17.5.2022
Kategorie: Politika

Lidi, prosím, proberte se a sestřelte je u voleb

Sdílejte článek:

MICHAL MALÝ

Fialova pětidestrukce předvedla, že má z čeho rozdávat, i když na dluh. Ne ale pro lidi, kteří celý život pro tuto zemi pracovali, odváděli daně a dnes mají almužnu, díky které jsou na hranici chudoby.

Ano, je třeba pomáhat, pokud na to je, ale ne na úkor vlastních. Ano, je třeba pomoci těm, kteří jsou skutečně v ohrožení života a utíkají skutečně před válkou a nikoli ekonomickým migrantům.

Na těžce nemocné děti, které pojišťovny a tento stát ignorují, musíme pořádat sbírky, aby přežily. Přitom ale posíláme peníze svobodným matkám do Afriky či Jižní Ameriky, platíme podporu těm, co jezdí tam a zpět přes hranice.

Vláda prohlásila, že bude finančně podporovat Ukrajince, kteří nemohou, nebo NECHTĚJÍ pracovat. Plošně rozdává všem, aniž by si ověřovala jejich majetky a zda opravdu přijeli z oblasti zasažené konfliktem.

Ptám se ale, před kým ti Ukrajinci utíkají? Před Rusy, nebo před Ukrajinci? Kdo po nich střílí? Je třeba pomoci těm, kteří tu pomoc skutečně potřebují. Nikoli však na úkor našich občanů.

Množí se případy, kdy důchodce nemá u kasy na minimální nákup a občas se najde dobrá duše, která jim ho zaplatí. Raketově roste množství důchodců, kteří se ne vlastní vinou dostali na hranici chudoby.

Co na to náš premiér? Stal se z něj Ukrajinec. I když jde “jen” o komunální volby, vystavme těm pětigrázlům ve volbách na podzim jasný účet. Komunální volby musí být referendem o této zrádcovské vládě!

 

Michal Malý

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
29 komentářů