4.1.2023
Kategorie: Ze světa

Kdo si hraje, nezlobí …

Sdílejte článek:

EVA HRINDOVÁ

Cituji z médií: “Dva z důležitých aktérů podepisování tzv. Minských dohod, A. Merkel a F. Holland, přiznali, že smlouva byla realizována jen proto, aby se Ukrajina mohla vyzbrojit, připravit na válku. Smlouva tedy nebyla uzavřena pro mír, ale pro válku. Odhalila se proradnost západu a záměr škodit Rusku. Potvrzuje to také, že válka na Ukrajině byla plánována s cílem vyprovokovat Rusko.”

A teď mi řekněte, kdo z těch, kteří viní ze všeho zla světa Rusko, ví, co jsou Minské dohody? A proč byly podepsány? Kdo z těch rusofobních fanatiků vůbec něco ví z historie soužití Rusů a Ukrajinců? Kdo z nich něco ví o masakru v Oděse, o pozadí Majdanu, o zločinech Bendery a jeho souputníků?

Tihle lidé – bohužel i významní vládní činitelé včetně premiéra – jsou schopni v jedné větě mluvit o Rusku jako o totalitní zemi a o Ukrajině jako o vzoru pro všechny demokratické země. A přitom tam Zelenskij likviduje svobodná média, opoziční strany a dělá problémy pravoslavné církvi. O tom, že se tam oficiálně vzývá Bendera ani nemluvě. Každý pozdrav “Sláva Ukrajině” je zároveň připomínkou fašistické zvůle a holokaustu.

Fanatik nepotřebuje fakta, nepotřebuje znát nic, on má jasno. Takže jsme se dostali do “ideálního” stavu. Může se provalit cokoliv na kohokoliv, ale lidem je to jedno. Nepřemýšlí, neptají se, nezkoumají. V takovém stavu už ani nebude nutná cenzura. Což je vlhký sen každého libtardího politika.

Jak chcete v takové zemi žít a pracovat? Těžko.

 

evahrindova.cz

Redakce
Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
33 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)