12.6.2023
Kategorie: Multikulturní soužití

Každý nepřijatý migrant nás bude stát půl milionu. Povinná solidarita Made in EU

Sdílejte článek:

NESPOKOJENY

Česká republika se z vůle Evropské unie a našich servilních loutek stane multikulturní zemí. Donutí nás, abychom přijali žadatele o azyl, ať už chceme nebo ne. Pokud se členské státy EU nedohodnou na relokaci migrantů dobrovolně, EU zavede kvóty pro každý členský stát s jeho podílem žadatelů o azyl. Vykoupení z této povinnosti bude stát asi půl milionu korun za každého jednoho odmítnutého obohacovatele evropských hodnot.

Evropští soudruzi přišli se schválením migračního paktu ve stejném okamžiku, kdy je půlka Evropy ve varu kvůli bestiálnímu útoku legalizovaného uprchlíka ve Francii. Načasování vynucené tolerance k vetřelcům už nemohlo být absurdnější, takhle se akceleruje revoluční potenciál.

Povinná solidarita je podobně nehorázný pojem jako svého času pojem humanitární bombardování.

Prostě a jednoduše nás prodali. Znovu.

Nejsem přítelem silných slov. Jen velmi nerad sahám k termínům, jako je „zrada“ či „podraz“, ale to, co naše vláda předvedla při schválení tzv. povinné solidarity při rozdělování migrantů, se prostě jinak nazvat nedá.

Tvrdit, že je to lepší řešení než povinné kvóty, a vymlouvat se na to, že budeme dočasně vyjmuti z povinnosti platit 20.000 eur za každého nepřijatého migranta, je naprostý výsměch lidem v této zemi.

Jen na máločem se naši občasné shodnou tak jednotně, jako na tom, že nemáme jediný důvod k tomu, abychom nyní žehlili problém, který si způsobily západní země sami svou neodpovědnou politikou otevřených dveří.

My nebyli ti, kdo říkali „wir schaffen das“. Nás se nikdo neptal, jestli chceme masivně přijímat migranty přicházející ponejvíce z Afriky a střední Asie. Tudíž nevidím jediný důvod, proč bychom my měli tenhle průšvih řešit.

Kdyby pětikoalice před volbami řekla, že bude hlasovat pro tuto šílenou past vymyšlenou západem na země východní Evropy, tak by dohromady nedostala ani 15%.

Arogance, se kterou hlasuje pro věc, kterou by zcela jistě odmítla drtivá většina našich občanů, je prostě mimo veškerý myslitelný rámec.

Polsko a Maďarsko hlasovaly proti. Slovensko, Malta, Litva a Bulharsko se zdržely hlasování.

Naše vláda ale byla samozřejmě pro.

Důvod je nasnadě – nejedná se o vládu reprezentující naše národní priority, nýbrž o vládu protektorátní, která slouží cizím zájmům.

Prostě a jednoduše nás prodali.

Znovu.

Jestli ani to, že budeme platit půl milionu za každého migranta, kterého nám papírově přidělí, nezvedne lidi z gauče, tak už jsme asi fakt ztracení.

Pevně doufám, že po tomhle fiasku už nám ten Václavák nebude stačit.

Tentokrát už tam musíme prostě všichni. [zdroj]

Odpovědnost má každý jeden politik či aktivista, který v minulosti prosazoval destrukční politiku otevřených hranic.

Dnes se ve francouzském městě Annecy rozhodl jistý syrský žadatel o azyl, že hromadně projeví místním obyvatelům svůj vděk za ochranu před nesnesitelnými životními podmínkami své rodné vlasti a možnost žít v relativním blahobytu vyspělé západoevropské země:

Pobodal 4 děti z mateřské školy a několik dospělých v městském parku. Celkem bylo raketovým inženýrem ze Sýrie kulturně obohaceno 8 lidí.

Tohle je výsledek dlouhodobé liberálně-demokratické politiky globalistického establishmentu ve Francii (stejně jako v ostatních, tímto morem postižených státech Evropy).

Také je dobré si představit, jak dlouho by syrský hrdlořez řádil nožem na dětském hřišti, kdyby maminky a přítomní „muži“ nebyli režimem od malička vychováváni ke slabošství, toleranci a k pobuzerantštělému odporu k boji a ke zbraním, ale měli u sebe každý z nich střelnou zbraň a v zemi by platily zákony, které by ji v takové situaci umožňovaly použít bez toho, aniž by se obránce musel obávat mnohaletého kriminálu za to, že chránil sobě, dětem a okolním dospělým život. Co by se asi stalo?

No co, maminky a tatínci by vytáhli pistole a tu vyšinutou bestii by rozstříleli na místě jako řešeto.

A v normálním státě by ještě dostali vyznamenání za chrabrost a dobrý skutek. [zdroj]

Podle dostupných informací byl útočníkem 31letý LEGÁLNÍ přistěhovalec pocházející ze Sýrie, který v minulosti získal azyl ve Švédsku. Při žádosti o azyl uvedl, že je Křesťanem a také měl na sobě během útoku kříž. Mezi jeho oběťmi byly 4 děti (ve věku 22 měsíců až 3 roky) a dva dospělí lidé. Z toho dvě děti jsou momentálně v kritickém stavu.

Schválně jsem zvýraznil, že se jednalo o legálního přistěhovalce a křesťana, aby se otevřely oči i tomu poslednímu umírněnému konzervativci. Do Evropy totiž nepatří ŽÁDNÝ neevropský člověk a je úplně jedno jestli je křesťan nebo muslim. Tito lidé nemají nic společného s naší kulturou a jsou nekompatibilní s naším způsobem života.

Za tento čin však nese odpovědnost kromě pachatele i každý jeden politik či aktivista, který v minulosti prosazoval destrukční politiku otevřených hranic. [zdroj]

Nikdo nám nemůže diktovat, koho a odkud na své území přijmeme. Pokud někdo něco podobného za Českou republiku odsouhlasil, musí přijít jako jeho nástupce někdo dostatečně sebevědomý, aby tento nerozumný závazek narušující naši bezpečnost kategoricky a okamžitě zrušil.

Naše vláda to samozřejmě podpořila. Proti bylo Maďarsko a Polsko. Nechápu, proč máme přebírat odpovědnost a riskovat svou bezpečnost jen proto, že některé státy s nadšením přijímaly na své území migranty, kteří NIKDY do evropské kultury nezapadnou, na rovinu řečeno nemají tu co dělat. Chraňme svou zemi. Proč? Je naše. Je to náš domov.. [zdroj]

Další informace:
Solidarita bude povinná. Státy EU se dohodly na migrační reformě
France knife attack: Four nursery children, aged 1 to 3, stabbed at random in play park
Útočník ve francouzském Annecy pobodal čtyři děti, bylo jim kolem tří let
Four toddlers among victims of knife attack in southeast France, officials say
Francie: Syřan útočil na dětském hřišti, pobodal několik malých dětí, čtyři jsou v ohrožení života
V rámci migračního paktu přerozdělí EU 120 000 muslimských obohacovačů ročně
EU: Migrační pakt a kvóty schváleny! Jak kdo hlasoval?
EU-Migrationspakt: Massiver EU-Vorstoß alle Mitgliedsländer mit „Flüchtlingen“ per Zwangsverteilung zu fluten

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
68 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)