9.6.2022
Kategorie: Ze světa

Jediná světová vláda pod vedením určených rádoby „elit“. Dlouhodobý cíl globalistů je na dohled

Sdílejte článek:

NESPOKOJENY

Jestli je vůbec možné udělat nějaké závěry z nedávno uskutečněného shromáždění globálních „elit“ pod hlavičkou Světového ekonomického fóra (WEF) ve švýcarském Davosu, tak je to bezpochyby otevřená a už ničím neskrývaná snaha o celosvětovou vládu. Dají se dohledat desítky videí jednotlivých řečníků, které stojí za to si poslechnout. Spojující myšlenka pod vedením duchovního otce Klause Schwaba a jeho poslušných oveček je právě jednota vedení pro další roky pod taktovkou WEF.

„Ponaučení z této nebezpečné noční můry je velmi prosté. Nedovolte, aby se to stalo. Závisí to na vás.“ – George Orwell

Americký senátor Rand Paul na Fox News diskutoval o shromáždění Světového ekonomického fóra ve švýcarském Davosu a poznamenal, že již není konspirační teorií říkat, že tato organizace zbohatlých “elit” usiluje o vytvoření jedné celosvětové vlády.

Fox News: Prodej privátních letů se tento týden rozjel, když miliardáři odletěli do švýcarského Davosu na honosné a okouzlující světové ekonomické fórum, týdenní akci, na níž elitní třída mluví o nás ostatních. A není to akce pro každého, je určena pouze pro zvané. A když už se tam dostanete, rozdělí vás podle třídy. Bílá visačka s modrou linkou jen pro hodně bohaté. Pokud jste manžel(ka) někoho významného, dostanete jen bílou visačku. A jako doprovod dostanete ošklivou zelenou visačku, protože nejste dost dobří. Drží elitu pohromadě. A mají svůj malý policejní stát, aby se ujistili, že tito lidé se soustředí na vládnutí světu. Pokud nejste ze CNN, nebo z New York Times a objevíte se tam bez pozvání, pravděpodobně vás zatknou. A v čele toho všeho stojí člověk jménem Klaus Schwab, který tu v podstatě řídí celosvětovou vládu, a ten týden zahájil prohlášením, že budoucnost je jejich, nikoli vaše.

Schwab: Budoucnost se jen tak neděje. Budoucnost je budována námi, naším mocným společenstvím, jako jste Vy v této místnosti. Máme nějaké prostředky na to, jak zlepšit stav světa.

Fox: A způsob, jakým začínají, je, že Vás chtějí sledovat. Když se ponoříte hlouběji do toho, co tito lidé říkají, otevřeně spřádají ty nejšílenější plány, o kterých jste kdy slyšeli jako sledování vaší uhlíkové stopy.

WEF: Prostřednictvím technologie vyvíjíme možnost, aby si spotřebitelé mohli sami měřit vlastní uhlíkovou stopu. Co to znamená? To znamená… Kam cestují? Jak cestují? Co jedí? Co konzumují na nástupištích? Takže individuální sledování uhlíkové stopy. Zůstaňte na příjmu…

Fox: Slyšeli jste to. Světová vláda chce mít přehled o tom, co jíte a kam chodíte. A to všechno proto, že John Kerry je trochu naštvaný, že vaše burgery vyhlazují část populace.

Kerry: Lidé zapomínají, skleníkové plyny způsobují znečištění ovzduší. A 15 milionů lidí ročně zemře kvůli kvalitě ovzduší na celém světě. Máme co do činění s krizí, přátelé. Je to krize způsobená lidmi.

Fox: Možná by se měli řídit vlastní radou, než nasednou do soukromých letadel vypouštějící tolik uhlíku. Ale oni se musí zaměřit na důležitější věci. Například zabránit další pandemii, když to minule tak dobře dopadlo.

Gates: Pokud přijde za deset let, měli bychom mít lepší diagnostickou technologii, která bude schopna v každé zemi během měsíce diagnostikovat celou naši populaci. Teď jsme trochu roztěkaní. Takže zahájení debaty probíhá pomalu.

Fox: Ano, spousta lidí je teď rozptýlena inflací, nedostatkem potravin, víte, skutečnými problémy. Ale vládnoucí třída v Davosu říká, ať si neděláme starosti, že vše je součástí plánu.

WEF: Musíme se smířit s tím, že nás to v rámci procesu bude bolet. Tempo, které potřebujeme, bude náchylné k chybným krokům. Způsobí nedostatek energie, vytvoří inflační tlaky. Musíme začít o tom mluvit, že ta bolest za to vlastně stojí.

Fox: Pokud máte všechny peníze světa, to poslední, čeho se musíte obávat, je inflace. Je to náš problém, ne jejich. Oni mají plné ruce práce s tím, aby vládli světu. A pochybný George Soros říká, že pokud jejich myšlenky neuskutečníme, civilizace skončí.

Soros: Boj s pandemiemi, změnou klimatu, vyhýbání se jaderné válce… udržování globálních institucí muselo ustoupit tomuto boji. Proto říkám, že naše civilizace nemusí přežít.

Fox: Věřte mi, když vám řeknu, že těmto lidem na nikom z nás nezáleží. Je to jen banda globalistů, kteří se poflakují a přicházejí s příliš mnoha špatnými nápady. Senátor z Kentucky, Rand Paul se k nám teď připojí. Měli by se Američané bát, když se nejbohatší lidé na celém světě sejdou na nóbl konferenci a snaží se zosnovat tyto šílené nápady na to, jak zlepšit náš život?

R. Paul: Kdyby jim na tom opravdu záleželo, mohli letět se mnou dnes ráno. Měl jsem třídu A u Southwest Airlines, a jistě víte, že to je tedy něco lepšího. Nebyl to soukromý tryskáč, ale mohli ušetřit. A když letíte tryskáčem, vytváříte pětkrát větší uhlíkovou stopu. Kdyby jim na tom záleželo, mohli by létat komerčními aerolinkami, ale oni ne, jsou to elitáři. Je tu další nebezpečí, které je ještě nebezpečnější, než celá ta jejich falešná starost o uhlíkovou stopu. Skutečným nebezpečím je toto. Podívejte se, jak špatná je vaše vláda v zemi, kde můžete tyto lidi volit. Tohle by byla celosvětová vláda, kde nemáte možnost o nikom hlasovat, což je nejhorší noční můra.

Byrokracie, se kterou máme problémy v USA, protože o nich nemůžeme hlasovat, jen nepřímo. Představte si jednu světovou byrokracii složenou ze všech těch elitářů, kteří by vládli naší zemi, a my bychom je ani nemohli volit? Jsem proti tomu. Když se mluvilo o světové vládě, říkalo se: „Á, to je konspirace.“ Můžeme jim s klidem říct: „Ne, mají to v programovém prohlášení, říkají to na každém setkání, o to jim jde.“ Ale nedostatek suverenity znamená nedostatek svobody a také nedostatek schopnosti reagovat a to je zcela protichůdné všemu, co naše země zastává.

