravidelně pěšky. Z nejrůznějších důvodů již veřejnou dopravu nepoužívám. Odmítám vkročit do určitých oblastí Lyonu. Mám strach, když jsem sama doma. Když jsem na ulici, bojím se.

Teď se neustále bojím. Nechci tuto budoucnost pro své děti – které naštěstí ještě neexistují – a nechápu ty, kteří nevidí, že Francie se kvůli imigrantům stává kolébkou nejistoty, pro ženy, ale i pro muže.

Takže pro vaši budoucnost a budoucnost vašich dětí nebo budoucích dětí: vyberte si správně! “

 

Tolik výpověď mladé Francouzky, která snad lépe objasňuje, proč právě mládež na Západě – a to zdaleka nejen ve Francii – je hlavním volebním elektorátem politických stran, které Brusel nazývá „extremistické.“

Proč je tak nazývá? Protože se otevřeně vymezují proti výměně obyvatel. Tedy extremista pak není ten, kdo tuto výměnu – a tedy i situaci, kterou mladá Francouzka popisuje – podporuje.

Přesně to je zvrácená politika EU, zločinecké organizace, jejímž hlavním úkolem je vyměnit evropské obyvatelstvo a zavést jeden velký superstát bez národů a národních států.

A to lze nejlépe pouze s vyměněným obyvatelstvem. Naštěstí si to již mladí stále více uvědomují…

Také v Lyonu, kde dívka žije, už letos zažili mnoho útoků nožem, většinou právě rukou Severoafričanů – tedy Maročanů, Alžířanů či Tunisanů. Na titulním obrázku jsou policisté po květnovém útoku Maročana v tamním metru, při němž došlo k pobodání tří lidí. Maročan – jak jinak – skončil na psychiatrii…

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)