19.7.2023
Kategorie: Politika

Miroslava Němcová překonala hranici morálního dna

Sdílejte článek:

PETRA RÉDOVÁ

Paní Miroslava Němcová překonala hranici morálního dna. Gratuluji!


Když jsem četla její status , chvíli jsem přemýšlela , zda se nejedná o podvrh. Ukázalo se, že nikoliv.

Tahle paní ( nemohu napsat dáma, nejspíš bych si musela ukousnout jazyk) je ukázka arogance, tuposti a neskutečné zášti.

Být to kdokoliv jiný, nejspíše bych to přešla s úšklebkem a trpkou poznámkou, ale v tomhle případě to ignorovat nejde.

Tato úchylná důchodkyně se pohybuje v politice od roku 1998. Tedy by jsme očekávali, že za ta léta už se dovzdělala, dozrála a našla i určitou pokoru a vděčnost .Neboť její nadstandartní život je financován z našich kapes a kapes současných důchodců , proti kterým ona zvedá ruku.

Asi ji nějak nedocvaklo, že k hrobníkovi nemá tak daleko.

Kdo čte její statusy, těžko uvěří tomu, že tahle politická prastárlice vyhrála boj nad zákeřnou nemocí a je dokonce matkou.

Někde se stala chyba . Většina lidí, která dostala druhou šanci , změnila své postoje a snažila se konat dobro. V jejím případě je opak pravdou a tedy očekávám, že až to bude nejméně čekat , dostane ránu zpět a to za všechnu tu špínu a zášť , kterou vysílá.

Jak může člověk, jenž dostal dar rodiče tleskat nad úmrtím nevinných obětí války ?

Manželé, kteří zemřeli na mostě byli rodiče dívky, která nyní bojuje o svůj život a následně ji čeká tvrdý boj s realitou. S tvrdým faktem, že už nikdy své rodiče neuvidí. Nikdy jim nesvěří své radosti i starosti. Už nepocítí teplo jejich obětí a pro rady bude hledat spřízněné duše. Ten den si s ní osud zahrál nefér hru a ona musí hrát s kartami, jenž byly rozdány .

Stala se nevinnou obětí válečného běsnění mezi USA a Ruskem a posedlostí závislého komedianta, který svou hru již prohrál.

Je mi líto syna Němcové, protože mít takovou matku , je ostuda .

Ve své praxi zažívám lidi, kteří tvrdě bojují s osudem a přestože vykonávali dobro, ve většině svého života , svůj boj prohrávají. Tahle hyena dostala šanci, kterou využívá k hnilobnému , zvrácenému chování.

Tehdy se osud asi přehmátl. Není povinností politika hledat mírová řešení pro lid, jenž mu svěřil důvěru? Není jeho povinností bránit ty slabší a postavit se nespravedlnosti?

Já se pohybuji na této hranici nějakou dobu a nevěřícně kroutím hlavou, co za dobytek sedí v TOP 09 ,ODS a celé té koalici vlastizrádců. Možná jsem jen zdravotní sestra , ale za mnou zůstává kus práce, zachráněné životy, stabilita rodin a vrácené zdraví.

Učím se za pochodu a chyby mně dělají silnější a zkušenější . Pravděpodobně okusím ještě hodně pádů, které mě zase posunou .

S jistotou mohu říci, že nikdy se ze mne nestane takový dobytek, jako je tahle politička. S takovým charakterem se totiž rodíte , tím se nestáváte.

FB

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
58 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)