Fox: Nechci shazovat Billa Gatese a tyhle lidi. Dělají hodně pro charitu, ale když ho slyšíte, jak tak nějak zavrhuje inflaci, nebo říká, že budete muset projít nějakou bolestí, abyste tak nějak následovali jeho nápady. Američané to slyší a říkají si, no tak, chlape, to snad nemyslíš vážně, že ne?

R. Paul: Není to jen necitlivost, protože nikdy nebyli v obchodě a neví, kolik co stojí. Ale je to také o tom, že teď máme celou řadu našeho politického spektra, které říká, že je to způsobeno chamtivostí. Pokud byste byli ve třetím ročníku, dal bych vám pětku, kdybyste mi řekli, že inflace je způsobena chamtivostí. To je to nejhloupější vysvětlení, nejméně pravděpodobné a postrádající všechna fakta, které se někdo pokouší předložit. Inflace je způsobena zvýšením objemu peněz, která má za následek zvýšení poptávky.

Děje se to kvůli velkému utrácení, FED je tiskne, zaplavuje jimi ekonomiku a zvyšuje tak ceny. Pokud tomuto nerozumíte, nikdy se to nezlepší. A moje předpověď je, že se to do listopadu ještě hodně zhorší. Fox: Co si myslíte o té sledovací technologii, kterou pro nás připravují? Vymýšlejí, že budou sledovat vaši uhlíkovou stopu. Tihle liberálové jsou už tak dost vystresovaní. Představte si, že až zjistí, že všechno, co dělají, ničí ozónovou vrstvu… zblázní se a začnou na nás křičet. R. Paul: Jo, soukromí není pro tyto lidi důležité.

Nejenže vás chtějí sledovat kvůli vaší uhlíkové stopě, WHO oznámila, že tvoří smlouvu, a ta bude připravena pro příští pandemii. Ale při příští pandemii nebudou nařízení ohledně očkování záviset na Washingtonu, nebo Washingtonem nařízeném rozestupy nebo roušky, ale bude mezinárodní a chtějí sledovat každého pomocí QR kódů. Myslím si, že to půjde až pod povrch právě tady vzadu, ale nejsem si jistý, jak to tam dostanou. Ale ne, chci říct, že to není vůbec žádná legrace. Je to velmi znepokojující.

Ale kdykoli o tom mluví, tak se absolutně nestarají o soukromí. A máte naprostou pravdu. Nezajímají se o jednotlivce. Neznají lidi, jako jsme my. Nikdy nejeli autobusem, nikdy neletěli komerčním letadlem, nikdy neřídili auto. Většina z nich ani nikdy neřídila vlastní auto. Takže to nejsou lidé, které chceme, aby nám ostatním říkali, co máme dělat.

Fox: To byl senátor Rand Paul, lítá komerčními linkami, tak ať to všichni vědí. Moc vám děkuji, pane senátore.

WHO směřuje k celosvětovému uchvácení moci.

Světová zdravotnická organizace Ženevě hlasovata o návrhu, který by zničil naše ústavní práva. Všichni jsme tušili, že za covidem-19 se skrývá něco zlověstného. Co když je jeho skutečným účelem uchvácení suverenity celého světa? Rozhovor s Jamesem Roguskim.

Joe Biden: „Nastane Nový světový řád.“

Ze suše proneseného prohlášení by si asi lidé měli odnést následující: Tato světová změna se děje vlastně sama od sebe, a tak nějak přirozeně. A měli bychom očekávat, že při této změně zemře velké množství lidí… (pozn. redakce)

Globalisté usilují o ovládnutí zdravotnických systémů po celém světě.

  • Globalistická kabal plánuje monopolizaci zdravotnických systémů po celém světě prostřednictvím vytvoření mezinárodní pandemické smlouvy, která učiní Světovou zdravotnickou organizaci jediným rozhodovatelem v pandemických záležitostech.
  • WHO možná plánuje převzít moc nad zdravotnickými systémy i v širším měřítku. Tedros Adhanom Ghebreyesus prohlásil, že jeho „hlavní prioritou“ ve funkci generálního ředitele WHO je prosadit ve světě všeobecné zdravotní pojištění.
  • Ve jménu toho, aby byli všichni „v bezpečí“ před infekcemi, ospravedlňuje globalistická kabal bezprecedentní útoky na demokracii, občanské svobody a osobní svobody, včetně práva na výběr vlastní lékařské péče. Nyní se WHO připravuje na to, že své pandemické vedení učiní trvalým a rozšíří ho do zdravotnických systémů všech zemí. Záměrem je zavést všeobecnou zdravotní péči organizovanou WHO jako součást Velkého resetu.
  • Pokud by tato smlouva prošla, WHO by měla pravomoc požadovat povinné očkování a zdravotní pasy a její rozhodnutí by bylo nadřazeno národním a státním zákonům. Vzhledem k tomu, že WHO změnila definici „pandemie“ na „celosvětovou epidemii nemoci“ a odstranila požadavek vysoké nemocnosti, mohlo by kritériu pandemie vyhovět téměř cokoli, včetně obezity.
  • Systém SMART Health Cards používá více než tucet zemí, 25 států USA, Portoriko a Washington; australský parlament prosazuje „zákon o důvěryhodné digitální identitě“; americký Kongres prosazuje „zákon o zlepšení digitální identity“ a WHO podepsala dohodu s dceřinou společností Deutsche Telekom o vytvoření prvního globálního digitálního očkovacího pasu. Všechny tyto projekty mají jedno společné: konečný cíl, jímž je jejich rozšíření do podoby globálního systému sociálního kreditu.

Pandemie koronaviru je záminka pro vznik světové vlády.

Davos třída globálních technokratických elit má v plánu provést Velký reset a přebudovat celou společnost – co se ale skutečně skrývá za jejich plány a kam to vše směřuje?

Tazatelka: 1984 mi přijde poněkud děsivé mistrovské dílo. Až tak děsivé, že bych asi nerada četla další jemu podobné.

George Orwell: Myslím si, že umožnění tomu, že ta kniha je konec konců parodií, něco jako 1984 by se ve skutečnosti mohlo stát. Tohle je směr, kterým svět v současné době jde. Pokud chcete obrázek budoucnosti, představte si botu, která navždy dupe na lidský obličej.

