Jel jsem vlakem se syrskými migranty

Sdílejte článek:

PETR ZDOBINSKÝ

Včera jsem se vracel vlakem z východního Slovenska. Ve stanici Poprad-Tatry nastoupila skupina snědých osob. Lístek neměli, natož místenku, která byla ve vlaku povinná. Nebyly to ženy, nebyly to děti. Pouze mladí muži a mladíci – migranti ze Sýrie.

Po území Slovenska se migranti nyní šíří rychlostí moru. Už nejsou jen někde na jihu kolem Veľkého Krtíše, tam, kde by turista řekl, že je to uprostřed ničeho. Jak a čím se dostali do Popradu – uprostřed Slovenska ? Jak mohou vědět, do kterého vlakui nastoupit ? Jak, to že si vyberou vlak, který končí ve stanici Wien Hbf ? To celé je zjevně organizované.

Migranti daleko nedojeli, vlak mimořádně zastavil za chvíli ve stanici Štrba, průvodčí ukázal vůdci skupiny na displeji mobilu, že je čas vystoupit, ten něco hlesnul arabsky a vystoupili.

Stávající úřednická slovenská vláda a prezidentka nemají vůli příval migrantů na Slovensku řešit. Jsou to loutky Sorose a globalisti – premiér Odór učil na Sorosově univerzitě, prezidentku Soros sponzoroval, nejvyšší úředník, kterého Slovensko má, pracoval dříve v neziskovce placené Sorosem.

Na Slovensku platí stále mimořádný stav kvůli COVIDu. Ten údajně brání vládě zasáhnout proti migrantům. Myslíte si, že byl tento (proti) právní stav odvolán vládou dočasného premiéra Odóra – ani omylem !!

Snaha Ficova Směru upravit obratem legislativu, umožňující migranty vracet, zablokovala prototalitní strana vakcinačního fanatika Sulíka, s obskurním názvem Svoboda a solidarita.

Myslíte si, že naše hranice chrání naše policie, kterou si vydržujeme z našich daní ?

Tak to ani omylem, vlak do Česka nikdo nekontroloval. Vsaďte se ale, že v sobotou na protivládní demonstraci na Václaváku bude fízlů dost. Když jde o to, mlátit lidi bezdůvodně pěstí do břicha, jako před Národním muzeem, to má PČR dostatečné kapacity, když je o to kriminalizovat bezdůvodně občany za jejich vyslovené názory, to má PČR dostatečné kapacity. Ale hlídat hranice před migranty – nejsou lidi … třeba, ale hlídají zbabělého a neoblíbeného Fialu v Praze na Klárově.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
33 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)