
Miliardu navíc, kterou si vydupali na českých občanech, v České televizi rozpustili v platech skoro celou
MILENA DOUŠKOVÁ
Mnohem zajímavější by bylo vědět, kolik tam berou moderátoři, kameramani, režiséři nebo herci. To je to, co máme právo vědět! Jsme jejich nedobrovolní zaměstnavatelé, tak ať konečně kápnou božskou.
No, to jsou mi věci. Říká se, že líná huba je holé neštěstí, ale také se říká, že mlčení je zlato. A v tomto případě se měl Milan Fridrich onoho „mlčeti zlato“ držet jako klíště. Nemyslím si totiž, že nám to vyklopil proto, abychom byli v obraze. Spíš ho teď pořádně žere, že si pustil pusu na špacír a prozradil víc, než chtěl.
My si je platíme. Někteří dobrovolně, ostatní nedobrovolně a z donucení. Nedíváme se na ni, někdo ji ani nemá doma, ale cvakáme a hotovo. Když ne, máme průšvih a Česká televize nám dokonce drze hrozí exekucí. To jsou ale lidumilové, co?
Protože si je stále ještě platíme, máme také svá práva. Já bych například chtěla znát platy všech, kteří tam pracují. Nestačí mi jen plat generálního ředitele – ten se totiž pohybuje zcela mimo chápání běžného smrtelníka a je úplně zbytečné se nad tou astronomickou sumou rozčilovat.
Mnohem zajímavější by bylo vědět, kolik tam berou moderátoři, kameramani, režiséři nebo herci. To je to, co máme právo vědět! Jsme jejich nedobrovolní zaměstnavatelé, tak ať konečně kápnou božskou.
Jenže oni raději mlží. Místo aby za tu miliardu navíc, kterou nám vytáhli z kapes pod záminkou „veřejnoprávní služby“, zkvalitnili program nebo přestali recyklovat třicet let staré seriály, prostě ty peníze „rozpustili“ mezi sebe. To se to hoduje, když vám na stůl nosí lidé, kteří se mnohdy sami musí otáčet, aby poplatili složenky.
Česká televize se tváří jako strážce demokracie a morálky, ale když přijde na peníze, morálka jde stranou a nastupuje arogance moci. Pokud po nás chtějí další a další peníze, měli by stát v pozoru a vykazovat každou korunu. Zatím to ale vypadá, že jediná „služba“, kterou spolehlivě vykonávají, je krmení vlastních bankovních účtů z našich peněženek. A my máme jen držet krok, platit a hlavně se moc nevyptávat. Tak to tedy prrr, pánové z Kavčích hor!
- Ještě jednou o umělé inteligenci - 14.6.2026
- Humanitární dávky cizincům: Každý pátý případ je podvod, potvrzuje Policie ČR - 14.6.2026
- ODS spáchala sebevraždu. Rakušan tleská! - 14.6.2026


OffTopic-Malá vesnice nedaleko Hilversumu je už několik dní dějištěm násilných protestů. Minulý týden se na radnici nahrnulo 200 lidí, aby demonstrovali proti plánovanému ubytování. Tlak měl zřejmě vliv: počet očekávaných uprchlíků se již snížil ze 110 na 70. První příjezdy jsou naplánovány na příští týden.Stovky demonstrantů se v úterý večer shromáždily před plánovaným azylovým domem v Loosdrechtu – a situace eskalovala. Podle zpráv demonstranti házeli ohňostroje, což způsobilo vypuknutí požáru. VIDEO zde
https://exxpress.at/news/niederlande-feuer-in-asylunterkunft-bei-anti-asyl-protesten/
Mě je úplně jedno kolik tam berou kameramani, režiséři herci. Mě zajímá jen jedno – nechci platit nevyžádanou službu. A je jedno jestli to bude Fialovize, nebo Babišovize. Ten formát je prostě zastaralý a neatraktivní v roce 2026. Ať si to platí ten, kdo veřejnoprávno sleduje/poslouchá. Takže jediná správná cesta – zrušení povinných poplatků a ponechat platby dobrovolné.
A kdo udělá prrr té mafii z Kavčích hor? Babiš? Ani hovno. To je máslo. Dokud budeme volit jako debilové, tak se budeme jako debilové mít. První politik za posledních 10 let, který jde do konfliktu je Macinka, ale předpokládám, že po příštích volbách si zase většinově zvolíme nějaký hnus, který bude pracovat proti nám a ještě to budeme obhajovat hesly z ČT. Co si přejeme a zasloužíme, to máme. Kdo mohl například volit hradní gumu? Až do voleb nikdo netušil, že něco takového existuje a přesto mu to většinově voliči naházeli. Jen dva lidé s mi přiznali, že to volili a že prý proto, že dobře vypadá. To je kvalifikace na prezidenta? Necháte svému dítěti operovat srdce někým o kom víte jen to, že je pohledný, nebo budete hledat odborníka s co největším profesním kreditem? Ale u prezidenta…….. žádný problém. A teď máme problém!!!