Vypravěč: Děsivá věta George Orwella o botě, co vám navždy dupe na obličej, se velmi blíží jejímu konečnému naplnění. Víte… lidé, co sebevědomě prohlašují, že do roku 2030 nebudete nic vlastnit a budete šťastní, a že si budete pouze pronajímat to, co potřebujete, se v týdnu 25. ledna 2021 setkali, aby diskutovali o plánech o naprostém přetvoření planety. Přesně tak… mluvím o Světovém ekonomickém fóru, také známém jako Davos třída. Konferenci zahájil Klaus Schwab, zakladatel a vedoucí předseda Světového ekonomického fóra, který tvrdil, že rok 2021 je zásadním a kritickým rokem pro naši budoucnost. K. Schwab: Jsme tady společně v roce 2021, který považuji za zásadní a kritický rok pro naši budoucnost. Máme příležitost udělat kroky dopředu s vakcínou, a vyřešit covidovou krizi.

A přebudovat naše ekonomiky… ale musíme to udělat takovým způsobem, aby naše ekonomika a společnost byla odolnější, inkluzivnější a udržitelnější. Na celo-týdenní konferenci vystoupili zástupci vlád, bankovního sektoru, obchodu, akademie, médií, Big Tech a Big Farma. Jedni z nápadnějších řečníků byli: Dr. Anthony Fauci, Bill Gates, Tedros Adhanom Ghebreyesus, Kristalina Georgievová, Al Gore, John Kerry, Christine Lagardeová, Angela Merkelová, Sundar Pichai, a Rajit Cha. Také tam zazněly proslovy od lidí jako António Guterres, Emmanuel Macron, Benjamin Netanjahu, Vladimir Putin, Ursula von der Leyenová, Si Ťin-pching.

Si Ťin-pching: Krize veřejného zdraví jakou je covid-19 se klidně mohou stát a globální vedení veřejného zdraví musí být připraveno. Země je náš jediný domov. Abychom svoje snahy posílili, řešili změnu klimatu, a podpořili udržitelný rozvoj, musíme vsadit na budoucnost lidstva. Žádná země o samotě nemůže vyřešit žádný globální problém. Musí dojít k globální akci, globální reakci, a globální spolupráci.

Vypravěč: Hlavní témata setkání Davosu v tomto roce byla: Jak zachránit planetu. Spravedlivější ekonomiky. Technologie pro dobro. Společnost & Budoucnost práce. Lepší obchod. Zdravé budoucnosti. A za hranicemi geopolitiky. To zní dobře, že? No… Pokud chcete, aby o všem ve vašem životě rozhodoval spolek bohatých, samolibých zasvěcenců s dobrými vazbami, tak to určitě zní skvěle. Pro zbytek z nás, kteří si váží nezávislosti, svobody a soukromí, cíl Davosu na záchranu planety a transformaci společnosti zní spíše jako autoritářská hesla, které by zhrozily i George Orwella.

Představitel Davosu, Klaus Schwab, otevřeně říká, že pandemie covidu-19 byla dokonalá příležitost k přebudování našeho světa. A dokonce napsal celou knihu o tom, jak to udělat. Schwab ve skutečnosti hrdě prohlašuje, že svět se po pandemii nikdy nevrátí do normálu, jakoby to byla hrozná věc. Lidé si myslí, že se vrátíme do starého dobrého světa, který jsme měli, a že vše bude znovu normální tak, jak jsme zvyklí na normál. Tohle je, řekněme, fikce, která se nestane, příležitost, kterou nyní máme, je příliš velká na to, abychom ji nevyužili. Schwab ve své knize zdůrazňuje svůj postoj o tom, že se nevrátíme do normálu. „Spousta z nás se ptá, kdy se věci vrátí do normálu. Krátká odpověď je: nikdy. Nic se už nevrátí do ‚nefungujícícho‘ smyslu normálnosti, který před touto krizí převládal, protože tato krize představuje zásadní bod zlomu v našem globálním směřování.” Schwab předvídatelně nebyl jediný, kdo si to myslí. Přidalo se k němu mnoho vládních a obchodních vůdců, kteří v médiích podivně začali opakovat téměř stejné věci.

Tedros: Chci k vám být upřímný. Žádný návrat do starého normálu se v dohledné budoucnosti konat nebude. Opakuji – žádný návrat do starého normálu se v dohledné budoucnosti konat nebude.

Dr. Fauci: Pokud jde o návrat do míry normálnosti, která se podobá tomu, kde jsme byli před covidem, bude to v průběhu roku 2021, možná až ke konci roku 2021.

Dr. Emanuel: Covid-19 tu realisticky bude dalších 18 měsíců nebo více. Nebudeme se moct vrátit do normálnosti, dokud nenajdeme vakcínu nebo efektivní léčbu. Vím, že je to strašné slyšet, jak lidé mají najít práci, pokud tohle bude v nějaké podobě pokračovat rok a půl? Stojí ta ekonomická bolest za snahu zastavit covid-19? Pravdou je, že nemáme na výběr. Nemůžeme se vrátit do normálu, dokud nebudeme mít vakcínu.

Vypravěč: Bylo to Schwabovo Světové ekonomické fórum, Nadace Billa a Melindy Gatesových a Centrum Johnse Hopkinse pro zdravotní bezpečí, kteří sponzorovali Událost 201 v říjnu 2019. Tohle cvičení pandemické připravenosti představilo téměř identickou kopii toho, co se mělo stát v reálném životě, jen o pár měsíců později.

Událost 201 (úvodní video): Začalo to ve zdravě vypadajících prasatech před měsíci, možná roky. Nový koronavirus se tiše začal šířit uvnitř stád. Farmáři postupně začali být nemocní. Nakažení lidé dostali respirační onemocní od mírných, chřipkových příznaků po vážný zánět plic. Nejvíce nemocní potřebovali intenzivní péči a mnozí zemřeli. Virus se nejprve šířil jen mezi blízkými kontakty, mezi zdravotníky, spolupracovníky a rodinami. Ale nyní se šíří rychle napříč místními komunitami. Mezinárodní cestování udělalo lokální epidemii do celosvětové pandemie. Jen před pár měsíci to začalo v Jižní Americe, ale nyní se virus rozšířil do mnoha zemí s více jak 30 tisíci případy a téměř 2000 mrtvými.

WHO (Událost 201): Riziko epidemie se stalo globální, strategickou obavou. Nemyslím si, že jsme kdy byli v situaci, kdy jsme najednou museli reagovat na tolik zdravotních pohotovostí. Tohle je nový normál. Scénář, který vám tohle ráno bude představen, se snadno jednoho dne může stát sdílenou realitou. Plně očekávám, že budeme čelit rychle se šířící, vysoce smrtelné pandemii respiračního patogenu. Otázkou je, jestli jsme připraveni globálně reagovat na další pandemii?

A. Cicero: Pandemická pohotovostní rada má poskytnout doporučení k řešení globálních výzev v reakci na vyvíjející se pandemii. Radu tvoří vysoce zkušení vůdci z oblasti obchodu, veřejného zdraví a občanské společnosti.

