1.6.2024
Kategorie: Ze světa

Má uvěznění Trumpa vyvolat občanskou válku?

Sdílejte článek:

VK

Trump je prvním odsouzeným prezidentem USA a jeho uvěznění má vyvolat občanskou válku! Slovensko se mění na Sicílii a Bratislava na Palermo! Otec v luxusním SUV navedl 6-letého syna, aby si natáhl kuklu, vyklonil se z auta a namířil atrapu pistole na dům nového slovenského prezidenta! Mezitím strana slovenského ex-ministra obrany rozesílá do schránek Slovákům štvavý předvolební pamflet plný nenávisti proti SMERu, to neuvěříte!

V USA skončila soudní fraška s Donaldem Trumpem, který byl shledán vinným z falšování účetnictví a teoreticky může čelit ve 34 bodech obžaloby [1], ze kterých byl obviněn a usvědčen, až ke 136 letům za mřížemi a přestože je to nepravděpodobné, není to vyloučené, že půjde sedět na pár let, protože cílem globalistů, kteří za tímto cirkusem stojí, je rozpoutání povstání v USA mezi republikány a demokraty, tedy zažehnutí občanské války, což povede k rozvratu a rozpadu USA.

Tento proces je dozorovaný přímo Komisí 300 a uvěznění Trumpa, které by se mělo odehrát 11. července, kdy soudce vynese nad Trumpem rozsudek, má spustit v USA ústavní a posléze ozbrojenou krizi mezi republikánskými a demokratickými státy, protože Trump je vítězem republikánských primárek a 15 července, pouhé 4 dny po rozsudku, má být oficiálně na republikánském konventu slavnostně jmenován kandidátem republikánské strany na prezidenta do listopadových voleb. Uvrhnutí Trumpa do vězení o 4 dny dříve, případně i jenom do domácího vězení, což je na libovůli soudce, by znemožnilo účast Trumpa na volebním sjezdu, což by samozřejmě nezabránilo jeho nominaci do voleb.

Trump mává fanouškům při odjezdu z budovy soudu poté, co byl v monstr-procesu shledán vinným v kauze falšování účetnictví

Ale bylo by to vyhodnoceno jako útok demokraty jmenovaných soudců státu New York proti republikánskému kandidátovi. Je naprosto jisté, že po celých USA by začaly nepokoje, protesty a ozbrojené střety mezi demokraty a republikány. Přestože právníci Donalda Trumpa podají po vynesení rozsudku 11. července dovolání k tzv. apelačnímu soudu, tak toto dovolání může trvat dlouhé měsíce, dokonce roky.

Soud si vyžádá posudky, nechá provést analýzy důkazů, přezkum prostě může trvat i dva roky, což by ale vedlo k tomu, že Trump by byl po celou dobu buď ve vězení anebo v domácím vězení, nemohl by se účastnit volební kampaně, a dokonce ani po zvolení by se nemohl zúčastnit inaugurace na schodech kapitolu, musela by se odehrát ve věznici anebo doma v jeho domácím vězení a prezidentovat by musel rovněž z cely nebo z domácího vězení.

Uvěznění Trumpa se má stát roznětkou pro občanskou válku v USA přesně podle programovacího videa

V té době by byly USA zostuzeny a zesměšněny na celém světě, protože takovou ostudu nemají ani banánové republiky, aby zvolený prezident prezidentoval z vězení. To všechno je možné a může se stát, protože globalisté chtějí v USA vyvolat povstání a občanskou válku, jejíž spouštěčem bude teror a útisk Donalda Trumpa demokratickými soudci a demokraty ovládanými prokurátory v New Yorku. Když sleduji média a sociální sítě, kde tvrdí, že jde o zmatečný cirkus a podzimní volby prezidenta, ve kterých Trump vyhraje, všechno prý změní, tak mi dochází, že ti lidé a podporovatelé Trumpa vůbec nepochopili, co se před nimi odehrává.

Odpis USA probíhá současně s odpisem Izraele. Trumpa i Netanyahua čeká stejný osud. Na fotografii Trumpův podpis dekretu v roce 2020, kterým USA uznávají Golanské výšiny jako součást Izraele

Trump v roli zločince tahaného po soudech je v roce 2024 nástrojem globalistů na rozvrat USA v občanské válce, kde Trumpovo uvěznění bude hrát roli spouštěče tohoto povstání, protože jeho ukřižování soudním systémem demokratů má vyvolat v USA občanskou válku, přesně podle programovacího filmu Hollywoodu se stejným názvem [2]. Trumpa opravdu podle všeho zavřou, i když si to teď jeho fanoušci nedokáží představit.

