26.5.2022
Kategorie: Společnost

Má pravdu Witowská nebo Okamura?

Sdílejte článek:

RENE SLEZAK

24. května zaútočila nevybíravě moderátorka ČT Witowská na Tomio Okamuru, za to že požaduje, aby bohatí ukrajinští uprchlíci nejprve prodali svá velmi drahá auta, než dostanou české sociální dávky. Tomio trval na svém, což nepřekvapuje.

Co ovšem překvapuje, je, že Witowská útočila na Okamuru, a přitom neuvedla, že den před tím britská televize s odvoláním na ministryni vnitra Pritti Pattel oznámila, že ukrajinští uprchlíci, kteří nemají platná britská povolení ke vstupu do Velké Británie, a kteří nepředložili všechny potřebné ukrajinské dokumenty k posouzení udělení víza, budou odsunuti na “dobu zpracování jejich žádosti” do Africké Rwandy stejně tak jako všichni ostatní nelegální migranti.

A, že britští úředníci už před pár týdny zamezovali bohatým ukrajinským válečným uprchlíkům vstupu do Británie, právě protože se tam snažili dostat s velmi drahými automobily.

Britští úředníci tyto zákazy vstupu bohatým kyjevským podnikatelům, prchajícím před válkou, odůvodňovali tím, že mají evidentně dostatek peněz, aby se ubytovali v nějakém bezpečném evropském hotelu, a že tedy žádnou pomoc od Británie nepotřebují.

Cíle Witowské a ČT se zdají být jasné – zase nálepkovat Okamuru a SPD ze šíření nějakých extrémistických postojů. Je sice velmi zvláštní, že co ČT považuje extrémistické, je v Británii vládní politika. Ale nakonec je vtipné a paradoxní, že se ČT podařilo díky Witowské usvědčit Okamuru a SPD, že prosazují v Česku prvky typicky britské demokracie a politiky. Na rozdíl od ČT. Co asi tak prosazuje ČT?

Rene Slezak

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
51 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)