Dr. Rivers: Na týden můžeme čelit dvojnásobku případů a za měsíc 16x více, pokud šíření nezastavíme. To by znamenalo půl milionu případů a počet by exponenciálně rostl. Za tři měsíci můžeme dosáhnout 10 milionů případů.

T. Inglesby: Vypadá to, že se bude jednat o vážnou pandemii. Objevují se problémy, které lze vyřešit jen tím, že globální obchod a vlády budou spolupracovat.

Vypravěč: Téma skutečného původu a podstaty viru necháme na jindy, ale jak panel odborníků předpověděl, vše se velmi rychle změnilo, jakmile Světová zdravotnická organizace 11. března 2020 vyhlásila pandemii. Světové ekonomické fórum ten samý den oznámilo vznik své platformy pro covid akci, která měla sloužit jako návod pro přebudování globální ekonomické reakce na pandemii koronaviru.

WEF (Světové ekonomické fórum): Tohle je důvod, proč spouštíme platformu pro covid akci, unikátní koalici, která bude třemi hlavními způsoby řešit krizi. Zaprvé – aktivovat globální obchodní komunitu pro kolektivní akci. Vylepšení koordinace mezi nimi a sdílení poznatků a nejlepších praktik. Zadruhé – ochránit živobytí všech. a zajistit obchodní kontinuitu sdílením nejnovějších nástrojů k vyhodnocení rizika, udržení chodu a ochránit zaměstnance. A poslední – zapojit obchod pro reakci na covid-19 posílením dodavatelských řetězců pro lékařské vybavení a financováním vývoje vakcín, léků a léčeb. Je mnoho způsobů, jak můžete přispět a připojit se k plaformě pro covid akci.

Vypravěč: Také se zveřejnila platforma strategické inteligence, která se vyvinula k prozkoumání a monitorování věcí a sil, která pohání transformační změnu napříč ekonomikami, průmysly a globálními problémy. Jinými slovy… převzít na planetě kontrolu nad vším, co je pro život nezbytné, a nad populací. S těmito a dalšími snahami Davos třída neplýtvala časem se svými plány k přebudování světa. Jak bývalý starosta Chicaga, Rahm Emanuel, a bratr lékaře „žádný návrat do normálu” Zika Emanuela, jednou řekl:

R. Emanuel: Nikdy nechcete nevyužít vážnou krizi. Tím myslím, že je to příležitost udělat věci, které si myslíte, že byste předtím nemohli udělat.

Vypravěč: Ale skutečný záměr byl vždy v zavádění agendy k vytvoření světové vlády. Pandemie byla záminka k urychlení tohoto plánu. A jaký to plán vskutku je. Ale nechme znovu globalistu Klause Schwaba připravit půdu pro skutečný mechanismus, který se použije k zavedení všech vytoužených změn Davos třídy. Strach. Znovu… byl to Schwab, co si uvědomil, že „šíření nakažlivých onemocnění má unikátní schopnost živit strach, úzkost a masovou hysterii.” – Klaus Schwab, Covid-19: Velký reset. Vskutku… hysterie plná strachu z krize veřejného zdraví způsobila přesné scénáře, které Událost 201 jen o pár měsíců dříve zmapoval.

Covid-19 sloužil jako bourací koule vypuštěna do každého aspektu života. Tento celosvětový experiment sociálního inženýrství se prokázal převážně úspěšný, jak společnosti po celém světě se během pár měsíců staly totalitními režimy, požadující dodržování drakonických opatření zavedených k „zastavení šíření viru”.

A. Kaufman: Vidíme, jak všechny vlády po celém světě, jen s pár výjimkami, nebývale zavádí stejná opatření ve stejnou dobu. Tohle nám říká, že tohle je mezinárodně vysoce koordinovaná snaha. A říká nám to, že existuje skupina lidí nebo jedinců, kteří říkají vládám, co v podstatě dělat. Tohle zapadá do této globalistické agendy, zavedení jedné světové vlády a s přísnější kontrolou nad populací… nad sníženou populací. S novým finančním a peněžním systémem, a pro tohle vše jsou důkazy. A myslím si, že celkový plán je nastíněn v dokumentu OSN Agenda 21 a později změněna na Agendu 2030. Existuje mnoho dalších podpůrných dokumentů, jako Rockefellerův dokument… je jich pár dalších, které v podstatě tento plán detailně popisují. A všechny ty popisy odpovídají nařízením, která se teď zavádí.

Vypravěč: V USA se to nazvalo „15 dní ke zpomalení šíření”. Občané svolili s opatřeními, která by před covidem byla považována za nemyslitelná. Opatření jako rozestupy, zakrývání obličejů, trasování kontaktů, zavření podniků a omezení cestování. Všechny aspekty života se naprosto obrátily vzhůru nohama. Úmrtnost na virus se naštěstí ani nepřiblížila předpovědím v Události 201. Nicméně, míra sebevražd, domácího násilí, depresí, a zneužívání látek prudce stoupla, jak samotný lockdown se prokázal hrozivější než samotný virus.

Ale hádejte co… veškeré tohle lidské utrpení bylo Davos třídou předpovězeno. Věděli, že to bude zejména obtížné pro rozvíjející se národy a menšiny. Byli si plně vědomi, že krize této velikosti ještě zvětší mezeru mezi bohatými a chudými. Měli povědomí o extrémních škodách, které to způsobí, a jakou cenu si to vyžádá na lidském zdraví, bohatství, emočním a duchovním zdraví. Ale tito zvrácení, mocichtiví upíři použili tento chaos jako součást své konečné fáze. Doufají, že když tyto nerovnosti udělají viditelnější, bez váhání přijmete jejich předem naplánovaná řešení. A tady je, jak to plánují udělat.

Neil deGrasse Tyson: Pokud jde o tento virus, podle mě jsme uprostřed masivního celosvětového experimentu. A my jsme pokusní králíci? Možná… experiment spočívá v tom, jestli lidé budou poslouchat vědce? V tomto případě jde o lékařské odborníky.

Stephen Colbert: Takže Anthony Fauci?

Neil deGrasse Tyson: Například. Umýváte si ruce? Činíte preventivní opatření? Tohle jsou varování od vědců.

Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji.

Vypravěč: Jedno z hlavních témat lednového setkání Davosu bylo zaměřeno na budování důvěry. Schwab je ve skutečnosti přesvědčen, že jedna z nejzásadnějších věcí k úspěchu jejich plánu, je obnovení důvěry. Davos třída tahá všechny svoje trumfy, abyste s jejich plány souhlasili. Tohle bez vaší důvěry hladce nedokážou. Tato globální hra funguje tak, že získají váš souhlas skrze sofistikovanou propagandu, prediktivní programování a vyložené vymývání mozků. Pokud explicitně neřeknete ne a neuděláte něco, abyste odporovali plánům Davos třídy, budou vaše mlčení a nečinnost brát jako souhlas s pokračováním s jejich agendou. To je důvod, proč rádi používají slova jako inkluzivní, spravedlivý, odolný, udržitelný, multipolární, společný a dokonce společenská spravedlnost.

