21.11.2022
Kategorie: Ze světa

Matt Gaetz: “Dny finanční a vojenské podpory ze strany USA jsou sečteny.”

Sdílejte článek:

JINDŘICH RAJCHL

Floridský kongresman za Republikánskou stranu Matt Gaetz:

“Dny finanční a vojenské podpory ze strany USA jsou sečteny.”

Na tiskové konferenci několika republikánských kongresmanů jasně zaznělo, že ihned poté, co bude složena nová Sněmovna reprezentantů, kde budou mít Republikáni většinu, dojde k okamžitému rozhodnutí o zastavení masivní podpory ve formě přímých finančních dotací k pokračování vojenských operací a dodávek zbrojního arsenálu zkorumpovanému ukrajinskému režimu a současně bude nařízen hloubkový audit použití veškerých finančních prostředků, jež byly na Ukrajinu ze strany USA zaslány, a to nejen za období od 24.2.2022, ale i za období tomuto datu předcházející.

Musím říct, že se osobně na takový audit neskutečně těším. Něco mi říká, že nám přinese mnoho zajímavých novinek. 

Mimochodem Matt Gaetz je společně s Randem Paulem rovněž jedním z hlavních kritiků Anthony Fauciho a netají se tím, že hodlá spustit sérii právních kroků této hlavní postavě covidistické totality v uplynulých dvou letech.

Florida nás evidentně zásobuje těmi nejkvalitnějšími současnými politiky.

Jsem zvědav, zda za situace, kdy Republikáni navrhují to samé, co naše strana PRO, budou českými médii obviněni z toho, že to jsou proruští trollové a Putinova pátá kolona. Představa, že De Santise nebo Gaetze řídí Putin, mi přijde docela zábavná. Ale pokud se na to vrhne nějaký další dvacetiletý student Fakulty sociálních věd, tak bych se ani nedivil, kdyby k podobnému závěru dospěl.

Já nabízím jiné vysvětlení – konečně začíná vítězit zdravý rozum.

 

Jindřich Rajchl

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (42 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
106 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)