30.5.2024
Kategorie: Politika

Mě tyhle fejkové feministky typu Danuše nepřestanou udivovat

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

Pamatujete si, jak tady ta rádoby feministka začala fňukat hned, jak se Petr Pavel lehce dotknul její titulové kauzy a znalostí ekonomiky? Jak začala hned zcela nefeministicky ječet, že je mladá a krásná, a tak ji musí mít každý rád a ne nerad?

Proč tu máme všichni obdivovat to, že nestojí u plotny, ale snaží se vnutit letáky na samu sebe lidem, aby se měla dalších pět let královsky? To jako jiné pracující maminky a ženy mají psát podobné hloupé komentáře pokaždé, když jdou do práce?

A že je profesorka? To bohužel dokládá nikoliv kvality, ale spíš nekvality našeho vysokého školství. Paní Nerudová je za svůj styl výuky na Mendelově univerzitě v Brně kritizována nejen studenty, ale i svým přímým nadřízeným, kde je sice zaměstnána na plný úvazek, ale v letním semestru vede jediný předmět, a to seminář manažerského účetnictví. Její výuka nejen, že není skoro žádná, ale i ta co je, je podle studentů i kontroly jejího nadřízeného nekvalitní.

A víte, jak to paní protekční Danuše zdůvodnila? Samozřejmě feministicky. Že prý vedoucí Ústavu financí a účetnictví Jan Hanousek má „obrovský problém s úspěšnými ženami“. A ona je přece úspěšná, kam se podívá. Studenti mají ten problém evidentně asi taky, ale ty nezmiňuje, pro ty natáčí svoje trapnovidea.

Takže paní Nerudová, vy nemáte být u plotny, vy máte na plný úvazek učit. Protože za to jste placená. Nikoliv za to, že rozdáváte letáky. Na vaší univerzitě se prý už těší, až budete v EP. Já se jim nedivím, jen jejich nadšení nesdílím. Ale zase když už se to má rozložit zevnitř, tak ať je pěkně feministicky. Plotně zdar!

 

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (37 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)