Aby to vypadalo, že vás zvou ke stolu, abyste pomohli dělat rozhodnutí. Ve skutečnosti už všechna rozhodnutí byla učiněna za vás a žádná z nich nejsou skutečně ve váš prospěch. Ale Davos třída není hloupá. Uvědomují si, že spousta lidí prohlédla jejich plány. Dokonce uznali, že Velký reset zní jako zlomyslné globální spiknutí. Takže se uchylují k taktikám „gaslightningování” (emoční manipulace), jako tohle video, abyste pochybovali o svých podezřeních a kohokoliv, kdo je proti jejich narativu, brali za šarlatána.

WEF: Jak se vše hroutí, můžeme svět přetvořit tak, jak jsme předtím nemohli. Způsoby, které lépe řeší mnoho výzev, kterým čelíme. Proto spousta lidí žádá o velký reset. Velký reset? To zní spíše jako fráze, co zakrývá nějaký podlý plán pro světovou nadvládu. Přiznání… tento slogan nebyl moc dobře přijat. Ale chceme akorát říct, že všichni máme příležitost vybudovat lepší svět.

Vypravěč: Jo… rádi jakékoliv zprávy o jejich podlé agendě zavrhují jako konspirační teorie. Ale tato propaganda není nic víc než kouzelný trik. Jde o trik… s profesionálně vytvořenými videii, zprávami a chytrým marketingem. Zoufale chtějí, abyste uvěřili, že jim na vás záleží, a jsou šokováni jakýmkoliv odporem. Jak se vůbec opovažujete je zpochybňovat a sami si vyhledávat odpovědi? Důvěřujte odborníkům. Důvěřujte vládě. Důvěřujte bankéřům. Důvěřujte vědě. Důvěřujte plánu. Důvěřujte třídě Davos. Pandemie covidu je jen první fází plánu, aby vás přesvědčili se poddat jejich cílům. Co dalšího mají v plánu?

Ďábelské plány k vytvoření globální vlády byly vytvořeny už dávno. Římský klub v tom hrál velkou roli, už v roce 1972 se zveřejněním své zprávy „Meze růstu”, kde píšou, že za všechny společenské problémy v podstatě může to, že na světě je příliš mnoho lidí, kteří spotřebovávají příliš mnoho věcí. Jeden z hlavních způsobů, jakým tento globální syndikát bankovních magnátů, intelektuálů, vědců, byrokratů a jejich kumpánů plánují dosáhnout svého nového světového řádu, je propagování hrozby globálního oteplování, což se dnes změnilo do změny klimatu. Je to lest se změnou klimatu, která dává globálním technokratům záminku změnit svět.

A to požadováním nulové uhlíkové emise, což by zničilo průmysl fosilních paliv a kompletně změnilo to, jak svět funguje. „Hrozba environmentální krize bude klíčem mezinárodní pohromy, který odemče Nový světový řád.” Po staletích, co řídí všechny průmysly, které znečišťují Zemi a zaplavují ji jedy, nyní chtějí, abyste uvěřili, že mají plán všechny tyto chyby napravit. Ale Římský klub, Světové ekonomické fórum a OSN nejsou jediné skupiny, co tento plán prosazují. Existuje také Summit světové vlády (SSV) mezi celou řadou ostatních organizací, think-tanků a vlád, které pracují na realizaci svého snu globální vlády.

SSV: Tato část, dámy a pánové, se zaměří na specifické věci, které jsou třeba k dosažení cílů udržitelného rozvoje. Cílem této panelové diskuze je sdílet obecné a specifické věci, které hrají klíčovou roli v podpoření dosažení globální agendy.

Richard Raši: Moc vám děkuji, je mi ctí mít tuto příležitost sdílet perspektivu naší země ohledně implementace této agendy, která je podle mě nejambicióznější a nejkomplexnější globální agenda, na jaké se mezinárodní komunita shodla.

Maria del Pilar: Na začátku chci říct, že je mi ctí, tady být. V případě Kostariky je to podle mě kombinace věcí, které umožnily postup k Agendě 2030. Začíná to v naší ústavě, kde v článku 50 se píše, že věříme v růst pomocí přerozdělení bohatství a také zahrnutí ostatních lidí, a to dělat současně se zachováním prostředí.

Jack Dangermond: Můj obor je geografie a počítače… geografické informační systémy. Úzce jsem spolupracoval s OSN k vybudování toho, o čem několik předchozích mluvčí mluvilo. Informační systém pro cíle udržitelného rozvoje. K tomu je zásadní otázka, na kterou se ptáte, ohledně sdílení dat. Tento systém, který byl vytvořen, spočívá v tom, že národní systémy nebo portály budou spolupracovat a sdílet data do globálního systému.

Vypravěč: Moderní odnože zprávy Meze růstu jsou Agenda 21 a cíle udržitelného rozvoje Agendy 2030 vytvořené OSN. Je pouhá náhoda, že na začátku 2020 došlo ke globální pandemii, akorát včas k zahájení dekády ambiciózní akce a snahy k naprostému ovládnutí planety? Je náhoda, že tato pandemie byla také použita k silnému prosazování agendy změny klimatu?

Další relevantní otázka je: kdo dal OSN tuto pravomoc? Já nikdy nehlasoval pro Antónia Guterrese, současného generálního tajemníka OSN, nebo pro jakéhokoliv předchozího. A jsem si jistý, že ani vy. Ale v roce 1992 se v americké sněmovně reprezentantů prosadil zákon k zavázání země k implementaci Agendy 21. Byl sponzorován nikým jiným než současnou předsedkyní sněmovny, Nancy Pelosiovou, a podpořena současným vůdcem senátní většiny, Charlesem Schumerem, a senátorem Bernie Sandersem.

I když tento zákon nikdy neprošel v senátu, mnoho jeho principů se v průběhu let zavedlo. Nehledě na to, kde žijete, je pravděpodobné, že vaše země schválila podobné zákony bez vašeho souhlasu. Koncepty jako společenská spravedlnost, zaručený příjem, a Nový zelený úděl pochází z Agendy 21. A když budou plně zavedené, způsobí více škody než užitku. V domnění, že většina lidí buď souhlasí s těmito plány, nebo je stále pohlcena matrixem falešné reality, OSN dokonce měly tu troufalost vytvořit web, kde oznámily nový světový řád, se štěstím, zdravím a svobodou veškerého života na Zemi do roku 2050. Tak moc se jim to vymstilo, že nakonec ten web odstranili.