Až jim to dojde, bude o povstání v USA již rozhodnuto. Taková je realita. A ano, je to pravda, Donald Trump podle proroctví opravdu bude posledním prezidentem USA, protože po Trumpovi se USA rozpadnou. A paradoxní bude, že Trump bude tím posledním prezidentem úřadujícím dost možná z vězení, byť třeba jen z toho domácího a s radiovým náramkem na noze.

VIDEO: Ministr vnitra nevěřil vlastním očím, jak dítě v kukle z okna auta míří na Pellegriniho dům

Globalisté totiž s USA neskončí dříve, než budou USA plně v občanské válce. Odpis USA běží na plné obrátky a všichni spojenci USA během kolapsu americké moci ztratí svoji ochranu a mnozí budou čelit tribunálům, uvěznění, žalobám za zpronevěru národních prostředků nesmyslnými nákupy amerických zbraní atd. Tento rok 2024 je naprosto zlomový v globálních procesech řízení a platí to nejen o USA. Na Slovensku došlo k dalšímu neuvěřitelnému skandálu a projevu násilí proti vysokému politikovi. Ministr vnitra Matúš Šutaj-Eštok na tiskové konferenci v pátek odtajnil neuvěřitelné video natočené bezpečnostní kamerou na domě nově zvoleného slovenského prezidenta Petera Pellegriniho.

Slovenský ministr vnitra odtajnil nahrávku střelce v kukle, který mířil z auta na dům Pellegriniho!

Otec malého 6-letého chlapce, se kterým jel v luxusním autě SUV značky BMW, podle pracovní verze policie, zřejmě navedl svého nezletilého syna, aby si natáhl kuklu, vyklonil se z okna a zatímco otec pomalu řídil auto a projížděl okolo domu prezidenta, tak chlapec se vyklonil na zadním sedadle z okna, natáhl ruku a s atrapou pistole začal mířit na dům Pellegriniho.

Ten je přitom hlídaný ochrannou službou včetně odstřelovače, takže mohlo dojít k tragédii a odstřelovač mohl dítě v kukle identifikovat jako dospělého střelce a zastřelit ho. Policie otce zahájila, ale ten tvrdí, že šlo jen o hru a syn si prý jen hrál, otec se podle informací k navádění syna nepřiznal.

Na Slovensku se rozpoutala znovu nenávistná kampaň proti Ficovi, SMERu a vládní koalici. Podívejte se, co Slováci dostávají do schránek

Proč otec dítěte jel okolo domu Pellegriniho a proč zpomalil, proč nechal dítě, aby si natáhlo kuklu a simulovalo střelbu na dům Pellegriniho, to budou muset vyšetřovatelé ještě zjistit, protože tohle nebylo z hlavy dítěte do 1. třídy ZŠ, ale navedení od dospělé osoby. Tohle se naposledy dělo na Sicílii v Palermu v 80. letech, kde nezletilé děti stříleli z aut na politiky, a to kvůli tomu, že děti nenesly za střelbu trestní zodpovědnost. Bratislava tak pomalu začíná připomínat Palermo doslova 80. let minulého století. A nejen Bratislava. Palermo se už objevuje Slovákům i v jejich poštovních schránkách.

Volební časopis strany Demokrati rozesílaný do schránek na Slovensku

Naše čtenářka ze Slovenska nám poslala úvodní stránku předvolebního časopisu slovenské strany Demokrati, kterou vede Jaroslav Naď, bývalý ministr obrany Slovenska a dnešní poradce české ministryně obrany Jany Černochové. Čtenářka našla časopis ve schránce a text na něm jí natolik rozčílil a vyděsil, že nám tu stránku vyfotila a naprosto nevěříme vlastním očím. Na letáku se uvádí, že Ficova vláda likviduje základní pilíře demokracie a vysmívá se právnímu státu, ohrožuje životní prostor v Evropské unii, tahá Slovensko pryč ze Západu a dělá ze Slovenska sluhu Putina.

VIDEO: Podle Nadě vyhrál Fico volby prý díky dezinformačním webům

Největším šokem je perex dole na konci textu hlavní stránky, kde se píše,  že … My, demokrati, se nebojíme jasně pojmenovat nepřítele… v odkaze na výrok: Nemůžeme dopustit, aby ve jménu Slovenska zněl v Evropě hlas zla reprezentovaný Ficem, Blahou, Dankem nebo dezinfoscénou. Takovýto volební text, který označuje demokraticky zvolenou vládu SMERu a postřeleného premiéra za “nepřítele“, a vyjmenované členy vládní koalice za “hlas zla” a sugestivně navozuje pocit potřeby boje, je daleko za čarou akceptovatelného volebního boje.