Ta banda v ČT ještě na poplatcích živí bandu spřízněných advokátů na vymáhání poplatků přestože má vlastní právní odbor.Ale najdou se soudci kteří jim u dlužníků odmítnou aby občan zaplatil také náklady řízení.
Rozehnat to rodinnou ČT po vlastech českých a zprivatizovat zbytek , když to umí prima či Nová tak ať to zkusí za zkorumpovaná ČT
Jene,
kdo mohl volit pana Petra Pavla? Víc jak tři miliony voličů!
Petr Pavel nejen dobře vypadá,
ale je to dobrý, slušný, vzdělaný člověk. Žádný pobírač dotací? lhář a estébácký udavač.
Chová se tak jak se chovají dobří lidé.
Samozřejmě má,
stejně jako Vy, stejně jako já, stejně jako každý,
i svoje chyby. NIKDO není dokonalý. I když?
V té nynější poslanecké 108 si pár, plus ještě pár lidí myslí a tohle jim JEJICH VOLIČI uvěřili. No tak tam jsou a mají naši zemi ve svých prackách. Když min. financí, vzděláním právnička, ANI STŘEDNÍ EKONOMICKÉ vzdělání nemá, hlásá že půjčka není dluh – Bože svatý!
Pan prezident Petr Pavel podle Vás nemá kvalifikaci?
Vysoká škola prezidentská neexistuje, ani v USA ne.
A že tam mají nyní prezidenta, kterého „svět ještě neviděl a „nezažil“.
Vy, Jene,
byste na Hradě v současné době měl nejraději koho! Nemusí být tak pohledný jako ten nynější, a že fakt pohledný je, ale kdo má, podle Vás KVALIFIKACI NA PREZIDENTA ČR?
Někdo je na stejné pohlaví a neskrývá to za něco a někoho. Klidně to může být táta již dvou dětí a přitom je na chlapy. Co třeba Váš jmenovec Honza Musil? Žádný konflikt a je to.
Klidně by mohl jít do politiky( kde nebezpečné vztahy jsou na denním pořádku, aby to tam srovnal)
a nebyl by tam se svojí již přiznanou orientací sám!
Od pana Macinky, který podle Vás jde do konfliktu, jdu tedy dál. Pryč!
Pan Macinka je totiž konfliktní člověk – to je jeho největší kvalifikace. Samozřejmě krom študia na soukr. školách a opečovávání v Institutu V. Klause. Macinka od něj pobral dost. Dobrý žák. K pohlazení!
Docela zajímavě se nyní Macinka OPLOTIL . Jen aby se brzy NEOPOTIL.
To není můj šálek kávy. V ničem!
Jak to mnozí z té ČT mafie říkají – proč rušit koncesi, když funguje? Ano, podle nich ten výběr funguje – vybírání miliard… v tom jsou perfektní. A to je asi tak všechno. Další povinnosti ČT nefungují – pluralita názorů, vyváženost, věrohodnost, nestrannost…. V podstatě se smějí lidem do očí, protože výběr jejich peněz funguje. Taková drzost je ovšem na sekeru !!! Děsivé je, že velká část společnosti u toho hýká jako ovce a vůbec jim to nevadí.
Stačí se podívat jak se chlubí tyto rychlokvašné hvězdy přisáté na ČT fotkami ze Zanzibaru, Dubaje, Malediv a dalších podobných destinací, mnohdy i vícekráte za rok, tak o výši jejich honorářů se nebojím, k tomu koupě a stavby rezidencí, mnohdy i v zahraničí.Nepíšu to ze závisti, pouze jako fakt proč tak řvou pro zachování poplatků, také by jim tyto dovolenky mohli skončit a to nechtějí, jako nikdo.Budeme tedy platit dále a časem opět více, o to se obránci demokracie a hlídací psi postarají, granule jsou také stâle dražšší a chtít po nich dovolenou v Chorvatsku nebo nedej bože na Mácháči to tedy zapomeňte.
vyžírky
Jenom to sem hodím ….. u některých dnešních „herců“ se smlouvami na českou televizi, by podobný výslech mohl být zajímavý:
youtu.be/EBfzQmePcLo?t=2889
Věděli jste že když popelářům nedáte aspoŇ 60000 mšsíčně na platě tak bude ohoržena demokracie a mohl by je putin dosta na svoji stranu? Rychle rychle nasypat popalářům miliardu .. včra bylo pozdě .. nebo jste proruský půri purina nenávidíte ukrajinu lidi? beee bee beeeeeee ……… ale co miliarda tam miliarda sem exkeuce tma exekuce sem sebvražda tam sebevražda sem … .všchno jedno vovcím .. úplně všcecno … hádejte kdo pomůže ekutroovi ze zlodějské čt lži … no justiční mafie .. ale tu neřešte vovce … prostě neřešte …. jen neustále kecejte o té či one rozkradené miliardě násilně ukradené lidem bose nemají jak bránit a jsou soustavně likvidováni ….. po fašounsku …..
Ach ta závist, Doušková, ta Vás žere. Až Vás sežere.
Drž pysk cy.e !