Davos třída a jejich globalističtí poskoci rádi předstírají, že jejich plány budou prospívat celému lidstvu, ale současně udržovat většinu bohatství a zdrojů světa ve svých pokladnách. Zatímco slibují globální rovnost, nikdy neodhalují, že všichni budou stejně chudí a závislí na technokratických vládcích pro každý drobek na stole. Mnoho odvážných duší v průběhu let odhalilo jejich snahy tohle provést, a nechat 99 % bez ničeho.

Rosa Koire: Shodneme se, že jsme svědky velké čistky. Je to velká koncentrace bohatství a moci, velké odhalení ochotných diktátorů, velké přerozdělení zdrojů, velká digitální revoluce sledovacího státu. Tohle je agenda pro 21. století a dál. Je to velký odvar starého plánu. Tady začnu… Agenda 21, udržitelný rozvoj, je komplexní návod. Je to akční plán, jak mu OSN říkají, k inventarizování a ovládnutí půdy, vody, minerálů, rostlin, zvířat, staveb, výrobních prostředků, energie, vzdělání, dopravy, informací, a všech lidských bytostí na světě. Je to plán k inventarizaci a kontrole… je to agenda pro 21. století.

Patrick Wood: Všichni se honí za králičími stopami… pokud to není virus, je to vakcína, pokud ne vakcína, je to něco jiného, je to 5G, je to tohle a tamto… lidé se honí za každou možnou králičí stopou, kterou jsem za posledních 10 let viděl. Tohle není nezbytně produktivní, protože když lidé honí předem určené králíky, které globální elita chce, aby honili, tak se nedívají na skutečný cíl, skutečného nepřítele… skutečné lidi, kteří tahají za nitky v našem globálním systému. A věřte mi, dnes vám řeknu, že jsem plně přesvědčen, že svět včetně USA byl globální elitou uvalen do totální paniky abychom se dobrovolně vzdali našeho ekonomického systému, který tisíce let podporoval svět.

„Jediná nezbytná věc, aby zlo zvítězilo, je, aby dobří muži nic nedělali.”
Edmund Burke

Video: Co je tedy Agenda 21? Také se jí říká udržitelný rozvoj. Není to environmentální hnutí. Je to politické hnutí, které chce převzít kontrolu nad světovou ekonomikou, řídit její vývoj, převzít a přerozdělit světové bohatství na národní, státní a lokální úrovni. Proces odebere občanům půdu a zdroje a zavede centrální ekonomiku, a u toho bude ovládat průmysl, dopravu, produkci jídla, vodu a růst, velikost a lokaci populace.

Patrick Wood: Ti stejní lidé, kteří nám přinesli hysterii ze změny klimatu, lidé, kteří jsou autoři studií, které říkají, že všichni za 10 nebo 12 let zemřeme, že hladina moří stoupne, polární medvědi vyhynou, apod… ten celý dav je stejný dav, který stojí za hysterií, kterou dnes trpíme. Stejní lidé, kteří nám v rámci mantry změny klimatu řekli, že musíme omezit nebo zničit náš ekonomický systém, aby svět mohl přežít. Ti stejní lidé nám říkají, že pandemie viru způsobí na světě destrukci a smrt… a jaké je jediné východisko? Vypnout ekonomiku.

Video: Dnes se dozvíte, jak se používá indoktrinace k obměkčení amerických občanů, aby byli poddajní transformaci svobodného světa do socialistického světa udržitelného rozvoje. Vzpomeňte si na reklamy a pořady o přírodě, které prosazují zelenou agendu. Vzpomeňte si na články, které píší zaujatá média, které prosazují zelenou agendu. Dokonce ji prosazují i různé církve. Nezapomeňme na školy a univerzity, které mají osnovy, které už zahrnují myšlenky Agendy 21, které mají vytvořit dobré, globální občany, kteří jsou ochotní se vzdát svých individuálních, ústavních práv pro veřejné blaho, aby se ochránilo prostředí.

Vypravěč: V jádru Agendy 21, Agendy 2030, „přebudování lépe”, změny klimatu, a velkého resetu je kolektivismus. G. Edward Griffin, jako průkopnický výzkumník plánů pro globální vládu, vysvětluje, že kolektivismus není nic víc než chytrý marketing, jak lidi přimět se vzdát svých individuálních práv, a aby se země vzdaly své suverenity vůči globálním elitám.

G. Griffin: Jak jste řekl v úvodu, kolektivismus je základní ideologie, která je běžná pro mnohé totalitní systémy moderní doby. Komunismus, fašismus, nacismus… všechny tyto systémy mají ve svém základu určité prvky ideologie, které jsou jediné, které byste měli brát v potaz. Jména komunismus, fašismus, nacismus jsou jen nálepky, ale nic nepopisují. Mluvíme o kolektivismu. Co je kolektivismus? Nemáme čas na vše, ale podařilo se nám identifikovat určité společné jmenovatele. Jedním z nich je myšlenka, že skupina je důležitější než jedinec. A že v případě potřeby je nutno obětovat jedince pro dobro většiny.

R. Heathen: Kolektivismus je obecně… to slovo podle mě poprvé použil Ian Ran, o tom mám aspoň povědomí… v podstatě to znamená jakýkoliv systém, ve kterém je skupina nadřazena nad práva a důležitost jedince. Takže fašismus je kolektivismus, komunismus je kolektivismus… jakýkoliv autoritářský systém je kolektivismem, protože všechny tyto systémy používají záminku většího dobra pro většinu na rozdíl od většího dobra pro jedince… větší dobro pro většinu je nadřazeno, větší dobro kolektivu je vždy na úkor jedince.

Vypravěč: Zákeřná veřejně soukromá partnerství.

A. Marshall: Hlavní účel Světového ekonomického fóra je fungovat jako společenská instituce pro vynořující se globální elitu, globalizační „mafiokracii” bankéřů, průmyslníky, oligarchy, technokraty a politiky. Prosazují společné myšlenky a mají společné zájmy: svoje vlastní.

Vypravěč: Jedna hlavní myšlenka Davosu 2021 bylo neustálé vyzývání po veřejně soukromých partnerstvích, které by vedly cestu k dosažení globální změny. Tato otřepaná fráze o partnerství jsou jen hezká slova, jak říct fašismus nebo sloučení korporací a vlády do jedné totalitní entity. Co by mohlo jít špatně se sloučením snah globálních korporací jako Bank of America, BlackRock, Facebook, Goldman Sachs, Google, JPMorgan Chase, Microsoft, Palantir, Pfizer a Visa s vládními agenturami a občanskou společností?

Konec konců… podle generálního ředitele SalesForce, Marca Benioffa, generální ředitelé jsou hrdinové pandemie.

