2.3.2024
Kategorie: Multikulturní soužití

Kocáb a islám? Chcete lepší důkaz toho, jak multikulturalismus nefunguje?

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

Musím se osobně přiznat, že ačkoliv všichni víme, jak dopadají ty vztahy ala jsem ministr, mám krásnou dvacítku asistentku, která mě miluje i na prahu šedesátky, aha už nejsem ministr a už nemám milující asistenku, tak případ Michala Kocába je ještě o něco “zajímavější”.


Nejde tady ani tak o to, že to bylo očekávané z výše zmíněných důvodů, ale o to, jak se k tomu Michal Kocáb postavil a čeho, že se to vlastně bojí. Největší sluníčkový multikulturální morální maják se totiž bojí toho, že by mu jeho bývalá Lejla udělala z jeho syna muslima. A on je přece evangelík! To by tak hrálo, že?

 

“Chtěli se odstěhovat s novým manželem (mladšího data narození a snědšího designu), někam do islámského světa. Ne že bych proti nim něco měl, jsem v tomto až protivně liberální. Ale přece jen mít svého syna najednou v úplně jiné islámské kultuře, protože její manžel je Turek, tak jsem si říkal, že to ne.“

Ano, jste protivně liberální Michale. Ale pouze, když se to netýká vás. Ostatním byste kázal, ale sám okamžitě zakazujete, vztekáte se a najednou se bojíte toho, že vaše bývalka dala přednost Turkovi a islámu. Krev není voda Michale, že?

To už to není tak úžasné, jako když nám tu staví po Evropě mešity, vynucují si právo šaríja, dělají no-go zóny a pohradjí všemi křesťany, kteří jim nabídli z nepochopitelných důvodů prst, aby si oni utrhli postupně celou ruku a nakonec i hlavu, co? Tak jste to chtěl radostně i u nás, to byste hájil multikulti do posledního dechu. I za cenu svých. Tímto myslím Čechy. Ale najednou je všechno jinak. Najednou vám někdo chce udělat to, co vy jste plánoval pro ty okolo.

Uvěřil jste, a teď máte, chce se říct, co si zasloužíte. To ale nechci soudit.

Ale přesně proto nesnáším tenhle druh pokrytectví, kdy by všichni tihle papaláši nás posílali do přůšvihu, nás nechali platit jejich pitomosti, nás nejraději poslali do války, nám sem navezli půl Afriky, ale sami by si zůstali se svými dětmi za vysokou zdí svých úřadů a sídel. Ideálně s mohutnou ochrankou, jak to předvádí Vítek Bezcenzury Rakušan. Pěkne s tajnými a speciály za zády.

Namyšlení ubožáci s pocitem, že jste lepší, jste. Nic jiného. A Vám Michale díky, jak moc jste to nyní nám všem osobně předvedl.

 

fb

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (37 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)