Ten text šíří adresní nenávist vůči Ficovi, vůči členům SMERu, vůči koaličním partnerům a dokonce proti nezávislým svobodným médiím, která jsou označovaná jako dezinfoscéna. Pokud jde o Nadě, to je člověk, který představuje hrozbu pro slovenskou národní bezpečnost, protože vyzývá v rozporu se slovenskou ústavou k umlčování svobody slova. Video níže je otřes a slovník jako z počátku 50. let minulého století.

Poradce Jany Černochové a ex-ministr obrany SK se chlubil, jak zablokoval alternativní média!

Dopustil se toho během předvolebního setkání s voliči, kde se rozpovídal o tom, jak zablokoval slovenská opoziční alternativní média po ruské invazi na Ukrajinu, a to podle manuálu a vzoru z Prahy, krátce poté, co se tehdejší slovenská vláda inspirovala vládou Petra Fialy, která 25. února 2022 nechala na základě svého podnětu a za prostřednictví Vojenského zpravodajství zablokovat Aeronet a dalších 7 českých alternativních opozičních webů. Po 3 měsících byly domény odblokovány, kromě Aeronetu. Naše .CZ doména nám byla odcizena a dnes je přesměrována na Wikipedii na článek o ruské invazi na Ukrajinu.

Šimečka odstartoval petici proti cenzuře pro-liberálních médií, zatímco Naď chce zablokovat pro-ficovská média

Za odcizením domény stojí jedna z českých tajných služeb, která nařídila, že doména nesmí být navrácena pod administrativní záminkou neúplných registračních údajů, což byla bohapustá lež, protože naše doména .CZ byla registrována přes amerického registrátora v USA souladu s jeho pravidly, což náš americký vydavatel dostal písemně potvrzeno. Naďovy výroky o blokaci serverů na Slovensku však potvrzují, že on považoval umlčování opozičních názorů za správnou věc.

Je naprosto absurdní, že přitom Michal Šimečka, předseda Progresivního Slovenska, právě na sociálních sítích odstartoval kampaň za ochranu svobody slova a proti cenzuře médií. No to je gól! Tak nejprve se Naď chlubí, jak to bylo skvělé, že zablokoval opoziční weby, které šly na ruku Ficovi, ale ve stejnou chvíli Šimečka sbírá v petici podpisy proti cenzuře jim přívětivých médií. Takže blokovat weby, které jsou pro Fica, je správné, ale cenzurovat média, která jsou pro liberální progresivisty a navíc média placená z veřejných prostředků (RTVS), je špatné! Tohle není nic jiného než počátek občanské války na Slovensku jako v ČR, jako v USA.

Odpis a krize USA se induktivně přenese i do zemí nejsilněji napojených na Washington v Evropě

Polovina společnosti je liberalizovaná a lze je považovat ze europčiky, zatímco druhá polovina jsou národní vlastenci. A mezi nimi je propast hluboké nenávisti, kdy z jedné strany příkopu na druhý už se střílí ze zbraní, už se míří pistole, že se blokují weby, už se lidé s jiným názorem vyčleňují z kolektivu a nazývají se dezoláty atd. Proces v USA na rozpoutání občanské války se okopíruje v rámci trans-atlantické indukce do všech zemí v Evropě, které jsou pod kontrolou Američanů. Tyto procesy nejvíce postihnou ČR a Polsko v následujících měsících, protože rozvrat v USA na tyto dvě země v Evropě dolehne nejvíce.

Dítě v kukle mířilo z auta na dům Pellegriniho touto věrně vypadající dětskou zbraní s tlumičem

Volby do Evropského parlamentu se stanou kopií destrukčního procesu USA v Evropě. To uvidíte krátce po volbách. Střet mezi byrokraty EU a vlasteneckými frontami povede ke konfrontaci a ke krizi v EU. Odpis USA nebude jen o USA. Globalčiky potřebují odstranit v Evropě všechny americké koně a pro-americké kádry. Paradoxně globalisté pro odpis USA použijí služeb všech národních stran a národních kádrů.

Amerika zkrátka odejde ze světové scény jako země, která má více prezidentů současně, která má více vlád, více státních vlád a demise USA povede k demisi petrodolaru a ke ztrátě veškeré světové moci USA vybudované po II. sv. válce, přičemž roli světové ekonomiky č. 1 po USA převezme Čína. Trumpova karta tak smete z šachovnice všechny americké figurky. Tak je předurčený a daný proces globální perestrojky.

-VK-

Redakce
Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
13 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)