15.1.2023
Kategorie: Politika

Kampaň

Sdílejte článek:

JINDŘICH RAJCHL

K celé prezidentské předvolební kampani bych chtěl říct pouze to, že jsem rád, že tahle trapná reality show už konečně skončila.

Média udělala z prezidentské volby naprostou frašku na úrovni Vyvolených.

Žádná skutečná témata, jen prázdná gesta a stokrát opakované floskule.

A vůbec nejsmutnější je to, že náš národ plný naprosto úžasných lidí nedokáže vyprodukovat žádného skutečně ctihodného kandidáta na nejvyšší ústavní post v této zemi.

Jestli je tahle devítka to nejlepší, co máme, tak je opravdu na čase, abychom se nad sebou vážně zamysleli a udělali vše, co je v našich silách, abychom tento naprostý úpadek české politické scény co nejdříve zastavili.

Za sebe garantuji, že PRO to uděláme s Janičkou a dalšími kolegy naprosté maximum.

Na Hrad patří osobnost jako je například prof. Jiří Beran. Ten svou slušností, pokorou a morální integritou převyšuje současné kandidáty o dvacet koňských délek.

Pevně doufám, že v těch příštích volbách už si konečně budeme moci zvolit někoho, kdo bude naši zem důstojně reprezentovat a především, kdo bude autentickým morálním vzorem pro nás, občany České republiky.

Upřímně si to přeji a pokusím se svým dílem k tomuto cíli přispět.

 

Jindřich Rajchl

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (26 votes, average: 4,27 out of 5)
Loading...
37 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)