M. Benioff: Generální ředitelé z celého světa si musí uvědomit, že musí brát ohled na všechny zúčastněné strany, ne jen akcionáře. Velmi dlouho bylo mantrou „obchod, obchod, obchod”, ale dnes obchod o obchodu je zlepšení stavu světa. Tohle je důležitější než kdy jindy, to si uvědomujeme, a za to vám Klausi děkuji. Tu mantru nemusíme hledat daleko, stačí se podívat do roku 2020… máme pandemii. Během pandemie to v mnoha případech byli generální ředitelé, kteří byli hrdinové. To oni přišli s finančními zdroji, svými korporátními zdroji, svými zaměstnanci, svými továrnami, a rychle. Ne pro zisk, ale k záchraně světa.

Vypravěč: Děsivá část o tomto všem je, že muži Davosu jako Benioff vážně věří, že jsou ti dobří, a moc chtějí, abyste tomu věřili i vy. Tyto a mnohé další nadnárodní korporace spoluprací s vládami naprosto převzaly kontrolu nad naší dodávkou jídla, ekonomickými systémy, dopravou, technologií, médii, službami, přírodními zdroji, zdravotními systémy a zábavními průmysly. Tyto mocné miliónové a miliardové korporace vyrostly do systému kontroly, který diktuje pravidla hry v každém svém průmyslu a chtějí zničit nezávislé operátory.

G. Spence: „Pokud jsme noví američtí otroci, kdo je náš pán? Nový pán, jako nějaké monstrum, co uniklo z laboratoří vznešeného experimentu s názvem americký sen, je součet nemorální spolupráce mezi vládou a obchodní sférou…”

Vypravěč: Aby se vypořádal s rostoucím odporem vůči větší kontrole uvalované Davos třídou mocných generálních ředitelů a byrokratů, Klaus Schwab přišel s novým ekonomickým modelem s názvem „Kapitalismus zúčastněných stran”, kde soukromé korporace získají roli správců společnosti.

K. Schwab: Jsou to společnosti, které řídí inovaci, jsou to společnosti, které nás konkurenčním způsobem vedou do čtvrté průmyslové revoluce, sociálních benefitů, atd. Problém je, když mluvíme o kapitálu. Napadne nás finanční kapitál. Ale pro budování bohatství nepotřebujete jen finanční kapitál, ale lidský kapitál, sociální kapitál, přírodní kapitál. Potřebujeme přijmout mnohem širší definici kapitálu a všechny kapitály sdíleným způsobem tvoří bohatství a nepřímo nebo přímo pro zemi tvoří prosperitu.

Vypravěč: Schwab kromě nové knihy také vytvořil Davos Manifest, který předefinuje roli společnosti k naplnění širší role v dosažení cílů pro životní prostředí, společnost a dobré vládnutí. Schwab se znovu snaží přimět lidi, aby uvěřili, že korporace se mohou stát altruistické, obhajovat lidská práva a nastolit férové podmínky k dosažení rovnosti.

Vypravěč: Tohle je jako se snažit lidi přesvědčit, že leopard si může změnit svoje skvrny. Vážně se nás snaží přesvědčit, že klub miliardářů už nechce být bezcitný stroj dychtivý jen po penězích, který ničí životní prostředí a skutečně… ano skutečně chce pomoct obytečjným lidem. Velké varování… jak říká Bible, Satanovi ministři se rádi transformují do andělů světla.

A v souladu s tímto vzorcem… chamtiví globalisté jako John Rockefeller, Andrew Carnegie a samozřejmě Bill Gates se všichni transformovali do milovaných filantropů. Zdá se, že tohle je také budoucí cesta současného nejbohatšího muže na světě, Jeffa Bezose, nyní původní CEO Amazonu. Ale jak by kdokoliv při smyslech tomuto uvěřil, vzhledem k tomu, že Bezosova společnost se spolčila s Googlem a Applem k odstranění celé sociální mediální platformy z internetu? Big Tech společnosti vymýtily svobodu projevu, a nijak to nesouvisí s rozděleností mezi republikány a demokraty, ale jestli souhlasíte s cíli agendy Davosu. Kapitalismus zúčastněných stran na povrchu zní dobře, ale podívejte se trochu pod povrch a najdete pyramidovou hru s nálepkou smějícího obličeje, zatímco vy zůstanete stále na spodku.

Kapitalismus zúčastněných stran a Davos Manifest budou sloužit pouze k posílení kontroly, korporací a jejich vlastníků miliardářů vyvíjené v každé oblasti lidského života. Nově vypilované plány Davosu jsou předzvěstí plné technokratické nadvlády. Už teď oznamují, že chtějí, aby 99 % lidí nic nevlastnilo. Proč by někdo při smyslech věřil této nové vlně propagandy, která slibuje, že megakorporace se stanou nástroji dobra?

Sky News: Tento velký reset je nejvážnější a nejnebezpečnější hrozba pro naši prosperitu, vaši prosperitu a svobodu, jaké jsme čelili za poslední desítky let. Mocné entity včetně Světového ekonomického fóra, OSN, Mezinárodního měnového fondu a dokonce prince Charlese, kteří se chlubí… ano, chlubí, že za pár krátkých let… ano, jejich slova… nic nebudete vlastnit a budete šťastní. Mějte na mysli, že tohle neříkám já, ale oni.

Děsivá koalice velkých obchodních firem, technologických firem a levicových totalitářů je si tak jistá a sebevědomá… právě ukradli americké volby, tak hádám, že mají sebevědomí na rozdávání. Ale nyní slibují, že nic nebudete vlastnit a budete šťastní. Ale měli přidat – a my velmi bohatí budeme vlastnit vše a budeme ještě šťastnější.

Vypravěč: Skutečná agenda Davosu se točí kolem používání podvodu o změně klimatu k zavedení technokratické, transhumanistické čtvrté průmyslové revoluce, kompletně s autonomními vozidly, internetem věcí, pokročilou umělou inteligencí, chytrými městy a internetem těl k propojení všech lidí se stroji. Ano… Schwab otevřeně prohlašuje, že „budoucnost zpochybní naše chápání toho, co znamená být člověkem, jak z biologického tak sociálního pohledu.”

Davos třída chce ovládat půdu, vzduch, vodu, a každý zdroj na planetě, včetně lidí. To je důvod, proč se vám, mně a všem zdrojům na planetě říká kapitál a kapitalismus zúčastněných stran. Je to také důvod, proč covid-19 poskytnul dokonalou cestu k pokročení agendy a vše zdigitalizovat a urychlit autoritářskou vládu. Bez záminky pandemie, kdy se lidé bojí o svůj život, by se jim nikdy nepodařilo dostat takto daleko tak rychle. Digitální měny, digitální identifikace, celosvětové pokrytí 5G, biometrická bezpečnost, a pokročilý globální sledovací stát je skutečná konečná fáze. Bez toho nelze plně implementovat podvod Davosu.

Reportérka: Nacházíme se v Tallinu, hlavním městě Estonska. Baltská země má 1,3 milionů lidí a jednu z nejpokročilejších digitálních společností na světě, od e-rezidentství, online hlasování po národní ID karty. Chceme zjistit, jak by Estonsko mohlo být návodem pro ostatní země, které se chtějí digitalizovat. Na začátek jsme navštívili ihned estonskou prezidentku Kersti Kaljulaidovou.

Můžete popsat estonskou digitální společnost někomu, kdo o ní nikdy neslyšel? Co byste řekla?

Prezidentka Estonska: Můžete zažádat o pas, o řidičský průkaz… Takže většina veřejných služeb v Estonsku je digitálních.

T. Koch: Estonci si uvědomují… protože přijímají internet a technologii, že obchod a vše se přesune na internet. Namísto mít jen offline ID kartu, potřebujete i něco, co funguje online.

Reportérka: Jsme uvnitř showroomu e-Estonsko, kde lze vidět spousta digitálních řešení země. Podíváme na elektronickou ID a digitální podpisy. Každý Estonec dostane digitální ID, Fyzické identifikační karty jsou spárované s digitálními podpisy, kterými občané platí daně, hlasují, používají online bankovnictví a mají přístup ke svým zdravotním záznamům.

Dopad digitálních podpisů pro malou zemi byl velký. Ušetřil vládě zhruba 2 % GDP za rok ve výplatách a výdajích. Estonsko říká, že 99 % veřejných služeb je dostupných online 24/7.

Vypravěč: Hodně se mluví o tom, jak moc volného času lidé budou mít, jak se roboti a umělá inteligence budou starat o podřadné úkoly, které lidé dělávali. Mnoho lidí uvěřilo lži, že čtvrtá průmyslová revoluce přinese svobodu a novou utopickou dobu. Možná to tak bude pro Davos třídu, ale co se stane s miliony a miliardami lidí, kteří kvůli této automatizaci přijdou o práci a živobytí?

Možná do budoucna plánované pandemie je ušetří ponížení z toho, stát se sluhou, který slouží vládnoucí třídě. Bill Gates je samozřejmě z těch možností plný nadšení.

MSNBC: Roční dopis Nadace Billa a Melindy Gatesových právě vyšel. Oba píšete, jak tato pandemie podle vás bude stejně definující jako 2. sv. válka. Jaké klíčové kroky musíme teď podniknout?

Bill Gates: Musíme udělat dvě věci naráz… musíme tuto epidemii ukončit, primárně proočkováním velkého počtu lidí na světě, a musíme se ujistit, abychom byli připraveni, protože bude další pandemie. Protože bude další pandemie, a je spousta lekcí o tom, jak jsme nebyli připraveni, jak jsme věci měli řešit jinak… když tohle máme jasně v paměti, ty investice je třeba udělat.

Bill Gates (TED talk): Nejprve máme populaci… dnešní svět má 6,8 miliard lidí. To směřuje k 9 miliardám. Pokud uděláme vážně dobrou práci s novými vakcínami, zdravotní péčí, reprodukčními zdravotními službami, můžeme to číslo snížit možná o 10-15 %. Můžeme to číslo snížit možná o 10-15 %.

Vypravěč: Možná nikdo lépe nepopsal skutečnou agendu Davos třídy než zesnulý Aaron Russo.

A. Russo: Konečný cíl, který tito lidé mají na mysli, je vytvořit jednu světovou vládu, kterou řídí bankovní průmysl. Celá agenda je vytvořit jednu světovou vládu, kde všichni v sobě mají implantovaný čip, kde všechny peníze budou v těch čipech. Nechtějí hotovost. Vše bude skrze naše telefony. Všechny peníze bude ve vašem čipu. Takže namísto hotovosti, kdykoliv máte peníze ve svém čipu, mohou si z něj vzít cokoliv a kdykoliv. Řeknou: Dlužíte nám tolik daní… jen si to vytáhnou digitálně z vašeho čipu. – Naprostá kontrola. – Naprostá kontrola. A pokud jste jako já nebo vy a budete protestovat proti tomu, co dělají, mohou vám čip vypnout. Nebudete mít nic… nebudete si moct koupit jídlo, nebudete moct nic dělat. Je to naprostá kontrola nad lidmi. A ten čip bude napojen na databázi, který bude mít záznam nákupů… Vše tam bude. Chtějí jednu světovou vládu, kterou sami řídí, všichni mají čipy, všechny vaše peníze máte v čipu, a oni ovládají čipy… stanete se otrokem, sluhou pro tyto lidi. To je jejich cíl, jejich záměr.

Vypravěč: Tato cesta nás zavedla do podlých myslí těch, kteří věří, že jsou lepší, chytřejší a že mají to právo rozhodovat pro zbytek z nás. Dělat rozhodnutí, která nám vezmou všechny naše svobody od Boha a vrhnou nás do otroctví a genocidy. Ale jsme to my, kteří si potřebujeme připomenout, abychom použili nástroje, které nám Bůh dal, abychom porazili zlo nejen v nás, ale také v tomto světě. I když tohle není pohádka, lekce těch nejvíce ikonických pohádek jsou stále platné. Abychom překonali rostoucí despotismus, musíme se přestat krčit ve strachu a najít odvahu jako zbabělý lev. Musíme se odpojit od propagandy a využít plnou kapacitu našeho mozku, jako strašák.

Musíme jim přestat dovolovat, aby nás rozdělovali, a musíme obnovit naše srdce a naplnit ho láskou, jako cínový muž. A musíme se probudit ze snového stavu, ve kterém jsme, jako Dorotka, a uvědomit, co se skutečně děje. Jak se probudíme ze spánku vyvolaném mediálními podvodníky a globalistickými entitami, co tahají za jejich nitky, uvidíme, že jsou to pouze muži a ženy za oponou, co se nás snaží manipulovat, tak jako v čaroděj ze země Oz. Jediný způsob, jak mohou vyhrát, je pomocí podvodů, strachu, a nemístné důvěry.

Zdroje:
Senátor Rand Paul USA: „Elity chtějí vytvořit jednu světovou vládu a již to není konspirační teorií”
Rand Paul: Nebezpečí jediné světové vlády
Údajní „ochránci klimatu“ přiletěli do Davosu asi 1500 soukromými tryskáči
Americký senátor: „Elity chtějí světovou vládu, není to konspirační teorie“
WHO zveřejňuje aktualizovaný dokument o svém plánu získat moc nad členskými státy v mezinárodních mimořádných situacích
WHO utrpěla porážku, mnoho zemí se globalistickým plánům vzepřelo
Joe Biden: „Nastane Nový světový řád.“
WHO směřuje k celosvětovému uchvácení moci
Dr. Mercola: Globalisté usilují o ovládnutí zdravotnických systémů po celém světě
Dekódování Davosu – globální konečná fáze [DOKUMENT]
Top 10 nejděsivějších a nejvíce dystopických věcí prosazovaných Světovým ekonomickým fórem

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)